Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

16.4.nominace 22.4.

Sraz v 10:10 v hale SH Děkanka, Děkanská vinice 987/5, Praha 4

rozpis: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tournamentId=83249

nominace:

1 - Nikol Obermajerová

2 - Eliška Semorádová

3 - Michaela Dudková

4 - Markéta Pečenková

5 - Kateřina Šindelářová

6 - Karolína Klečková

7 - Eliška Rojíčková

8 - Karolína Lískovcová

9 - Kristýna Froňková

G - Anet Hálová

Trenér: Robert Křesťan (731 781 104)

13.4.Nominace BLUE 15.4.

Datum: Neděle 15.4.
Místo: SH Na Fialce Říčany
Sraz: 10:45
Zápasy:
11:30 Orka
13:10 Wizards
Info zde: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

Trenérské zastoupení: Pavel Weigner
Nominace:
Poráč, Marek (G)
Šedivý, Josef (G)
Beneš, Vojtěch
Bezpalec, Filip
Bezpalec, Matěj
Cimoradský, Adam
Denkstein, Šimon
Koudelka, Robert
Kuzma, Tomáš
Mužík, Tonda
Peterka, Ondřej
Štantejský, David
Štefek, Ondřej
Vondra, David
Viktorýn, Richard
Weigner, David
Záboj, Michal

13.4.Nominace A 15.4.

Nominace A
Datum: Neděle 15.4.
Místo: SH Jižní Město - pořádáme
Sraz: 8:00
Zápasy:
10:40 Panthers
12:20 MB
Trenérské zastoupení: Tomáš Boubelík, Adam Havránek, Marcel Jambor, Zuzana Gabrielová
info zde: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tournamentId=82963

Nominace:
Hnátek, Ondřej (G)
Hodík, Karel (G)
Dufek, Jakub
Gabriel, Filip
Gabriel, Michal
Chaloupka, Viktor
Jambor, Matěj
Josefovič, Tomáš
Kafka, Lukáš
Kolář, Matěj
Kružík, Jan
Kulhavý, Jonáš
Matoušek, Marek
Moudrý, David
Pospíchal, Adam
Škorpa, Martin
Štefek, Jan
Vácha, Stěpán
Valenta, Ondřej
Vít, David

11.4.Poslední desáté kolo přípravek

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV BLUE odehraje poslední 10. kolo Ligy přípravek dne SOBOTA 28.4.2018

hala SH Unhošť (Smetanova 1302, Unhošť, 273 51) - skup. A - 4. koš 

zápas 10:00 hod. soupeř Fbk Olymp Praha Apollon

zápas 11:00 hod. soupeř Fbk Fat Pipe Vosy Praha

zápas v 12/12:30/13 hod. dle umístění ve skupině

sraz hráčů v 9:20 hod. v hale

============================

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV "A" odehraje poslední 10. kolo Ligy přípravek dne NEDĚLE 29.4.2018

hala ZŠ Mendelova (Mendelova 550, Praha 4 - pořadatel Fbk Olymp Praha Poseidon) - skup. B - 1. koš

zápas 9:30 hod. soupeř Fbk Olymp Prha Poseidon

zápas 10:30 hod. soupeř BA 2009

zápas v 12/12:30/13 hod. dle umístění ve skupině

sraz hráčů v 8:50 hod. v hale

===========================

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV WHITE odehraje poslední 10. kolo Ligy přípravek dne NEDĚLE 29.4.2018

hala ZŠ Mendelova (Mendelova 550, Praha 4 - pořadatel Fbk Olymp Praha Achilles) - skup. B - 6. koš

zápas v 9:00 hod. soupeř Fbk Olymp Praha Achilles

zápas v 10:15 hod. soupeř Florbalová akademie MB-Skalsko

zápas v 11:30 hod. soupeř SK Dvojka Praha D

sraz hráčů v 8:20 hod. v hale

==========================´

Nominace týmů budou vytvořeny po středečním tréninku v týdnu před.

