Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

23.1.Turnaj a nominace 28.1.

Nominace na turnaj týmů starších žákyň:
- sraz v místě konání

- s sebou dresy, míček na rozchytání, doklad pro případnou kontrolu totožnosti (kartička ZP atd.), pro jistotu a možnost případného venkovního rozběhání i venkovní obuv a vhodné oblečení

- hlášenka a informace o rozpisu utkání, místu konání atd. zde: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

- nominace týmů:

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - sraz týmu v 9.00

  1. Bačková, Karolína (G)
  2. Clavel, Cathia (G)
  3. Bohumínská, Lucie
  4. Halamová, Monika
  5. Hořínková, Tereza
  6. Jirásková, Kristýna
  7. Krulická, Kristýna
  8. Pabiánová, Klára
  9. Simmerlová, Nela
  10. Sováková, Linda
  11. Voborská, Nikola
  12. Wijasová, Marie

+

  1. Fáčková, Barbora
  2. Kerzelová, Janika
  3. Míková, Tereza

FAT PIPE FLORBAL CHODOV Blue - sraz týmu v 8.15

  1. Drábková, Nicol (G)
  2. Rajtarová, Anežka (G)
  3. Absolonová, Martina
  4. Absolonová, Pavlína
  5. Červenková, Nicol
  6. Kalibová, Eliška
  7. Kindlová, Dominika
  8. Matějková, Barbora
  9. Rulíšková, Johana

+

  1. Majerová, Adéla
  2. Majerová, Karolína
  3. Křtěnová, Eva
  4. Skoková, Nikola
  5. Vostatková, Rozálie
22.1.Nominace BLUE 28.1.

Datum: Neděle 28.1.

Místo: ZŠ Jiráskova Benešov

Sraz: 10:00

Zápasy: 10:40 Start
13:10 Benešov

Info zde: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

Trenérské zastoupení: Marcel Jambor

Nominace:

Poráč, Marek (G)

Šedivý, Josef (G)

Bezpalec, Matěj

Denkstein, Šimon

Kružík, Jan

Koudelka, Robert

Kuzma, Tomáš

Mudrák, Tomáš

Štantejský, David

Štefek, Jan

Viktorýn, Richard

Vondra, David

Votava, Tonda

Vyčítal, Jan

Weigner, David

Záboj, Michal

22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

22.1.Nominace A 28.1.

Datum: Neděle 28.1.

Místo: Unihoc Aréna – Na Kotlářce

Sraz: 10:00

Zápasy: 10:40 BA, 12:20 MB

Trenérské zastoupení: Tomáš Boubelík (776 044 477), Adam Havránek

info zde: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tournamentId=82915

Nominace:

Hodík, Karel (G)

Hnátek, Ondřej (G)

Gabriel, Filip

Gabriel, Michal

Chaloupka, Viktor

Jambor, Matěj

Josefovič, Tomáš

Kafka, Lukáš

Kolář, Matěj

Kulhavý, Jonáš - omluven

Matoušek, Marek

Peterka, Ondřej

Pospíchal, Adam

Škorpa, Martin

Vácha, Stěpán

Valenta, Ondřej

Vít, David

22.1.SOUSTŘEDĚNÍ a FALUN CUP 2018

Nezapomeňte se v aktuálním období přihlásit na klíčové akce léta FALUN CUP 2018 a také LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018.

- bližší informace k Falun Cup 2018 naleznete ZDE

- informace k letnímu soustředění 2018 naleznete ZDE a jmenovité rozdělení dětí do jednotlivých termínů pak naleznete ZDE

21.1.8. kolo - 4.2.2018 neděle

8. kolo se odehraje v SH Děkanka dne 4.2.2018

zápas v 14:50 hod. soupeř Tatran Střešovice

zápas v 18:20 hod., soupeř  Plzeň

sraz před prvním zápasem v 13:45 hod.

