Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2019 vyšly tyto články:

31.10.Nové nastavení objednávek FAT PIPE!Florbal Chodov

Od 1.11. 11:11 hod. se spustilo nové nastavení nákupu materiálu FAT PIPE. Členové klubu FLORBAL CHODOV již nebudou objednávat zboží na Checkpointu haly Jedenáctka VS ani přes e-mail objednavky@florbalchodov.cz, ale zboží si přímo vyberou a zaplatí přes e-shop na stránkách www.fatpipe.cz.

31.10.Proč reprezentant Binder nechytá na Chodově?CHO - OSR 7:6, 9.kolo | Florbal Chodov

Vraťme se ještě na skok k nedělnímu utkání mužů proti Ostravě (7:6 po nájezdech). Nikoliv ale okem „našeho“ borce, nýbrž hostujícího hráče. Má to pádný důvod, do Sportovní haly Jižní Město se po šesti letech vrátil ikonický brankář Jan Binder. Zrzavý reprezentant v roce 2013 vyhrál pro Chodov vůbec první trofej, domácí pohár, navíc dovedl modrobílý tým do historicky prvního Superfinále (3:4 s Vítkovicemi).

29.10.Procházka o "komplexu" z Vítkovic i zoufalé ExtralizeCHO - LIB 21:0, 8.kolo | Redakce

Po šesti vítězstvích v šesti duelech a neuvěřitelných 84 nastřílených brankách se modrobílá chodovská mašina v Extralize zasekla. Ženy v sobotním utkání, při kterém charitativní projekt Chodova a PINK BUBBLE jménem „Růžový říjen“ podpořila úspěšná krasobruslařka Anna Dušková, podlehly Vítkovicím nečekaně jasně 2:7. Proč? Jak se hraje v soutěži s minimem silných týmů? A naplňují posily Jarolímová s Žůrkovou očekávání? Na ty a další věci jsme se zeptali šéfa střídačky Lukáše Procházky. K rozhovoru došlo před pondělním svátečním zápasem proti FBC Liberec, ve kterém lvice rozstřílely své soupeřky v poměru 21:0.

29.10.Praha 11 Florbalu Chodov fandíFlorbal Chodov

Byla to šichta hodná horníků, ale muži nakonec z utkání 9. kola Superligy proti Ostravě vydolovali dva body za výhru 7:6 po nájezdech a částečně tak odčinili čtvrteční mizérii s Black Angels (6:8). "Škoda, výhra v základní hrací době byla blízko," mrzela radního městské části Prahy 11 Mgr. Jana Stárka vyrovnávací branka FBC 98 vteřin před poslední sirénou. Stárek na utkání dorazil jako čestný host a stejně jako před ním Karel Jarolím, Barbora Seemanová, Michal Dusík a Anna Dušková vhodil slavností buly v rámci růžového měsíce PINK BUBBLE. Do kasičky navíc přispěl částkou 3500 korun. DĚKUJEME a zase někdy!

28.10.Hvězda krasobruslení na Chodově: Všechny florbalisty obdivuju!CHO - VIT 2:7, 7.kolo | Florbal Chodov

Mladá, úspěšná, stydlivá. A se srdcem na správném místě! Sobotní super zápas Extraligy žen mezi Chodovem a Vítkovicemi si nenechala ujít špičková česká krasobruslařka Anna Dušková. Dle říjnové růžové tradice PINK BUBBLE vhodila úvodní vhazování, uvelebila se na tribuně a sledovala střelecké soužení domácího týmu. Lvice v repríze posledních dvou Superfinále padly jasně 2:7.

