Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

2.7.PG 2018 - info

rozpis: viz web, sraz vždy 45 min před zápasem

s sebou: dres, hokejku, míček, láhev, věci na rozcvičení i na ven

sestava:

1 Bačková, Karolína (G)
2 Clavel, Cathia (G)
3 Bohumínská, Lucie
4 Fáčková, Barbora
5 Halamová, Monika
6 Jirásková, Kristýna
7 Kalinová, Michaela
8 Kenderová, Adriana
9 Kerzelová, Janika
10 Kindlová, Dominika
11 Matějková, Barbora
12 Míková, Tereza
13 Neužilová, Klára
14 Rulíšková, Johana
15 Salehová, Aneta
16 Venerová, Kristina
17 Vostatková, Rozálie
18 Wijasová, Marie

trenéři: Kutnarová Anna, Kerzelová Jana, Hofmanová Eliška

zapojení v dalších kategoriích: vybrané hráčky 2004 - G16, vybrané hráčky 2005 - B13 (konkrétní info od trenérů daných kategorií)

AKTUALIZACE!

úterý 10.7. 17:30 - přátelské utkání proti Zurichu, rozběh 17:15, nominované všechny hráčky ze soupisky G14

23.5.GDPR ke stažení

EVIDENČNÍ KARTA

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM ÚDAJŮ

23.5.GDPR ke stažení

EVIDENČNÍ KARTA

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM ÚDAJŮ

23.5.GDPR ke stažení

EVIDENČNÍ KARTA

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM ÚDAJŮ

23.5.GDPR ke stažení

EVIDENČNÍ KARTA

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM ÚDAJŮ

23.5.GDPR ke stažení

EVIDENČNÍ KARTA

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM ÚDAJŮ

23.5.GDPR ke stažení

EVIDENČNÍ KARTA

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM ÚDAJŮ

23.5.GDPR ke stažení

EVIDENČNÍ KARTA

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM ÚDAJŮ

23.5.GDPR ke stažení

EVIDENČNÍ KARTA

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM ÚDAJŮ

23.5.GDPR ke stažení

EVIDENČNÍ KARTA

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM ÚDAJŮ

23.5.GDPR ke stažení

EVIDENČNÍ KARTA

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM ÚDAJŮ

23.5.GDPR ke stažení

EVIDENČNÍ KARTA

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM ÚDAJŮ

23.5.GDPR ke stažení

EVIDENČNÍ KARTA

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM ÚDAJŮ

23.5.GDPR ke stažení

EVIDENČNÍ KARTA

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM ÚDAJŮ

23.5.GDPR ke stažení

EVIDENČNÍ KARTA

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM ÚDAJŮ

23.5.GDPR ke stažení

EVIDENČNÍ KARTA

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM ÚDAJŮ

23.5.GDPR ke stažení

EVIDENČNÍ KARTA

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM ÚDAJŮ

2.5.stř. trénink + nominace 5.5.

Poslední trénink letošní sezony proběhne tuto středu od 16:00 na hale jedenáctka VS

Poslední turnaj bude na SKV: Sraz v 9:30 v hale TJ Sokol Královské Vinohrady (parketová tělocvična :(, 

Polská 2400, Praha 2, 12000

rozpis: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

nominace:

1 - Nikol Obermajerová

2 - Eliška Semorádová

3 - Michaela Dudková

4 - Markéta Pečenková

5 - Kateřina Šindelářová

6 - Karolína Klečková

7 - Eliška Rojíčková

8 - Karolína Lískovcová

9 - Kristýna Froňková

10 - Nicol Drábková

11 - Šárka Marvalová

G - Anet Hálová

Trenér: Robert Křesťan (731 781 104)

26.4.INFO TRÉNINKY WHITE TEAM

V pátek 27.4. trénink odpadá.

V sobotu 28.4. hrajeme poslední turnaj sezony a poté nás čeká tréninková přestávka.

Letní příprava začíná 21.5. pro další informace sleduje webové stránky.

25.4.Tréninky - pauza

Od pátku 27.4. tréninky nejsou. 

Kdo jede do Falunu, sleduje info o Falunu mimo White skupinu. 

Letní příprava začíná 21.5. pro další informace sleduje webové stránky.

Ročníky 2003 sledují kategorii dorostenců, kde bude též WHITE team. 