18.1.Nominace 27.1 a 28.1.2018

Prosím potvrzujte na email elevove@florbalchodov.cz 

S SEBOU: kartičku pojištěnce, hokejku, dres, míček na rozchytání (pokud možno bílý) , lahev na pití a svačinu

!!KDO NEMÁ DRES, MÁ S SEBOU BÍLÉ A MODRÉ TRIČKO!!

SRAZ: vždy 45 minut před zápasem


FLORBAL CHODOV  

Datum: 27. 1. 2018

Místo: SH U Učiliště Čelákovice

https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tournamentId=82994

Nominace: 

Penížek, Martin
Bártík, Filip
Koptiš, Tomáš
Klauda, Filip Tomáš
Gabriel, David
Michálek, Matěj
Zámostný, Vít
Skall, Jakub
Svítil, Patrik
Horák, Kryštof
Kružík, Martin
Bulíř, Lukáš
Šíp, Jakub (G)
Al-Dabagh, Mojmír
Náhradníci:
Filip, Matyáš
Bejček,Lukáš

Trenér: Anče (774605278)

FLORBAL CHODOV BLUE     

Datum: 27. 1. 2018

Místo: Sport eden Beroun

https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tournamentId=82992

Nominace:

Kuneš Filip
Turecký, Tomáš
Habart, Kryštof
Filip, Matyáš
Kunc Tomáš
Městka, Lukáš
Sochor, Maxim
Kostříž, Jáchym
Nebes, Vojtěch
Kouba, Josef
Koblížek, Filip
Baláž, Šimon
Hybš, Daniel
Medal, Matěj (G)
Bejček, Lukáš
Smith, Mathew
Dvořák, Adam

Trenér: Fany (774160497)

FLORBAL CHODOV WHITE       

Datum: 27. 1. 2018

Místo: ZŠ Stará Boleslav

https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tournamentId=83075

Nominace:

Bařtipán, Adam
Cupal, Vendelín
Kubů, Šimon
Ploch, Zdeněk
Vachuda, Viktor
Zientek, Ondřej
Večeřa, Petr
Ondrůšek, Kryštof (G)
Klíma, Šimon


Trenér: Ota (734837964)

FLORBALCHODOV BLACK

Datum: 28. 1. 2018

Místo: ZŠ Mendelova

https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tournamentId=83030

Nominace:

Baláž, Tobias
Bavlnka, Vojtěch
Šinsky, David
Pírek, Matouš (G)
Jupa, Jan *
Joannidis, Petr
Řepka, Jan
Prchlík, Vladimír
Mingalov, Erners
Cízl, Adam
Dobšovič, Martin*

Trenér: Fany (774160497)






 

18.1.Nominace na 6. turnaje

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV "A" - sobota 20.1.2018 - Nová MSH Mladá Boleslav

sraz týmu v 8:50 hod. - trenérem týmu: Niki

Hráči: Paták, Enc CH., Enc M., Večeřa, Zajíc, Ševít, Svítil, Lískovcová, Slezáková, Skallová

=================

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV WHITE - sobota 20.1.2018 - Centrum Třešňovka Zbraslav

sraz týmu v 8:50 hod. - trenérem týmu: Michal

Hráči: Vachudová, Netrdová A., Netrdová B., Simonová, Rakar, Havel, Charouzek, Klas, Perutka, Stalmach

==========================

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV BLUE - neděle 21.1.2018 POŘÁDÁNÍ - Jedenáctka (malé hřiště)

sraz týmu v 8:10 hod. - trenérem týmu: Dáša

Hráči: Plochová, Podborská, Piazza, Sechovec, Němeček, Pospíchal, Dujka, Smith, Kubů, Bednář, Pos,

Al-Dabagh

Prosíme o pomoc při pořádání rodiče a další příznivce. (časomíra, zapisovatel, hl. pořadatel, mantinely)

18.1.Nominace 28.1.2018

 Prosím potvrzujte na email elevove@florbalchodov.cz

S SEBOU: kartičku pojištěnce, hokejku, dres, míček na rozchytání, lahev na pití a svačinu

!!KDO NEMÁ DRES, MÁ S SEBOU BÍLÉ A MODRÉ TRIČKO!!