10.4.Turnaj a nominace 15.4.2018

Nominace na turnaj týmů starších žákyň:
- sraz v místě konání (Jedenáctka VS)

- s sebou dresy, míček na rozchytání, doklad pro případnou kontrolu totožnosti (kartička ZP atd.), pro jistotu a možnost případného venkovního rozběhání i venkovní obuv a vhodné oblečení

- nominace týmů:

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - sraz týmu v 10:30

  1. Bačková, Karolína (G)
  2. Clavel, Cathia (G)
  3. Bohumínská, Lucie
  4. Hořínková, Tereza
  5. Kindlová, Dominika
  6. Krulická, Kristýna
  7. Majerová, Adéla
  8. Majerová, Karolína
  9. Pabiánová, Klára
  10. Simmerlová, Nela
  11. Sováková, Linda
  12. Voborská, Nikola

+

  1. Fáčková, Barbora
  2. Míková, Tereza
  3. Kerzelová Janika

FAT PIPE FLORBAL CHODOV Blue - sraz týmu v 8.15

  1. Drábková, Nicol (G)
  2. Rajtarová, Anežka (G)
  3. Absolonová, Martina
  4. Absolonová, Pavlína
  5. Červenková, Nicol
  6. Halamová, Monika
  7. Jirásková, Kristýna
  8. Kalibová, Eliška
  9. Matějková, Barbora
  10. Neužilová Klára
  11. Rulíšková, Johana
  12. Štěrbová, Marie Valentina

+

  1. Křtěnová, Eva
  2. Skoková, Nikola
  3. Vostatková, Rozálie

+

  1. Kenderová, Adriana
  2. Salehová, Aneta
9.4.TRÉNINK WHITE ÚTERÝ 10.4.

ZÍTRA TRÉNUJEME OD 16:00 DO 17:30 NA HALE JIŽNÍ MĚSTO (ulice Květnového vítězství 1554). PO TRÉNINKU VŠICHNI PODPOŘÍ MUŽE V 5. SEMIFINÁLE S VÍTKOVICEMI OD 18:30 !!!

9.4.TRÉNINK WHITE ÚTERÝ 10.4.

ZÍTRA TRÉNUJEME OD 16:00 DO 17:30 NA HALE JIŽNÍ MĚSTO (ulice Květnového vítězství 1554). PO TRÉNINKU VŠICHNI PODPOŘÍ MUŽE V 5. SEMIFINÁLE S VÍTKOVICEMI OD 18:30 !!!

5.4.Nominace na 9. turnaj

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV "A" - sobota 7.4.2018 hala TJ Spoje - sraz v 9:50 hod

Hráči: G-Medal, Paták, Lískovcová, Skallová, Slezáková, Piazza, Zajíc, Svítil, Ševít, Enc Ch., Enc M., Bednář

Trenér týmu: Michal Špinka

=============

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV WHITE - sobota 7.4.2018 hala Tj Tatran Střešovice-tělocvična - sraz v 8:20 hod

Hráči: Vachudová, Netrdová B., Netrdová A., Al-Dabagh , Blümel, Georgiev, Charouzek, Smith, Všetečka, Jabůrková, Pelcman

Trenér týmu: Dáša Strnadová

=============

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV BLUE - neděle 8.4.2018 hala Bios Kladno - sraz v 8:20 hod.

Hráči: Pospíchal, Sechovec, Stalmach, Rosín, Rakar, Podborská, Plochová, Němeček, Dujka, Klas, Kubů

Trenér týmu: Michal Špinka

==============

3.4.A tým Nominace na 3. 4. 2018

S sebou vždy: dres komplet, Popřípadě bílé triko(kdo má i bílé trenky),Sálovou obuv , doklad totožnosti (obč.průkaz / karta zdrav.poj.), florbal.míček na rozcvičku,pití,

Omluvy co nejdříve prosím písemně na email trenérů ml.zaci@florbalchodov.cz

Veškeré informace o turnaji zde: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

konec nejpozději 15:00

Trenér: Procházka Lukáš, Karel Štefek 

Skupina na Messengeru: https://m.me/join/AbbTHORWQK97qWn7

Nominace:

Koudelka, Robert

Kružík, Jan

Stříteský, Adam (G)

Šedivý, Josef (G)

Šmíd, Jakub

Štefek, Jan

Štefek, Ondřej

Votava, Antonín

Bezpalec, Matěj

Mužík, Antonín

Procházka, Vojtěch

Štantejský, David

Fáčková, Barbora

3.4.Blue Nominace na 3. 4.

S sebou vždy: dres komplet, Popřípadě bílé triko(kdo má i bílé trenky), Sálovou obuv, doklad totožnosti (obč.průkaz / karta zdrav.poj.), florbal.míček na rozcvičku,pití, svačinu.

