Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2015 vyšly tyto články:

25.1.V přestřelce v Liberci Lvice úspěšné.CRG - CHO 8:13, 0.kolo | Redakce

V rámci 18. kola se naše děvčata utkala v Liberci proti místním Crazynám. Hoky zápas úspěšně zvládly a po zásluze si vezou domů tři body za vítězství.

25.1.Chodov odevzdal body Ostravě a zkomplikoval si situaciOSR - CHO 7:6, 17.kolo | Redakce

Chodov se v neděli vydal podruhé v sezóně do Ostravy a opět si z nejvzdálenější extraligové destinace neodvezl ani bod. Po podzimní prohře s Vítkovicemi neporazil Chodov ani ostravské FBC. Po velmi špatném výkonu odjeli chodovští zpět na Jižní Město s prohrou 7:6.

19.1.Chodov ani podruhé na Herbadent nevyzrál.HER - CHO 6:4, 0.kolo | Karel Myšák

V neděli 18. ledna se odehrála další z třaskavých derby o Jižní město mezi našimi lvicemi a tygřicemi Herbadentu. Oba týmy soupeří o špičku tabulky, ale případná ztráta bodů ovlivní spíš vyhlídky do play-off, než nějaké existenční problémy v tabulce Extraligy žen.

18.1.Chodov otočil derby s Tatranem, výhru vystřelil Tom Ondrušek!CHO - STR 5:4, 16.kolo | Redakce

V neděli se hrál na Jižním Městě špičkový florbal. Poté co svůj zápas odehrály chodovské lvice s Herbadentem, bohužel se špatným koncem pro Chodovačky, tak se rozehrál vrchol dne, kterým bylo nejstarší pražské derby mezi Chodovem a Tatranem. Souboj svou rivalů si nenechalo ujít 415 diváků a rozhodně po zápase nelitovali. Ve skvělém zápase se radovali domácí, když díky skvělé třetí třetině zdolali Tatran 5:4.

11.1.První ligový novoroční zápas jsme odehrály na naší horké půdě proti hostům ze StřešovicCHO - STR 14:1, 0.kolo | Karel Myšák

V prvním zápase v novém roce se naše holky utkaly s florbalistkami Střešovic, které porazily vysokým rozdílem 14:1.

11.1.Infarktový zápas na Děkance rozsekl v prodloužení Tom OndrušekBOH - CHO 8:9, 15.kolo | Redakce

Neděle 11. ledna nabídla v AutoCont extralize hned 3 zápasy, které se nerozhodly v základní hrací době a opravdu velkou kupu branek. Zápas Bohemians vs. Chodov splnil obě předchozí kritéria a divákům nabídl opravdu zajímavou podívanou. V utkání, které bylo plné zvratů, byl nakonec úspěšnější Chodov, který zvítězil brankou Toma Ondruška 8:9 v prodloužení.

4.1.Neurovnaný rozjezd roku 2015 skončil vítězným prodloužením!CHO - BRN 7:6, 14.kolo | Redakce

Ještě neuběhl ani týden z nového roku a chodovští muži mají za sebou první zápas. A to hned velice těžký. Na domácí půdě Chodov přivítal ambiciózní Brno, které touží po umístění v první čtyřce. Zápas nabídl mnoho zajímavých momentů, 13 gólů a nakonec i prodloužení, ve kterém zvítězil Chodov 7:6.