SRAZ: 45 minut pred prvnim zapasem


Datum:  28.1.2018

Místo:  Jedenáctka VS 

https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

Nominace:

Janová, Anna
Froňková, Kristýna
Pašiak, Anna-Marie
Lískovcová, Karolína
Lískovcová, Dominika
Heralová, Ema
Vízdalová, Barbora
Marvalová, Šárka
Hatiarová, Anna
Krbcová, Adéla
Slezaková, Viktorie
Knoblochová Emma
Michálková, Johana
Náhradnice:
Doležalová, Tereza
Platilová, Aněžka
Šmodrková, Karla
Píchová, Alžběta

Trenéři:Anče (774605278)

15.1.Turnaj 20.01. pořádáme!!

Sraz v 8:00 v Jedenáctka VS --- je potřeba připravit halu, časomíru, buďte tam prosím včas. Zároveň prosím rodiče, počítejte že po celou dobu turnaje bude třeba obsluhovat časomíru a zápis, tj. min. dva rodiče musí být přítomni po celou dobu turnaje. Samozřejmě se můžeme prostřídat :-)

rozpis: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

nominace:

1 - Eliška Rojíčková

2 - Eliška Semorádová

3 - Michaela Dudková

4 - Nikol Obermajerová

5 - Markéta Pečenková

6 - Eva Křtěnová

7 - Kateřina Šindelářová

8 - Karolína Klečková

9 - Karolína Lískovcová

10 - Hálová Anet

Trenér: Robert Křesťan (731 781 104)

15.1.zrušení tréninku - 15.1.2018

Zcela neočekávaně, kvůli technickým pracem na hale Jedenáctka VS, se ruší dnešní trénink mladších a starších žákyň od 16.15 do 17.30 hodin. Bohužel jsme tuto informaci právě obdrželi od provozovatele haly a nemůžeme ji již nijak ovlivnit. Děkujeme za pochopení.

15.1.A tým Nominace na 21.1.

S sebou vždy: dres komplet, Popřípadě bílé triko(kdo má i bílé trenky),Sálovou obuv , doklad totožnosti (obč.průkaz / karta zdrav.poj.), florbal.míček na rozcvičku,pití,

Omluvy co nejdříve prosím písemně na email trenérů ml.zaci@florbalchodov.cz

Veškeré informace o turnaji zde: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

Sraz vždy 40 min před začátkem zápasu.

konec nejpozději 15:00

Trenér: Štefek Karel, Procházka Lukáš 


Nominace:

Bezpalec, Matěj

Koudelka,Robert

Kružík, Jan

Mužík, Antonín

Šmíd, Jakub

Štefek, Jan

Štefek, Ondřej

Valenta, Jáchym

Votava, Antonín

Štantejský, David

Míková, Tereza

Skoková, Nikola

Šedivý, Josef (G)

Bačková Karolína (G) - náhradník

Procházka Vojtěch - omluven

Kulhavý Vojtěch - omluven

Chloupek,David (G) - omluven

15.1.Blue Nominace 21.1.

S sebou vždy: dres komplet, Popřípadě bílé triko(kdo má i bílé trenky), Sálovou obuv, doklad totožnosti (obč.průkaz / karta zdrav.poj.), florbal.míček na rozcvičku,pití, svačinu.