Omluvy co nejdříve prosím písemně na email trenérů ml.zaci@florbalchodov.cz

Veškeré informace o turnaji zde: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

Sraz: vždy 30 minut před začátkem zápasu

konec nejpozději 15:00

Trenér: Jan Bezpalec T: 603 222 589

Skupina na Messengeru: https://m.me/join/Abb5uffn9FDOHMbu


Nominace:

2005

Kašpar, Ondřej

Chloupek, David (G)

Valenta, Jáchym 

Míková, Tereza

2006

Grulich, Václav

Kavka, František

Kulhavý, Vojtěch

Kuzma, Jakub

Petřina, Tobiáš (G)

Řeháček, Šimon

Šára, Adam

Švéda, Albert

Zajíc, Samuel

2007

Bulíř, Lukáš

Penížek, Martin

Koptiš, Tomáš

Zámostný, Vít

Matěj Marian (G)  - náhradník

1.4.NOMINACE WHITE 8.4.2018

TURNAJ POŘÁDÁME, PROSÍME RODIČE O POMOC S ORGANIZACÍ

Datum: neděle 8.4.2018

Hala: Jedenáctka VS

Sraz: 08:00

Zápasy: 09:40 - FBC Texas DDM P6, 12:20 - Sokol Rudná

Konec turnaje: max. 15:00

Hlášenka (s adresou a rozpisem): https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tournamentId=82888

Kontakt na trenéry: Roman Stodola (722 528 350), Jiří Pochop (725 774 414)

S sebou: zápasový dres modrý i bílý, hokejku, vlastní míček na rozcvičku, boty do haly, pití, svačinu

Nominace:

Koupílek, Jiří (G)

Marek, Ondřej (G)

Adamec, Jakub

Bouší, Adam

Cupal, Vilém

Horák, Jakub

Hybš, Dominik

Ivanski, Tomáš

Janeček, Tomáš

Kolisnichenko, Oleksandr

Krbec, Kryštof

Plecháček, Daniel

Ranš, Tadeáš

Sedláček, Lukáš

Šácha, Jaroslav

28.3.12. kolo 8.4.2018

Dorostenky odehrají své poslední 12. kolo 1. ligy Dorostenek dne 8.4.2018  neděle

hala Nová MSH Mladá Boleslav (Zalužanská 1457, Mladá Boleslav)

zápas 16:00 hod. soupeř FbŠ Slavia PLZEŇ

zápas 18:20 hod. soupeř Tatran Střešovice

sraz hráček v 15 hod. v hale

Nezapomenout: doklad totožnosti + všechny věci na hru!!!

22.3.Rozsah tréninků v 13+14 týdnu

13. týden - trénink v PONDĚLÍ 26.3.2018 o.k.

                 trénink ve STŘEDU 28.3.2018 o.k.

                 trénink ve ČTVRTEK  29.3.2018 ODPADÁ = velikonoční prázdniny

14. týden - trénink v PONDÉLÍ 2.4.2018 ODPADÁ = velikonoční pondělí

                 trénink ve STŘEDU 4.4.2018 o.k.

                 trénink ve ČTVRTEK 5.4.2018 o.k.

turnaj pro týmy "A" + WHITE v SOBOTU 7.4.2018

turnaj pro tým BLUE v NEDĚLI 8.4.2018

22.3.Deváté turnaje přípravek

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV "A" odehraje turnaj v SOBOTU 7.4.2018 (sk. 3-B) - 1. koš

pořadatel: BA 2009; hala TJ Spoje (Na Balkáně 450/25, Praha 3, 130 00)

zápas 10:30 hod. soupeř Floorbal Club FALCON black

zápas 11:30 hod. soupeř Wizards DDM Praha 10 orange

další zápas dle umístění ve skupině 12:30/13:00 hod.

sraz hráčů: v 9:45 hod.

Nominace: G-Medal, Lískovcová, Skallová, Slezáková, Piazza, Zajíc, Svítil, Ševít, Paták, Enc M., Enc CH., Bednář

=========================

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV BLUE odehraje turnaj v NEDĚLI 8.4. 2018 (sk. 3-A) - 3. koš

pořadatel: Kanonýři Kladno jezdci; hala SH BIOS Kladno (Petra Bezruče 2531, Kladno 1, 272 01)

zápas  9:00 hod. soupeř Fbc Kralupy n/V.

zápas 11:00 hod. soupeř SK Dvojka Praha

další zápas dle umístění ve skupině 12:00/12:30/13:00 hod.

sraz hráčů: v 8:20 hod.

Nominace bude upřesněna dle aktuálního stavu družstev.