25.10.Hořká mužská premiéra superstřelce MajeraBLA - CHO 8:6, 8.kolo | Florbal Chodov

První utkání v mužské Superlize. Navíc hned v základní sestavě a proti týmu, který by se měl dát porazit. Mezi Chodovem a Black Angels byl před vzájemnou konfrontací rozdíl 11 bodů. Všechno bylo pro talentovaného chodovského juniora Petra Majera nalajnováno ve čtvrtek večer krásně. Bohužel, vítězný debut se nekonal, nováček nejvyšší soutěže vyhrál přestřelku v rámci předehrávky 8. kola ve Sportovní hale Jižní Město 8:6. I tak jsme juniorského reprezentanta přizvali k rozhovoru.

24.10.Hostem 2. dílu Podcastu byl Michal BauerFlorbal Chodov

V nové sezóně jsme přišli s novinkou v podobě Podcastu, jehož prvním hostem byl v září loučící se Honza Barák, kterého vyzpovídal David Podhráský. Ve druhém dílu Podcastu se Honza Barák převtělil do role moderátora a jeho hostem byl prezident Chodova Michal Bauer.

23.10.Počin měsíce září pro největšího srdcařeFlorbal Chodov

Dokážete si představit, že nevynecháte jediný domácí zápas mužů? Že budete milovaný klub podporovat i na „venkovních“ duelech po Praze? Že budete na Bohemce sami bubnovat a vzdorovat přesile zelenobílých ultras? Těžko uvěřitelná představa, že... Adam Šára, starší žák Chodova, tohle praktikuje! Proto na nedělním utkání Superligy proti České Lípě obdržel plaketu Počin měsíce za zářijové období. Adame, GRATULUJEME!

21.10.Dusík na Chodově: Charita z nás dělá lidi!Redakce

"Růžová" tradice VIP hostů na domácích zápasech Chodova pokračovala i v neděli. Na utkání 7. kola Superligy s Českou Lípou (5:3) dorazil a úvodní buly vhodil komentátor a moderátor ČT sport Michal Dusík. Rekordman v počtu odkomentovaných přímých přenosů v České televizi, bývalý hokejista (HC Příbram, HC Slavia Praha) a trenér mládeže v HC Sparta Praha navázal na návštěvu elitní plavkyně a olympioničky Barbory Seemanové a Karla Jarolíma, bývalého fotbalového trenéra národního týmu nebo pražské Slavie. Michale, díky!

21.10.Úspěšný reprezentační víkend i pro 12 lvicFlorbal Chodov

Domácí turnaj Euro Floorball Tour je vždy velkou událostí a ten právě skončený pražský nebyl výjimkou. Reprezentace žen i juniorek se prezentovaly ve skvělém světle a ukázaly, že nadcházející šampionáty mohou být z českého pohledu velmi zajímavé. Velkou zásluhu na sympatické hře i výsledcích mělo i 11 chodovských lvic. Ta dvanáctá pak reprezentovala Slovensko na turnaji 6 Nations.

20.10.Z "nepotřebného" byl hrdinaCHO - CLI 5:3, 7.kolo | Redakce

Víkend v podání obránce mužského "áčka" Dana Kašovského? V sobotu návštěva kina a zhlédnutí filmu Joker, v neděli vejce Benedikt k brunchi a o pár hodin později vítězný gól v dramatu proti České Lípě. Pohoda, tak jak to má rodák z Ostravy rád. V rozhovoru flegmatický chodovský zadák hovořil krom vítězné rány také o výtkách od trenéra Podhráského i faktu, že coby dřívější stálice základní sestavy vysedává na střídačce.

14.10.Nejdřív čekání, poté jasná výhra ve Střešovicích!Florbal Chodov

Šesté kolo ženské extraligy nabídlo další pražské derby, tentokrát s Tatranem. Do střešovického týmu navíc po loňském ročníku přešla dlouholetá chodovská trenérka Michaela Marešová. Tatran také měl výhodu bouřlivé domácí Stodoly a všichni očekávali tuhý boj a takticky dobře připravené celky. Lvice i v tomto utkání oblékly růžové dresy na podporu PINK BUBBLE. Bohužel v důsledku špatného rozvrhu střešovické haly začal zápas mnohem později a oba týmy se tak musely déle připravovat a překonat dlouhé čekání.