Omluvy co nejdříve prosím písemně na email trenérů ml.zaci@florbalchodov.cz

Veškeré informace o turnaji zde : https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

Sraz: vždy 30 minut před začátkem zápasu

konec nejpozději 15:00

Trenér: Jan Bezpalec T: 603 222 589

Nominace:

Barcal, Michael

Ivanski, Tomáš

Kavka, František

Kuzma, Jakub

Marian, Matěj (G)

Petřina, Tobiáš Jan

Řeháček, Šimon

Šára, Adam

Šíp, Jakub (G)

Špinka, Vilém

Penížek, Martin

Vostatková, Rozálie

Fáčková Barbora

Zámostný, Vít 

Kružík, Martin

Bačková, Karolína (G) - náhradník

Bulíř, Lukáš - omluven 

Grulich, Václav - omluven

Kulhavý, Vojtěch - omluven

Skoková, Nikola - A tým

15.1.zrušení tréninku - 15.1.2018

Zcela neočekávaně, kvůli technickým pracem na hale Jedenáctka VS, se ruší dnešní trénink mladších a starších žákyň od 16.15 do 17.30 hodin. Bohužel jsme tuto informaci právě obdrželi od provozovatele haly a nemůžeme ji již nijak ovlivnit. Děkujeme za pochopení.

14.1.NOMINACE WHITE 21.01.2018

Datum: neděle 21.01.2018

Hala: SH Jedenáctka VS - domácí turnaj

TURNAJ POŘÁDÁME - PROSÍME O POMOC S PRŮBĚHEM CELÉHO TURNAJE RODIČE HRÁČŮ

Sraz: 8:00

Zápasy: 09:40 - Orka Čelákovice, 12:20 - FBC Kutná Hora - Černí

Konec turnaje: max. 15:00

Hlášenka (s adresou a rozpisem): https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tournamentId=82844

Kontakt na trenéry: Roman Stodola (722 528 350)

S sebou: zápasový dres modrý i bílý, hokejku, vlastní míček na rozcvičku, boty do haly, pití, svačinu

Nominace:

Slezák, Ondřej (G)

Adamec, Jakub

Baďura, Adam

Bouší, Adam

Cupal, Vilém

Horák, Jakub

Hybš, Dominik

Janeček, Tomáš

Krbec, Kryštof

Křesťan, Marek

Ranš, Tadeáš

Stránský, Filip

Šveda, Albert ?

Další jména mohou být doplněna během tréninkového týdne před turnajem.


Anděl, Patrik (G) - omluven

Šácha, Jaroslav - omluven

11.1.FALUN 2018

FALUN 2018 - termín 9.-14.5.2018 (včetně cestování)

určeno pro hráče a hráčky roč. 2009 - 1999 - platba 6.500,- Kč hráč/5.900,- Kč doprovod

přihlášky do 20.1.2018 (dle přihlášení se rozhodne o výpravě jednotlivých týmů)

záloha 2.500,- Kč do 31.1.2018

doplatek 4.000,- Kč do 15.4.2018

celé info o akci na webu v článku "Chodov opět jede do Falunu"

11.1.FALUN 2018

TURNAJ mezinárodní - Švédsko - FALUN 9.-14.5.2018 (včetně cestování)

určeno pro hráče roč. 2009 - 1999 (2010 řešeno po dohodě individuálně)

platba hráče 6.500,- Kč/platba doprovod 5.900,- Kč

Přihlášky do 20.1.2018, pak bude rozhodnuto, které týmy budou sestaveny

Termíny plateb

záloha 2.500,- Kč do 31.1.2018

doplatek 4.000,- Kč do 15.4.2018/doprovod 3.400,-

Celé info k akci na webu v odkazu "Chodov opět jede do Falunu"

11.1.SOUSTŘEDĚNÍ 2018

V době hlavních letních prázdnin se bude konat soustředění: 

pá 24.8. - čt 30.8. 2018 - JILEMNICE - platba 4.300,- Kč

určeno pro hráčky dorostenek/juniorek pro sezonu 2018/2019 tzn. roč. 2003,2002,2001,2000