=========================

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV WHITE odehraje turnaj v SOBOTU 7.4.2018 (sk. 3-B) 6. koš

pořadatel: Open Camp Tatran Střešovice; hala TJ Tatran Střešovice/tělocvična (Sibeliova 368, Praha 6)

zápas  9:00 hod. soupeř Open Camp Tatran Střešovice

zápas 10:15 hod. soupeř Floorbal Club FALCON blue

zápas 11:30 hod. soupeř FbK Olymp Praha Achiles

sraz hráčů: v 8:20 hod.

Nominace bude upřesněna dle aktuálního stavu družstev.

19.3.ZRUŠENÝ TRÉNINK 19/3/2018

V pondělí 19.3.2018 jsou zrušeny všechny tréninky na hale Jedenáctka z důvodu jiného komerčního pronájmu haly pro finále AŠSK.

17.3.ZRUŠENÝ TRÉNINK 19/3/2018

V pondělí 19/3/2018 jsou zrušeny všechny tréninky na hale Jedenáctka. Zrušen pronájem haly z důvodu finále AŠSK.

17.3.DOHRÁVKA s týmem Black Angles

Neodehraný zápas s týmem BA bude sehrán v PONDĚLÍ 26.3.2018 od 18 hod. při našem POŘÁDÁNÍ!!!

(rozběh na hřišti umožněn od 17,30 hod.) v hale Jedenáctka.

sraz hráček v 17 hod.v hale

15.3.Nominace na 8. turnaj

Tým Fat Pipe Florbal Chodov "A" - SOBOTA 17.3.2018 hala Čelákovice

Hráči: G-Medal, Paták, Večeřa, Svítil, Ševít, Zajíc, Skalová, Slezáková, Lískovcová (Encovi- oml. nemoc)

============

Tým Fat Pipe Florbal Chodov WHITE - SOBOTA 17.3.2018 hala Jedenáctka (malé) POŘÁDÁNÍ

Hráči: Pelcman, Vachudová, Netrdová A., Charouzek, Všetečka, Al-Dabagh, Smith, Klas, Blümel, Jabůrková, Georgiev

============

Tým Fat Pipe Florbal Chodov BLUE - NEDĚLE 18.3.2018 hala ZŠ Campanus POŘÁDÁNÍ = ROZHODĆÍ

Hráči: Sechovec, Podborská, Bednář, Plochová, Němeček, Stalmach, Pospíchal, Netrdová B., Rakár. Dujka (?nemoc)

============

Prosím, kdybych někoho opomněla a měl by chuť hrát, prosím kontaktujte Dášu. (nebo se někdo uzdravil po nemoci)

7.3.Osmý turnaj přípravek

Osmý turnaj přípravek:

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV "A" odehraje v SOBOTU 17.3.2018 v 1. koši

SH U Učilieště - Čeldákovice (U Učiliště 1683:50:, Čelákovice) - pořádá ORKA

zápas v 10:30 hod. soupeř Floorbal Club FALCON black

zápas v 11:30 hod. soupeř DDM Horní Počernice ORKA

zápas v 12:30/13:00 soupeř dle umístění ve skupině.

sraz hráčů v 9:50 hod. v hale

==========================

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV WHITE odehraje při vlastním POŘÁDÁNÍ v SOBOTU 17.3.2018 v 6. koši

SH Jedenáctka (malé hřiště) zajištění ČASOMÍRA, ZÁPIS, HL. POŘADATEL, ROZHODČÍ

zápas v 9:00 hod. soupeř SK Dvojka

zápas v 10:45 hod. soupeř MB-Skalsko

zápas v 12:00  hod. soupeř FALCON blue

sraz hráčů i pomocníků na POŘÁDÁNÍ v 8,00 hod

=========================

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODVO BLUE  odehraje při vlastním POŘÁDÁNÍ v NEDĚLI 18.3.2018 ve 4. koši

POZOR!!! SH ZŠ Campanus - POŘÁDÁNÍ v čase 8:00 hod až 13:30 hod. - PROSÍME O POMOC !!!

naše zápasy v 10:30 hod. soupeř FbK Olymp Praha Apollon

zápas v 11:30 hod. soupeř Start Kunratice Yellow

zápas v 12:30/13:00 hod. soupeř dle umístění ve skupině

sraz pro POŘÁDÁNÍ v 8:00 hod. pro hráče v 9:50 hod.

