Návrat do domácí soutěže po účasti na Champions Cupu bývá pro týmy většinou problematický, čtvrteční večer však byl výjimkou. Chodov doma přivítal nováčka z Ústí a nedal mu jedinou šanci. Konečný výsledek 13:1 mluví za vše.

Začátek zápasu byl pro domácí jako ze snu. Již po 30 vteřinách vedli po brankách Ondruška a Koutného 2:0. Po necelých 6 minutách to pak bylo již 3:0 po brance Mikeše a je 13. minutě zvyšoval na 4:0 opět Tom Ondrušek. Ústí ještě do přestávky lehce zkorigovalo stav, když se trefil Stibor, ale to nic neměnilo na jasném průběhu první části.

Druhá část neměla tak ostrý úvod, ale nakonec přinesla ještě větší převahu. Ve 27. zvýšil odchovanec Ústí Martin Pražan, ještě do poloviny zápasu se trefil Maxa a hned po ní Tomáš Vávra, který tak oslavil narození dcery! Do konce druhé části hry pak ještě Mikeš, Fiala a Ondrušek navýšili na 10:1.

Ani ve třetí části nesundali domácí nohu z plynu. Tomáš Sýkora a Tadeáš Daněk, pro kterého to byl premiérový gól v premiérovém startu, zvýšili na 12:1. Poté mělo Ústí výhodu trestného střílení, ale Karel Šantora odolal a to samé platilo i o následné přesilovce, kterou ještě umocnilo další vyloučení  a domácí se tak více než minutu bránili ve třech. A když neskŕovalo Ústí, tak ještě jednou udeřil Chodov. Marek Vávra vyzval Toma Ondruška a ten zaznamenal svůj 4. gól v utkání.

Chodov se tak stále drží na samém čele tabulky Tipsport Superligy a další domácí zápas je čeká v neděli 22. října, kdy doma přivítají dalšího nováčka tentokrát Českou Lípu.

8.kolo, čtvrtek 12.10.2017, 20:00
13:1
(4:1, 6:0, 3:0)

branky: 1. Tom Ondrušek, 1. Martin Koutný, 6. Ondřej Mikeš, 13. Tom Ondrušek, 27. Martin Pražan, 31. Daniel Maxa, 32. Tomáš Vávra, 32. Ondřej Mikeš, 33. Jan Fiala, 38. Tom Ondrušek, 44. Tomáš Sýkora, 46. Tadeáš Daněk, 52. Tom Ondrušek - 16. Adam Stibor
rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora
vyloučení: 3:0; využití: 0:0