Los nám přiřkl ranní zápas v 9:00 proti Tatranu. Sešly se nám kompletní dvě lajny a v úvodu jsme soupeřky zaskočily aktivitou. Tatranky se ani nenadály a už prohrávaly 2:0. Po úvodním šoku se soupeřky oklepaly a hra se vyrovnala. K vidění bylo mnoho soubojů a zápas se dál nesl ve velkém tempu. Naše holky převyšovaly soupeřky důrazem, přestože postavou byly často menší. Do poločasu Tatranky snížily na 2:1. Po půli Tatranky srovnaly na 2:2. Hrálo se nahoru dolů, šance střídala šanci. Pět minut před koncem se nám podařila standardní situace a šly jsme do vedení 3:2. Trenér Tatranu si vzal oddechový čas a nalil svým svěřenkyním motivaci do žil. Dostali jsme se pod tlak, který vyústil ve vyrovnávací branku dvě minuty před koncem. To nás ale nezlomilo, také jsme si odpočali při time-outu a v poslední minutě jsme na soupeřky vlétly. Měli jsme i trochu kliku, protože soupeřky trefily dvě tyčky, ale nám to tam 13 vteřin před koncem spadlo a slavili jsme vítězství. Nutno poděkovat soupeři za krásný vrovnaný zápas, těšíme se na další vzájemné střetnutí.

Druhý zápas jsme hráli proti Bohemce. Tak jak se nám povedl vstup do prvního zápasu, vstup do druhého byl katastrofa. Za dvě minuty jsme prohrávali 3:0. Naštěstí jsme se nevzdali, postupně jsme chytli tempo zápasu a po krásných střelách jsme snížili na 3:2. Do poločasu jsme ještě jednoho góla dostali. Druhá půle byla vcelku vyrovnaná, holky držely obranný vzorec, ale bohužel nás opustila jistota v zakončení. Na dostřel soupeři jsme se již nedostali a nakonec jsme prohráli 8:4.

Po dramatickém zápase Tatranu s Bohemkou, kdy Bohemka sice vedla, ale v druhé půli polevila a Tatranky sahaly po vítězství. Bohemka to nakonec ubránila alespoň na remízu, čímž nám zajistila souboj o 3. Místo proti Herbadentu.

Do zápasu s Herbadentem jsme vstoupili s přehledem. Rychlé vedení 2:0 nás ale ukolébalo a pouze s velkým přispěním brankářky a štěstí jsme ho do půlky udrželi. Po půli ale jako když utne. Nejspíš se projevila únava, protože soupeřky najednou byly všude dřív a celkem v klidu zápas otočily na 2:4. Během závěrečné power play se nám ještě podařilo snížit na 3:4. Šance na vyrovnání sice byly, ale již se nám je nepodařilo využít a zápas o třetí místo jsme o gól prohráli. Opět šlo o mimořádně napínavé utkání, škoda našich neproměněných šancí.

Děkujeme rodičům za podporu a těšíme se na další turnaj za 14 dní, tentokráte na domácím povrchu v hale Jedenáctka.