=============================

26.2.Nominace na 7. turnaje

Tým "A" - NE 4.3.2018- SH U Učiliště, Čelákovice

trenérské vedení: Michal

Hráči: G-Medal, Večeřa, Paták, Svítil, Ševít, Zajíc, Enc CH., Enc M., Slezáková, Skallová, Lískovcová

==========================

Tým BLUE - SO 3.3.2018 - SH ZŠ Campanus

trenérské vedení: Dáša

Hráči: Plochová, Němeček, Bednář, Stalmach, Dujka, Pospíchal, Netrdová B., Rakár

oml. Podborská, Sechovec 

================================

Tým WHITE - NE 4.3.2018 - ZŠ Rudná

trenérské vedení: Niki

Hráči: Klas, Simonová, Vachudová, Charouzek, Všetečka, Pos, Al-Dabaghová, Jabůrková

oml. Netrdová A., Smith

21.2.10. kolo - 11.3.2018

10. kolo odehrají dorostenky dne 11.3.2018 v hale TJ Radlice (Kutvirtova 5,. Praha 5)

zápas v 14:50 hod - soupeř Tigers Praha

zápas v 18:20 hod - soupeř Black Angles

sraz hráček v 13:50 hod. v hale 

21.2.11. kolo - 24.3.2018

11. kolo odehrají DOROSTENKY dne 24.3.2018 v hale ZŠ Kunratice (Předškolní 420, Praha 414)

zápas v 13:40 hod. soupeř Wizzards

zápas v 17:10 hod. soupeř Panthers

sraz hráček v 12:40 hod.

19.2.NOMINACE WHITE 15.04.2018

Datum: neděle 15.04.2018

Místo: SH VŠE Praha

Sraz: 08:25

Zápasy: 09:00 SK Dvojka Praha, 10:40 FC Bučis Team

Hlášenka (s adresou a rozpisem): https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

Kontakt na trenéry: Roman Stodola (722 528 350)

Nominace jmenovitě: 

Gólmani: 

Hráči do pole: 

Stříteský Adam

Juřík Ondřej

Ševít Martin

Trejtnar Jan

Rychlý Adam

Mudrák Tomáš

Rybka Vojtěch

Denemark David

Cintl Martin

Lanšádl Ondřej

Urbánek Michal

Mclean Timon

Ivanski Tomáš

Pruger Philipp

Vízdal Jan ? 

Čurda Martin ? 

Omluveni: 

Bulan, Veselý, Jašek, Vlček

14.2.Sedmý turnaj přípravek

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV "A" odehraje sedmý turnaj v NEDĚLI 4.3.2018 (1. koš)

v hale SH U Učiliště 1683, Čelákovice (pořádá Orka Čelákovice)

zápas v 9:30 hod. soupeř ORKA Čelákovice

zápas v 10:30 hod. soupeř Wizards DDM Praha 10 orange

zápas v 12:00/12:30/13:00 dle umístění ve skupině.

sraz hráčů v 8:50 hod.

==========

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV BLUE odehraje sedmý turnaj v SOBOTU 3.3.2018 (3. koš)

v hale SH ZŠ Campanus (Jírovcovo náměstí 1782, Praha 4)

zápas v 9:00 hod. soupeř Wizards DDM Praha 10 white

zápas v 11:00 hod. soupeř FBC Kralupy n/Vl.

zápas v 12:00/12:30/13:00 dle umístění ve skupině

sraz hráčů v 8:20 hod.

=================

Tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV WHITE odehraje sedmý turnaj v NEDĚLI 4.3..2018 (6. koš)

POZOR!!! oproti původnímu avízu v hale ZŠ Rudná, (Masarykova 878, Rudná, 252 19) pořádá Sokol Rudná

zápas v 9:00 hod. soupeř Sokol Rudná modří

zápas v 10:15 hod. soupeř SK Dvojka Praha D

zápas v 11:30 hod. soupeř SK Dvojka Praha B

sraz hráčů v 8:20 hod.


==================================

31.1.9. kolo 24.2.2018

9. kolo odehrajeme dne 24.2.2018 v hale Slavia VŠ Plzeň (U Borského parku 2639/21, Plzeň)

zápas v 10:10 hod. soupeř Bohemians

zápas v 12:30 hod. soupeř Mladá Boleslav

sraz na první zápas v 9,00 hod.

25.1.TRÉNINKY - JARNÍ PRÁZDNINY

O letošních pololetních a navazujícíh jarních prázdninách, souvisejících s Prahou 4 a tedy i s naší městskou částí, budou probíhat tréninky v upraveném režimu, který uvádíme níže.

