Bez kapitána Tomáše Sýkory vyrazil Chodov v pátek večer do Otrokovic a na místním Štěrkovišti čekal těžký zápas s domácími Otrokovicemi. Úřadující mistří zvládli utkání velmi zkušeně a odvezli 3 body za výhru 5:3.

Lépe do zápasu vstoupili domácí Otrokovice, které využili Kittelem přesilovku. Vedenií si Panthers užívali necelé 3 minuty a přišlo srovnání z hole Marka Vávry.

Na začátku druhé části dostal Chodov výhodu přesilové hry a tu rychle ukončil nekompromisní ranou Marek Matejčík. Ve 27. minutě pak předvedl svou šikovnost Michal Strachota, protáhl se středem a nekompromisně zavěsil. Ještě do druhé pauzy domácí snížili brankou Kostky a navíc měli ještě výhodu přesilové hry, kterou nevyužili.

Úvod třetí části opět patřil Chodovu. Po skvělé kombinaci tria Kotlas - Kašovský - Vacenovský vstřelil chodovský junior svou první superligovou branku a za 2 minurty Řezáč připravil míček Koutnému, který ho napálil pod břevno branky Otrokovic. Domácí se ještě pokusili o zvrat a po brance Sovjáka se přiblížili na rozdíl 2 branek, ale víc už jim zkušení Chodováci nedovolili.

I díky skvělému výkonu Honzy Baráka, který chytal 200. zápas v základní části, Chodov získal další 3 body a drží se na samém čele soutěže.

Příští utkání sehrají mistři ve čtrtek 28.9. v Náchodě proti Ostravě a poté už se opět představí doma, když v neděli 1. října budou hostit v rámci Chodovského trojboje Pardubice.