Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2017 vyšly tyto články:

31.1.Už jsi přihlášen do Falunu?Jan Bezpalec
30.1.Vyrovnání v čase 59:59 a následně prohrané prodlouženíCHO - VIT 8:9, 18.kolo | Florbal Chodov

V neděli 29. ledna si na Jižní Město našlo cestu více než 250 diváků a rozhodně nelitovali. Vždyť viděli celkově 17 branek, 2 nájezdy, vyrovnání se sirénou a nakonec bohužel i vítěznou branku Vítkovic v prodloužení. Ale popořadě.

24.1.Starší žákyně 3+1 měly výjezd do RudnéRobert Křesťan
24.1.Mladší žákyně bojovaly na DěkanceRobert Křesťan
23.1.Strhující otočka přinesla mužům vítězstvíOSR - CHO 7:10, 17.kolo | Florbal Chodov

Dva roky po sobě nebyli chodovští muži schopni získat tříbodové vítězství na půdě FBC Ostrava a ani letos nebylo ke ztrátě bodů nebylo daleko. Nakonec však Chodov předvedl velký obrat ve třetí třetině a zvítězil 10:7.

22.1.Fat Pipe Florbal Chodov - FBC Štíři České Budějovice 16 : 0 (6:0,7:0,3:0)Petr Faber

Dalším utkáním 18. kola jsme přivítali budějovické "Štírky".

21.1.Fat Pipe Florbal Chodov - FBŠ Jihlava 10 : 5 (7:1,0:3,3:1)Petr Faber

Uplynul týden a čekal nás další soupeř v 17. kole o důležité body o vysněnou čtyřku.

19.1.Odveta pod střechou pro lviceFlorbal Chodov

V neděli nás čekal soupeř, který nás první ligový zápas této sezóny porazil pod širým nebem na Štvanici, takže jsme všechny měly o motivaci k výhře postaráno.

19.1.Základní část se blíží ke konci, přijďte fandit!Florbal Chodov

Florbalové soutěže už jsou v roce 2017 v plném proudu a ty, které se rozhodují v play off, pomalu kvapí ke konci základní části. V tomto období je sběr bodů samozřejmě ještě složitější, protože všechny týmy upevňují svoji pozici před startem vyřazovacích bojů. Proto také týmy potřebují mohutnou podporu svých fanoušků.

16.1.Fat Pipe Florbal Chodov - IBK Hradec KrálovéPetr Faber

10:0 (1:0,4:0,5:0)

16.1.Muži vyhráli v Brně a jsou opět druzíBRN - CHO 5:7, 16.kolo | Florbal Chodov

Chodovští muži po několika slabších vystoupeních opět zabrali. Využili sobotního zaváhání Tatranu a po nedělním vítězství na hřišti Bulldogs Brno se opět dostali na druhé místo tabulky Tipsport Superligy.

14.1.Po vánoční přestávce čekají mladá lvíčata další boje o důležité bodyPetr Faber
12.1.Lvice čeká bitva o 2. místo, budou hostit BohemkuFlorbal Chodov

Velmi zajímavý a velmi důležitý zápas čeká chodovské lvice v neděli 15. ledna doma na Jižním Městě. Ve florbalovém prime timu od 17 hodin se utkají s Bohemkou a bude bitva o 2. místo tabulky Extraligy žen, které má velmi důležitou roli v kalkulacích před startem play off.

12.1.KIKA KŘESLO? SKVĚLÝ ZÁŽITEK!Florbal Chodov

V roce 2017 spustil Chodov ve spolupráci se společností KIKA projekt KIKA KŘESLO, díky kterému se fanoušci dostanou do bezprostřední blízkosti chodovských hráčů přímo během utkání.

9.1.Muži na úvod roku ztratili 2 body s KladnemCHO - KLA 6:7, 15.kolo | Florbal Chodov

Zatímco týmy juniorů a žen byly na startu roku 2017 100% úspěšné, tak mužům se to povedlo pouze z 33%, když podlehli Kladnu po nájezdech 6:7 a v tabulce Tipsport Superligy se poprvé v sezóně propadli na 3. místo.