FbŠ Bohemians - VŠO FLORBACH CHODOV 4:15 (0:7, 2:3, 2:5)

Dne 8.10.2017 jsme odehrály ligový zápas proti FBŠ Bohemians . Od příchodu do haly jsme se soustředily jen na zápas a jak v něm uspět. Očividně se nám to i povedlo. Začátek 1. třetiny byl opatrný z obou stran, protože ani jeden tým nevěděl, co od toho druhého má čekat. První gól jsme ale daly my, konkrétně Anna Fricová a celý tým tím nabudila. Další góly v síti soupeře rychle přibývaly a první třetina tak skončila za stavu 0:7 pro nás. Góly dávaly hráčky : Anna Fricová, Julie Chaloupková, Karolína Kellovská, Vanessa Rebecca Keprtová, 2x Dominika Tůmová a Marie Havlíčková. Druhá třetina zas tak dobře nezačala, domácí snížily o 2 branky a nám nezbylo nic jiného než se probrat, pokud jsme chtěly vyhrát. Naštěstí se zadařilo  a stav jsme vylepšily o 3 branky, které nám zajistily hráčky : Markéta Gabrielová a 2x Hanka Chaloupková.Třetí část ozdobily góly na obou stranách, v 51. minutě došlo i na trestnému střílení. To prováděla hráčka Bohemians Andrea Kadidlová, naše brankářka Kateřina Dvořáková však nájezd skvěle vychytala, během poslední dvacetiminutovky padlo sedm gólů, z toho o pět se postaraly opět naše hráčky: Dominika Tůmová, Julie Chaloupková, Kristýna Kellovská, Tereza Peštová a Vanessa Rebecca Keprtová. Celý zápas skončil se skóre 4:15. Všem hráčkám děkujeme za dobře zvládnutý zápas.

3. kolo, neděle 8.10.2017, 18:00