Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

24.9.2. kolo 8.10.2017

2. kolo Ligy dorostenek bude sehráno 8.10.2017 v hale Unihoc Arena na Kotlářce při pořádání týmu Tatran

zápas 9,00 hod. soupeř Black Angels

zápas 13,40 hod. soupeř TIGERS Praha

sraz hráček v 8,00 hod v hale (předzápasová příprava na hřišti)

nominace bude zveřejněna podle aktuální výkonnosti a zdravotního stavu hráček ve středu před víkendem ve FB skupině.

23.9.První turnaj 30.9.

Sraz 8:20 v hale Slavia VŠ Plzeň U Borského parku 2639/21

zápasy ve skupině:

9:00Start98 Praha-KunraticeFAT PIPE FLORBAL CHODOV

12:00FAT PIPE FLORBAL CHODOVFlorbalová akademie MB

třetí zápas odehrajeme podle umístění ve skupině buď od 13:30, 14:15 nebo 15:00

https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

Nominace:

Absolonova Martina

Absolonova Pavlína

Bačková Karolína

Bohumínská Lucie

Červenková Nicol

Halamová Monika

Krulická Kristýna

Míková Tereza

Rajtarová Anežka

Skoková Nikola

Silbernáglová Kristýna

Vostatková Rozálie

Wijasová Marie


hlavní trenér: Eliška Hofmanová (602 418 454)

23.9.První turnaj 8.10.

Sraz 8:20 v hale SH ZŠ Jilemnického - Jilemnického 1152, Mladá Boleslav

zápasy ve skupině:

9:00FAT PIPE FLORBAL CHODOVTatran Střešovice
10:20FbŠ Bohemians bíléFAT PIPE FLORBAL CHODOV

třetí zápas odehrajeme podle umístění ve skupině buď od 13:00, 13:40 nebo 14:20

https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

Nominace:
G - Aneta Hálová

1 - Michaela Dudková

2 - Anna Žitná

3 - Eliška Semorádová

4 - Eliška Rojíčková

5 - Karolína Lískovcová

6 - Kristýna Froňková

7 - Adéla Krbcová

8 - Kateřina Šindelářová

9 - Vanessa Petráňová

náhradnice:

Tereza Míková

Rozálie Vostatková

Nikola Skoková


hlavní trenér: Robert Křesťan (731 781 104)

20.9.Termíny turnajů

sobota14.10.

neděle22.10.

neděle12.11.

neděle26.11.

sobota9.12.

sobota13.1.

neděle28.1.

sobota10.2.

sobota24.2.

neděle18.3.

neděle15.4.

neděle29.4.

20.9.Termíny turnajů

Elévové 5+1 (ročníky 2007)

So 30.9. 

So 14.10.

So 11.11.

So 26.11.

Ne 10.12.

Ne 14.1.

So 27.1.

Ne 18.2.

So 10.3.

SO 24.3.

SO 14.4.

Ne 6.5.

Elévové 3+1 (ročníky 2008)

30.9. a 1.10.

14. a 15. 10.

11. a 12.11.

25. a 26. 11.

9. a 10. 12.

13. a 14. 1.

27. a 28.1.

17. a 18.2.

10. a 11.3.

24. a 25.3.

14. a 15.4.

5. a 6.5.

20.9.1. kolo - 23.9.2017

Dorostenky odehrají své první kolo soutěže LIGY DOROSTENEK dne 23.9.2017 při pořádání Florbal. akademie MB 

v hale "Nová MSH Mladá Boleslav" - sraz hráček v 9:10 hod.

zápas 10:10  - soupeř Florbalová akademie MB

zápas 14:50  - soupeř FbŠ Bohemians

S sebou: průkaz totožnosti, florb. hůl, míček, halové boty, oba dresy, trenky, lahev + občerstvení

Další následné kolo bude odehráno dne 8.10.2017 v hale "Unihoc Aréna Praha" (zápasy v 9,00 a 13,40)

3.9.TRÉNINKOVÉ SKUPINY A TRÉNINKY

Na základě již avizovaných informací všem hráčům i rodičům po letních soustředěních uvádíme při startu sezóny 17/18 rozdělení hráčů do jednotlivých tréninkových skupin.

Prosíme o maximální respektování uvedeného rozvrhu a upozorňujeme, že mimo samotné časy trávené na hrací ploše budou nedílnou součástí tréninků (tak jako v minulých letech) rovněž trenéry určená rozpětí tréninkových časů o specializovanou přípravu (kondice, rozběhání, protahování, kompenzace atd.).

- TRÉNINKOVÉ SKUPINY 17/18

- ROZVRH TRÉNINKŮ 17/18

3.9.PONDĚLÍ 4.9.: do 17:30 trénuje

Vzhledem k televiznímu derby Chodov - Sparta je první tréninkový den nové sezóny nestandardní. Tréninky do 17:30 (přípravka, miniořípravka, elévové, elévky, mladší a starší žákyně) proběhnou standardně a poté se týmy přesunou na Jižní Město na zápas mužů (18:00). Zbylé kategorie se sejdou se svými trenéry přímo na Jižním Městě.