14.10.Podhráský o konci série i "posile" z LotyšskaVIT - CHO 3:2, 6.kolo | Florbal Chodov

Po pěti výhrách muži poprvé v letošní sezoně odcházeli z utkání se sklopenou hlavou. A bez bodového zisku. Stopku vítězné sérii vystavili v sobotu na domácím hřišti úřadující mistři z Vítkovic. V repríze Superfinále 2016 podlehl Chodov těsně 2:3. Proč? Jaký to byl zápas? Zeptali jsme se šéfa střídačky Davida Podhráského, který v otevřeném povídání přiznal mimo jiné námluvy s lotyšským reprezentantem.

14.10.Dorazte na Slaný zážitek!Florbal Chodov

Růžový říjen frčí velkolepě. Na akci Florbalu Chodov a PINK BUBBLE reagují krom hráčů a hráček obou elitních týmů i soupeři. DĚKUJEME, VÁŽÍME SI TOHO! Zatím poslední personou, která nadační fond finančně podpoří, bude bývalý reprezentant Štěpán Slaný. Drsný obránce v neděli přiveze svou Českou Lípu do Sportovní haly Jižní Město k 7. kolu Superligy, co si připravil?

7.10.Každý gól za 500!CHO - LIB 4:3, 5.kolo | Florbal Chodov

Růžový měsíc Florbal Chodov + PINK BUBBLE odstartoval v neděli ve velkém a vítězném stylu, navíc se slavnými hosty na ploše Sportovní haly Jižní Město. Ženy k demolici Bohemians v poměru 14:0 nakopnul Karel Jarolím, bývalý trenér fotbalového národního týmu či Slavie. Slavnostní buly zápasu mužů s Libercem (4:3) obstarala elitní česká plavkyně a olympionička Barbora Seemanová.

7.10.Seemanová: Chodovu budu fandit dál!Florbal Chodov

Novou a hvězdnou fanynku získali v neděli florbalisté Chodova. Úvodní buly zápasu s Libercem vhodila špičková česká plavkyně a držitelka čtyř národních rekordů Barbora Seemanová, která navíc o první přestávce vítězného utkání (4:3) potěšila několik desítek fanoušků svou autogramiádou. Florbal je Báře blízký, charitativní projekt na podporu nadace PINK BUBBLE ji oslovil, Chodov plánuje sledovat i dál, dobře se při sledování utkání bavila! Však i rozhovor byl plný smíchu, posuďte sami.

5.10.Růžová se lila záře!Florbal Chodov

Speciální růžové dresy zřely světlo světa! V SB Centru na Chodově proběhl v pátek ve večerních hodinách slavnostní "výkop" sezony 2019/20, na kterém byla mužskému a ženskému elitnímu týmu představena nová sada dresů, ve které oba celky budou v říjnu na podporu nadačního fondu PINK BUBBLE nastupovat.

1.10.Chodov bude celý říjen růžový!Florbal Chodov

Podruhé ve své historii upustí FLORBAL CHODOV od tradiční modrobílé kombinace svých dresů. Na "lososovou" venkovní sadu ze sezony 2013/14 naváže unikátní růžový dres, který elitní týmy mužů a žen budou navlékat celý říjen. Proč? Chtějí snad kopírovat švédský Falun? Samá voda… Cílem je podpořit nadační fond PINK BUBBLE pomáhající mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění.

1.10.Nováček z Brna poražen!Florbal Chodov

V tomto extraligovém kole se lvice střetly s Bulldogs Brno a to na jejich domácím hřišti. Bulldočky se do nejvyšší soutěže vrátily po letech a dlouho se tak s chodovskými ženami neutkaly. Lvicím v tomto zápase chyběly opory v podobě Nely Jirákové s Gabrielou Tožičkovou, přesto si jely pro další výhru.

Generální
partner

Partneři
klubu