čtvrtek 1.2. - pololetní prázdniny:

  • tréninky standardně bez změny s ohledem na víkendové turnaje kategorií

pátek 2.2. - pololetní prázdniny:

  • mlži Blue a mlži White - podělit se o velkou část haly
  • strži White zrušeno

tréninky dle kategorií - jarní prázdniny 5.2. - 9.2.:

  • přípravka
    • zrušeny tréninky
    • dobrovolný trénink s elévy - úterý 6.2. od 15.30 - 16.45
  • elévové a elévky
    • pondělí - zrušeno
    • úterý - pouze velká část haly
    • čtvrtek - společný trénink elévové / elévky od 16.00 - 17.30
  • ml. a st.žákyně
    • standardní režim
  • ml. a st.žáci WHITE
    • úterý - polovina velké části haly
    • čtvrtek - standardně
    • pátek - společný trénink od 17.00 - 18.30
  • ml.žáci a st.žáci BLUE
    • pondělí - společný trénink pouze velká část haly
    • středa - společný trénink pouze velká část haly
    • čtvrtek - st.žáci standardně + dobrovolný trénink pro ml.žáky
    • pátek - ml.žáci zrušeno

25.1.Trenink v pondeli 19.3. Zrusen

Trenink v pondeli 19.3. Zrusen !!!!

25.1.Trenink v pondeli 19.3. Zrusen

Trenink 19.3. Zrušen

25.1.TRÉNINKY - JARNÍ PRÁZDNINY

O letošních pololetních a navazujícíh jarních prázdninách, souvisejících s Prahou 4 a tedy i s naší městskou částí, budou probíhat tréninky v upraveném režimu, který uvádíme níže.

čtvrtek 1.2. - pololetní prázdniny:

  • tréninky standardně bez změny s ohledem na víkendové turnaje kategorií

pátek 2.2. - pololetní prázdniny:

  • mlži Blue a mlži White - podělit se o velkou část haly
  • strži White zrušeno

tréninky dle kategorií - jarní prázdniny 5.2. - 9.2.:

  • přípravka
    • zrušeny tréninky
    • dobrovolný trénink s elévy - úterý 6.2. od 15.30 - 16.45
  • elévové a elévky
    • pondělí - zrušeno
    • úterý - pouze velká část haly
    • čtvrtek - společný trénink elévové / elévky od 16.00 - 17.30
  • ml. a st.žákyně
    • standardní režim
  • ml. a st.žáci WHITE
    • úterý - polovina velké části haly
    • čtvrtek - standardně
    • pátek - společný trénink od 17.00 - 18.30
  • ml.žáci a st.žáci BLUE
    • pondělí - společný trénink pouze velká část haly
    • středa - společný trénink pouze velká část haly
    • čtvrtek - st.žáci standardně + dobrovolný trénink pro ml.žáky
    • pátek - ml.žáci zrušeno

25.1.TRÉNINKY - JARNÍ PRÁZDNINY

O letošních pololetních a navazujícíh jarních prázdninách, souvisejících s Prahou 4 a tedy i s naší městskou částí, budou probíhat tréninky v upraveném režimu, který uvádíme níže.

čtvrtek 1.2. - pololetní prázdniny:

  • tréninky standardně bez změny s ohledem na víkendové turnaje kategorií

pátek 2.2. - pololetní prázdniny:

  • mlži Blue a mlži White - podělit se o velkou část haly
  • strži White zrušeno

tréninky dle kategorií - jarní prázdniny 5.2. - 9.2.:

  • přípravka
    • zrušeny tréninky
    • dobrovolný trénink s elévy - úterý 6.2. od 15.30 - 16.45
  • elévové a elévky
    • pondělí - zrušeno
    • úterý - pouze velká část haly
    • čtvrtek - společný trénink elévové / elévky od 16.00 - 17.30
  • ml. a st.žákyně
    • standardní režim
  • ml. a st.žáci WHITE
    • úterý - polovina velké části haly
    • čtvrtek - standardně
    • pátek - společný trénink od 17.00 - 18.30
  • ml.žáci a st.žáci BLUE
    • pondělí - společný trénink pouze velká část haly
    • středa - společný trénink pouze velká část haly
    • čtvrtek - st.žáci standardně + dobrovolný trénink pro ml.žáky
    • pátek - ml.žáci zrušeno

Generální
partner

Partneři
klubu