Děkujeme za pochopení a těšíme se, že společně naplníme halu!

3.9.PONDĚLÍ 4.9.: do 17:30 trénuje

Vzhledem k televiznímu derby Chodov - Sparta je první tréninkový den nové sezóny nestandardní. Tréninky do 17:30 (přípravka, miniořípravka, elévové, elévky, mladší a starší žákyně) proběhnou standardně a poté se týmy přesunou na Jižní Město na zápas mužů (18:00). Zbylé kategorie se sejdou se svými trenéry přímo na Jižním Městě.

Děkujeme za pochopení a těšíme se, že společně naplníme halu!

3.9.PONDĚLÍ 4.9.: do 17:30 trénuje

Vzhledem k televiznímu derby Chodov - Sparta je první tréninkový den nové sezóny nestandardní. Tréninky do 17:30 (přípravka, miniořípravka, elévové, elévky, mladší a starší žákyně) proběhnou standardně a poté se týmy přesunou na Jižní Město na zápas mužů (18:00). Zbylé kategorie se sejdou se svými trenéry přímo na Jižním Městě.

Děkujeme za pochopení a těšíme se, že společně naplníme halu!

3.9.PONDĚLÍ 4.9.: do 17:30 trénuje

Vzhledem k televiznímu derby Chodov - Sparta je první tréninkový den nové sezóny nestandardní. Tréninky do 17:30 (přípravka, miniořípravka, elévové, elévky, mladší a starší žákyně) proběhnou standardně a poté se týmy přesunou na Jižní Město na zápas mužů (18:00). Zbylé kategorie se sejdou se svými trenéry přímo na Jižním Městě.

Děkujeme za pochopení a těšíme se, že společně naplníme halu!

3.9.PONDĚLÍ 4.9.: do 17:30 trénuje

Vzhledem k televiznímu derby Chodov - Sparta je první tréninkový den nové sezóny nestandardní. Tréninky do 17:30 (přípravka, miniořípravka, elévové, elévky, mladší a starší žákyně) proběhnou standardně a poté se týmy přesunou na Jižní Město na zápas mužů (18:00). Zbylé kategorie se sejdou se svými trenéry přímo na Jižním Městě.

Děkujeme za pochopení a těšíme se, že společně naplníme halu!

3.9.TRÉNINKOVÉ SKUPINY A TRÉNINKY

Na základě již avizovaných informací všem hráčům i rodičům po letních soustředěních uvádíme při startu sezóny 17/18 rozdělení hráčů do jednotlivých tréninkových skupin.

Prosíme o maximální respektování uvedeného rozvrhu a upozorňujeme, že mimo samotné časy trávené na hrací ploše budou nedílnou součástí tréninků (tak jako v minulých letech) rovněž trenéry určená rozpětí tréninkových časů o specializovanou přípravu (kondice, rozběhání, protahování, kompenzace atd.).

- TRÉNINKOVÉ SKUPINY 17/18

- ROZVRH TRÉNINKŮ 17/18

3.9.TRÉNINKOVÉ SKUPINY A TRÉNINKY

Na základě již avizovaných informací všem hráčům i rodičům po letních soustředěních uvádíme při startu sezóny 17/18 rozdělení hráčů do jednotlivých tréninkových skupin.

Prosíme o maximální respektování uvedeného rozvrhu a upozorňujeme, že mimo samotné časy trávené na hrací ploše budou nedílnou součástí tréninků (tak jako v minulých letech) rovněž trenéry určená rozpětí tréninkových časů o specializovanou přípravu (kondice, rozběhání, protahování, kompenzace atd.).

- TRÉNINKOVÉ SKUPINY 17/18

- ROZVRH TRÉNINKŮ 17/18

3.9.TRÉNINKOVÉ SKUPINY A TRÉNINKY

Na základě již avizovaných informací všem hráčům i rodičům po letních soustředěních uvádíme při startu sezóny 17/18 rozdělení hráčů do jednotlivých tréninkových skupin.

Prosíme o maximální respektování uvedeného rozvrhu a upozorňujeme, že mimo samotné časy trávené na hrací ploše budou nedílnou součástí tréninků (tak jako v minulých letech) rovněž trenéry určená rozpětí tréninkových časů o specializovanou přípravu (kondice, rozběhání, protahování, kompenzace atd.).

- TRÉNINKOVÉ SKUPINY 17/18

- ROZVRH TRÉNINKŮ 17/18

3.9.TRÉNINKOVÉ SKUPINY A TRÉNINKY

Na základě již avizovaných informací všem hráčům i rodičům po letních soustředěních uvádíme při startu sezóny 17/18 rozdělení hráčů do jednotlivých tréninkových skupin.

Prosíme o maximální respektování uvedeného rozvrhu a upozorňujeme, že mimo samotné časy trávené na hrací ploše budou nedílnou součástí tréninků (tak jako v minulých letech) rovněž trenéry určená rozpětí tréninkových časů o specializovanou přípravu (kondice, rozběhání, protahování, kompenzace atd.).

- TRÉNINKOVÉ SKUPINY 17/18

- ROZVRH TRÉNINKŮ 17/18

Generální
partner

Partneři
klubu