Ročníky 2004 a 2005 se stávají staršími žáky na příští sezonu a budou sledovat rozdělení stržů. Dle něj začnou trénovat. n

Ročníky 2006 a 2007, kteří se najdou ve WHITE seznamu, budou sledovat mladší žáky White. 

23.4.Turnaj a nominace 28.4.2018

Nominace na turnaj týmů starších žákyň:
- sraz v místě konání (Slavia VŠ Plzeň)

- s sebou dresy, míček na rozchytání, doklad pro případnou kontrolu totožnosti (kartička ZP atd.), pro jistotu a možnost případného venkovního rozběhání i venkovní obuv a vhodné oblečení

- nominace týmů:

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - sraz týmu v 9:00

  1. Bačková, Karolína (G)
  2. Clavel, Cathia (G)
  3. Bohumínská, Lucie
  4. Halamová, Monika
  5. Jirásková, Kristýna
  6. Krulická, Kristýna
  7. Majerová, Adéla
  8. Majerová, Karolína
  9. Pabiánová, Klára
  10. Simmerlová, Nela
  11. Sováková, Linda

+

  1. Fáčková, Barbora
  2. Míková, Tereza
  3. Kerzelová Janika

FAT PIPE FLORBAL CHODOV Blue - sraz týmu v 8.15

  1. Drábková, Nicol (G)
  2. Rajtarová, Anežka (G)
  3. Červenková, Nicol
  4. Kalibová, Eliška
  5. Matějková, Barbora
  6. Neužilová Klára
  7. Štěrbová, Marie Valentina
  8. Wijasová, Marie
  9. Hořínková, Tereza
  10. Kindlová, Dominika

+

  1. Křtěnová, Eva
  2. Skoková, Nikola
  3. Vostatková, Rozálie

+

  1. Kenderová, Adriana
  2. Salehová, Aneta
23.4.A tým Nominace na 29. 4. 2018

S sebou vždy: dres komplet, Popřípadě bílé triko(kdo má i bílé trenky),Sálovou obuv , doklad totožnosti (obč.průkaz / karta zdrav.poj.), florbal.míček na rozcvičku,pití,

Omluvy co nejdříve prosím písemně na email trenérů ml.zaci@florbalchodov.cz

Veškeré informace o turnaji zde: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

konec nejpozději 15:00

Trenér: Procházka Lukáš, Karel Štefek 

Skupina na Messengeru: https://m.me/join/AbbTHORWQK97qWn7

Nominace:

Koudelka, Robert

Kružík, Jan

Stříteský, Adam (G)

Šedivý, Josef (G)

Šmíd, Jakub

Štefek, Jan

Štefek, Ondřej

Votava, Antonín

Bezpalec, Matěj

Mužík, Antonín

Procházka, Vojtěch

Štantejský, David

Fáčková, Barbora

23.4.Blue Nominace na 29. 4.

S sebou vždy: dres komplet, Popřípadě bílé triko(kdo má i bílé trenky), Sálovou obuv, doklad totožnosti (obč.průkaz / karta zdrav.poj.), florbal.míček na rozcvičku,pití, svačinu.

Omluvy co nejdříve prosím písemně na email trenérů ml.zaci@florbalchodov.cz

Veškeré informace o turnaji zde: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

TURNAJ POŘÁDÁME, PROSÍME RODIČE O SPOLUPRÁCI 

Sraz: vždy 30 minut před začátkem zápasu

konec nejpozději 15:00

Trenér: Jan Bezpalec T: 603 222 589

Skupina na Messengeru: https://m.me/join/Abb5uffn9FDOHMbu


Nominace:

2005

Kašpar, Ondřej

Valenta, Jáchym 

2006

Grulich, Václav

Kavka, František

Kulhavý, Vojtěch

Kuzma, Jakub 

Marian, Matěj (G)

Petřina, Tobiáš (G)

Řeháček, Šimon

Šára, Adam

Zajíc, Samuel

2007

Bulíř, Lukáš

Penížek, Martin

Koptiš, Tomáš

Míková, Tereza - náhradník

Skoková, Nikola - náhradník

Zámostný, Vít   - náhradník

Chloupek, David (G) - omluven

Špinka, Vilém

Švéda, Albert

22.4.NOMINACE WHITE 28.4.2018

Datum: sobota 28.4.2018

Hala: ZŠ Týnec nad Labem

Sraz: 09:10

Zápasy: 09:50 - Kanonýři Kladno, 11:10 - FC Bučis Team Yellow

Konec turnaje: max. 14:30

Hlášenka (s adresou a rozpisem): https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tournamentId=82897

