Speciálním zápasem odstartuje chodovský rok 2018. Muži Chodova se v sobotu 6. ledna utkají v nejstarším florbalovém derby s Tatranem a utkání se bude hrát v rámci turnaje Prague Floorball Cup, který se od 5. do 7. ledna koná v pražských halách. Derby dvou elitních týmů se odehaje pro názvem PFC GAME od 19 hodin ve Sportovní hale Jižní Město, která bude vybavena mobilními tribunami, které navýší kapacitu až na 800 sedících diváků!

Mezinárodní turnaj Prague Floorball Cup se bude na startu nového roku konat již podruhé. Prvního ročníku se zúčastnilo 70 týmů z 5 zemí a letos se dá očekávat účast ještě vyšší. Poprvé se také turnaje zúčastní chodovské mládežnické týmy, které si tak po Prague Games a Axa Floorball Cupu vyzkouší další mezinárodní turnaj. Přihlášky pro další týmu jsou stále ještě otevřeny a veškeré informace naleznete na http://praguefloorballcup.cz.

Chodov pro potřeby tohoto zápasu připraví svou domácí halu do speciálního "televizního" aranžmá, které nabízí kotel pro 800 sedících diváků! Všichni účastníci Prague Floorball Cupu budou mít v rámci PFC náramku vstup zdarma a lze tak očekávat elektrizující atmosféru, která parádně odstartuje florbalový rok 2018!


Generální
partner

Partneři
klubu