V ostravském pekle bojovaly jako skutečné lvice, díky brankám Terezy Urbánkové a Kristíny Belicové dvakrát dotáhly náskok Vítkovic, ale na branku v prodloužení už reagovat nemohly. Chodovské lvice tak na Jižní Město vezou stříbrné medaile a zakončily tak sezónu druhých míst, neboť na stejné příčce skončily i v Poháru České pojišťovny.

Lvice, které šly do Superfinále v pozici outsidera, od začátku tahaly za kratší konec provazu, ale díky obrovské vůli a bojovnosti držely s favoritem krok. Do vedení šly Vítkovice, když většinu z 6753 diváků rozjásala Veronika Enenkelová a stanovila skóre po 1. třetině na 1:0.

Prapor lvic zvedly dvě největší hvězdy týmu. Martina Řepková připravila míček pro kapitánku Terezu Urbánkovou a ta krásnou střelou vyrovanala. jenže i po druhé třetině šly do kabin s vedením hráčky Vítkovic. Michaela Šponiarová se totiž trefila přesně nad nohu Kristýny Provázkové.

Ve třetí třetině byla hra snad ještě opatrnější než v prvních dvou. Lvice nechtěly dostat třetí branku a poctivě vyčkávaly na možnost udeřit. A ta přišla. V čase 51:20 přetlačila Kristína Belicová v souboji exchodovskou Theimerovou a střelou k tyči vyrovnala. Do konce základní části už brankářky neinkasovaly a šlo se do prodloužení.

Po několika náznacích na obou stranách přišel v čase 62:11 rozhodující moment. V nepřehledné situaci před brankou byla nejdůraznější vítkovická Hana Koníčková a rozjásala většinu diváků v hale.

Lvice tak zakončily sezónu se stříbrnými medailemi na krku a přestože poslední zápas nedopadl, tak na sebe mohou být hrdé, tak jako jsou na ně hrdí jejich fanoušci!