Důležité termíny: 

přihlášení do 31.1.2018

platba zálohy do 20.2.2018

platba doplatku do 20.5.2018

11.1.SOUSTŘEDĚNÍ 2018

 V době letních hlavních prázdnin je připraveno pro hráče SOUSTŘEDĚNÍ konané:

od út 31.7. do ne 5.8. 2018 

je určeno pro hráče přípravky roč. 2010, 2011 a 2012 + budoucí hráče elévů (chlapci) roč. 2009. (cena 4.500,- Kč)

místo pořádání: penzion Karkulka - SMRŽOVKA (celá informace na webu odkaz)

Důležité termíny: přihlášení do 31.1.2018

Platba zálohy 2.000,- Kč do 20.2.2018

Platba doplatku 2500,- Kč do 20.5.2018

Případné dotazy zodpoví hlavní trenér kategorie: Dáša Strnadová

10.1.Šestý turnaj přípravek-2018

sobota 20.1.2018 - skup. B; 1. koš - Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV "A"

hala - Nová MSH Mladá Boleslav (Zalužanská 1457, Mladá Boleslav, 293 01)

zápas 9:30 hod. soupeř:  Florbalová Akademie Mladá Boleslav

zápas 10:30 hod. soupeř:  Floorball Club FALCON black 

zápas 12:00/12:30/13:00  hod. dle umístění ve skupině.

sraz hráčů: v 8:50 hod v hale (nezapomenout hůl + míček)

==========

sobota 20.1.2018 - skup. B; 6. koš - Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV WHITE

hala - Centrum Třešňovka Zbraslav (Pod Třešňovkou 234, Prha 516+, 156 00)

zápas 9:30 hod. soupeř: Open Camps Tatran Střešovice

zápas 10:15 hod. soupeř: Florbalová Akademier Mladá Boleslav-Skalsko

zápas 12:00 hod. soupeř FbK Olymp Praha Achilles

sraz hráčů: v 8:50 hod. v hale (nezapomenout hůl + míček)

==========

neděle 21.1.2018 - skup. A; 4. koš - Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV BLUE

hala - Jedenáctka (malé hřiště): POŔÁDANÍ !!!!!

zápas 9:00 hod. soupeř FbŠ Bohemians Praha 4 - zelení

zápas 10:00 hod. soupeř Kanonýři Kladno jezdci

zápas 12:00/12:30/13:00 hod. dle umístění ve skupině.

sraz hráčů: vzhledem k pořádání v 8:10 hod. v hale (nezapomenout hůl + míček)

Prosíme rodiče a příznivce o pomoc při pořádání turnaje (časomíra, zápis, mantinely 8:30-13:30 hod.)

===========================================


4.1.Nominace na 5. turnaje

Tým "A" - 6.1.2018 - hala u Učiliště Čelákovice - sraz v 8,50 hod.

Hráči: Medal, Lískovcová, Slezáková, Skallová, Enc Ch., Enc M., Ševít, Večeřa, Paták, Zajíc, Svítil

trenér týmu: Dáša (604142916)

=========

Tým BLUE - 7.1.2018 - hala Bios Nové Strašecí - sraz v 8,20 hod.

Hráči: Dujka, Podborská, Sechovec, Němeček, Plochová, Pospíchal, Piazza, Kubů, Smith, Stalmach, Netrdová B.

trenér týmu: Michal (607783208)

=========

Tým WHITE - 6.1.2018 - hala Kostelec nad Černými Lesy - sraz v 8,50 hod.

Hráči: Al-Dabagh, Vachudová, Všetečka, Pos, Rakár, Charouzek, Perutka, Klas, Netrdová A., Jabůrková

trenér týmu: Gábi (607999413)

26.12.6. kolo - 17.12.2017

6. kolo se odehraje v SH ZŠ Kunratice dne 17.12.2017

zápas v 9:00 hod. - soupeř TIGERS FK Jižní Město

zápas v 11:20 hod. - soupeř Black Angels

Generální
partner

Partneři
klubu