Kontakt na trenéry: Roman Stodola (722 528 350), Jiří Pochop (725 774 414)

S sebou: zápasový dres modrý i bílý, hokejku, vlastní míček na rozcvičku, boty do haly, pití, svačinu

Nominace:

Anděl, Patrik (G)

Koupílek, Jiří (G)

Baďura, Adam

Cerha, Oliver

Cupal, Vilém

Horák, Jakub

Hybš, Daniel

Hybš, Dominik

Kolisnichenko, Oleksandr

Krbec, Kryštof

Kysela, Viktor

Plecháček, Daniel

Sedláček, Lukáš

Šácha, Jaroslav

Špinka, Vilém

Omluveni:

Ivanski, Tomáš

Křesťan, Marek

Šveda, Albert

13.4.Nominace BLUE 15.4.

Datum: Neděle 15.4.
Místo: SH Na Fialce Říčany
Sraz: 10:45
Zápasy:
11:30 Orka
13:10 Wizards
Info zde: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tou...

Trenérské zastoupení: Pavel Weigner
Nominace:
Poráč, Marek (G)
Šedivý, Josef (G)
Beneš, Vojtěch
Bezpalec, Filip
Bezpalec, Matěj
Cimoradský, Adam
Denkstein, Šimon
Koudelka, Robert
Kuzma, Tomáš
Mužík, Tonda
Peterka, Ondřej
Štantejský, David
Štefek, Ondřej
Vondra, David
Viktorýn, Richard
Weigner, David
Záboj, Michal

13.4.Nominace A 15.4.

Nominace A
Datum: Neděle 15.4.
Místo: SH Jižní Město - pořádáme
Sraz: 8:00
Zápasy:
10:40 Panthers
12:20 MB
Trenérské zastoupení: Tomáš Boubelík, Adam Havránek, Marcel Jambor, Zuzana Gabrielová
info zde: https://fis.ceskyflorbal.cz/fis/www/report.php?tournamentId=82963

Nominace:
Hnátek, Ondřej (G)
Hodík, Karel (G)
Dufek, Jakub
Gabriel, Filip
Gabriel, Michal
Chaloupka, Viktor
Jambor, Matěj
Josefovič, Tomáš
Kafka, Lukáš
Kolář, Matěj
Kružík, Jan
Kulhavý, Jonáš
Matoušek, Marek
Moudrý, David
Pospíchal, Adam
Škorpa, Martin
Štefek, Jan
Vácha, Stěpán
Valenta, Ondřej
Vít, David

28.3.12. kolo 8.4.2018

Dorostenky odehrají své poslední 12. kolo 1. ligy Dorostenek dne 8.4.2018  neděle

hala Nová MSH Mladá Boleslav (Zalužanská 1457, Mladá Boleslav)

zápas 16:00 hod. soupeř FbŠ Slavia PLZEŇ

zápas 18:20 hod. soupeř Tatran Střešovice

sraz hráček v 15 hod. v hale

Nezapomenout: doklad totožnosti + všechny věci na hru!!!

17.3.ZRUŠENÝ TRÉNINK 19/3/2018

V pondělí 19/3/2018 jsou zrušeny všechny tréninky na hale Jedenáctka. Zrušen pronájem haly z důvodu finále AŠSK.

17.3.DOHRÁVKA s týmem Black Angles

Neodehraný zápas s týmem BA bude sehrán v PONDĚLÍ 26.3.2018 od 18 hod. při našem POŘÁDÁNÍ!!!

(rozběh na hřišti umožněn od 17,30 hod.) v hale Jedenáctka.

sraz hráček v 17 hod.v hale

21.2.10. kolo - 11.3.2018

10. kolo odehrají dorostenky dne 11.3.2018 v hale TJ Radlice (Kutvirtova 5,. Praha 5)

zápas v 14:50 hod - soupeř Tigers Praha

zápas v 18:20 hod - soupeř Black Angles

sraz hráček v 13:50 hod. v hale 

Generální
partner

Partneři
klubu