Největší mládežnický turnaj světa je opět tady! Letošní Prague Games budou pro Chodov rekordní, neboť poprvé v historii obsazujeme všech 11 kategorií a vysíláme do boje celkem 13 mládežnických týmů od těch nejmenších do 12 let až po ty nejstarší do 18 let. Níže naleznete kompletní rozpis zápasů základních skupin. Na závěr si ještě připomeňme, že Chodov obhajuje hned 3 finálové účasti a 2 vítězství z ročníku 2016.

B18
11.7. 13:00 Podvinný Mlýn BLACK ANGELS   4 : 1
11.7. 19:20 Podvinný Mlýn Zug United B18 White (SUI)   5 : 1
12.7. 14:20 Slavia Huddinge IBS Red (SWE)   3 : 0
13.7. 10:40 Kotlářka Hovshaga AIF (SWE)   4 : 3
1 / 16
13.7. 17:30 Kotlářka Helsingborg FC(SWE)   9 : 11 / 8
13.7. 19:50 Kotlářka Zug United B18 Red (SUI)   7 : 41 / 4
14.7. 13:10 Vinohrady FbŠ Bohemians DDM p-7   2 : 31 / 2

 

G18        
11.7. 8:30 Vršovice Panthers Praha   16 : 0
11.7. 13:00 Vršovice Hovslätts IK D2 (SWE)   8 : 0
12.7. 10:40 Děkanka Team Swiss U19 (SUI)   4 : 3
12.7. 16:40
Vršovice FBK Čučoriedky (SVK)   4 : 21 / 8
13.7. 16:40 Tatran Bale Barkarby IF (SWE)   2 : 31 / 4
       
B17        
11.7. 8:00 Hostivař Älvsjö AIK (SWE)   2 : 5
11.7. 14:20 Hostivař itelligence Bulldogs Brno   3 : 2
12.7. 15:40 Krč FB Hurrican Karlovy Vary   7 : 1
12.7. 20:00 Krč PSKC Okříšky 10 : 2
1 / 16
13.7. 11:20 Oáza Unihockey Basel Regio (SUI)   5 : 11 / 8
13.7. 15:00 Oáza itelligence Bulldogs Brno   6 : 21 / 4
13.7. 18:20 Oáza
Dogs Juniors   2 : 121 / 2
       
B16        
11.7. 9:20 Krč FBC Orca Krnov   3 : 0
11.7. 13:40 Krč Team Småland (SWE)   3 : 4
12.7. 9:10 Kunratice Pixbo Wallenstam IBK Röd (SWE)   5 : 3
12.7. 17:10 Oáza Lindas Waves IBK (SWE)   1 : 4
1 / 16
13.7. 8:50 Slavia 1. SC TEMPISH Vítkovice    4 : 31 / 8 B
13.7. 12:50 VŠE Zlín Lions   2 : 41 / 4 B
       
G16        
11.7. 9:40 Oáza EräViikingit G16 (FIN)   2 : 4
11.7. 17:40 Oáza IBK Sala Silver (SWE)   1 : 1
12.7. 10:00 Ruzyně FbO Žochár Topoľčany (SVK)   4 : 1
12.7. 17:20 Ruzyně FBK Harvard Partizanske (SVK)   5 : 4
1 / 32
13.7. 9:50 ČTUT IK Zenith (SWE)   3 : 01 / 16
13.7. 14:00 ČVUT Warberg IBF   2 : 4
1 / 8
       
B15        
11.7. 10:40 Vinohrady FB Hurrican Karlovy Vary   12 : 1
11.7. 18:00 Vinohrady Surte IS IBK (SWE)   7 : 2
12.7. 8:00 Hostivař Zug United B15 White (SUI)   3 : 0
12.7. 19:00 Jedenáctka FBC ČPP Bystroň Group Ostrava   3 : 0
1 / 16
13.7. 10:00 Jedenáctka Hässelby SK Lag Svart (SWE)   7 : 4
1 / 8
13.7. 12:50 Jedenáctka Zug United B15 Red (SUI)   4 : 01 / 4
13.7. 17:10 Jižní Město TPS (FIN)   2 : 31 / 2
       
B14        
11.7. 14:20 Štěrboholy 1.AC Uherský Brod   3 : 0
11.7. 18:40 Štěrboholy Örebro SK (SWE)   4 : 0
12.7. 11:20 VŠE Floorball Koeniz B14 (SUI)   2 : 2
12.7. 15:10 VŠE Tungelsta IF (SWE)   6 : 21 / 16
12.7. 19:30 VŠE Floorball Koeniz B14 (SUI)   4 : 51 / 8
       
G14        
11.7. 9:40 Hamr 2 IBF Borlänge Team 2 (SWE)   3 : 0
11.7. 17:00 Hamr 2 TJ Turnov   0 : 0
12.7. 9:00 Hamr 2 Zug United G14 Red (SUI)   0 : 3
12.7. 17:10 Hamr 4 FC Helsingborg (SWE)   2 : 1
1 / 16
12.7. 20:50 Hamr 1
Täby FC (SWE)   1 : 51/ 8
       
B13        
11.7. 8:00 Zličín IK Sirius IBK, Svart (SWE)   4 : 3
11.7. 12:20 Zličín Panthers Otrokovice U13   13 : 1
12.7. 10:00 Hamr 3 Zurich United White (SUI)   4 : 2
13.7. 10:30 Šterboholy Technology Florbal MB   2 : 3
1 / 16
       
B13 blue      
11.7. 12:20 TJ Chodov FbO Florko Košice (SVK)   2 : 11
11.7. 18:00 TJ Chodov Florbal Chomutov   6 : 2
12.7. 13:40 TJ Chodov IK Sirius IBK, Blå (SWE)   1 : 11
12.7. 19:30 TJ Chodov Hattrick Brno   3 : 4
1 /32
       
B12        
11.7. 9:20 Hamr 1 FBC SKALA Juniors (UKR)   14 : 0
11.7. 18:00 Hamr 1 FCP Thunder B12 (CHN)   17 : 0
12.7. 8:40 Jeremi Mocní Tuleni Podbořany   14 : 0
13.7. 9:50 Hamr 3 Hattrick Brno    5 : 2
1 / 16
13.7. 13:00 Hamr 2 Snipers Bratislava (SVK)    6 : 31 / 8
13.7. 17:50 Hamr 2 TJ Znojmo    2 : 61 / 4

     
B12 blue      
11.7. 8:00 Hamr 3 Epic Team   0 : 6
11.7. 17:20 Hamr 3 FS Masters / Ulbroka (LAT)   1 : 6
12.7. 9:20 Hamr 1 Floorball Koeniz B12 (SUI)   0 : 10
12.7. 15:40 Hamr 3 FBC Skala U12 (UKR)   2 : 1
1 / 32
13.7. 9:50 Hamr 1 Vlci Malontz   0 : 13 1 / 16
       
G12        
11.7. 9:40 Jeremi Florbalová akademie MB   4 : 3
11.7. 14:00 Jeremi Zug United G12 Red (SUI)   0 : 9
12.7. 9:20 Jeremi NTS FK-ZŠ Nemšová (SVK)   2 : 3
12.7. 14:20 Jeremi Zurich United Blue (SUI)   2 : 4
12.7. 19:20 Hamr 2 NOLET Żabi Róg (POL)   1: 5

Generální
partner

Partneři
klubu