Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2018 vyšly tyto články:

27.11.Zasloužené vítězství nad Ostravou!Florbal Chodov

Na úvod druhé části ženské extraligy, čekal na chodovské lvice zatím nejméně oblíbený soupeř, tedy FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Ostravské hráčky jako jediné dokázaly sebrat lvicím alespoň bod, když poslední vzájemné střetnutí došlo až do prodloužení.

19.11.Ovládnuté čtvrfinále Poháru ČP!Florbal Chodov

Tentokrát netradičně ve středu, lvice sehrály čtvrtfinálové utkání Poháru ČP proti Fbš Bohemians. Poslední vzájemné utkání v extralize nabídlo vyrovnaný duel, v tomto zápase o postup do semifinále však bylo o vítězství lvic jasno od prvních minut.

19.11.Muži vyhráli na Tatranu a upevnili si pozici v TOP4STR - CHO 3:7, 14.kolo | Redakce

Poslední utkání před dlouhou reprezentační pauzou muži zvládli. Po páteční prohře na půdě Vítkovic si spravili chuť na hřišti střešovického Tatranu, kde zvítezili 7:3. Upevnili si tak pozici v nejlepší čtyřce, kam se snažil dotlačit Tatran i Liberec.

13.11.Chodovské trio v nominaci na domácí MS!Florbal Chodov

V úterý 13. prosince oznámil hlavní trenér české reprezentace Petri Kettunen konečnou nominaci na domácí MS, které v Praze startuje 1. prosince. Ve vybrané dvacítce se objevily hned tři zástupci Chodova a to Mikuláš Krbec, Martin Pražan a Tom Ondrušek. Mimo nominaci tak nakonec zůstali Jan Barák a Ondřej Mikeš, kteří pro tuto chvíli zůstali v rolích náhradníků.

12.11.Liberec poražen!Florbal Chodov

Dalším soupeřem lvic byl celek Crazy girls FBC Liberec, který se sice nachází na úplném dně tabulky , ale chodovské hráčky to rozhodně neměly jednoduché.

6.11.Výhra v Poháru České pojišťovny!Florbal Chodov

Pro první zápas letošního ročníku se chodovské lvice vydaly na cestu do haly v Rokytnici v Orlických horách. Zde sehrály utkání proti FBC Dobruška, tedy týmu z 1. ligy - východ.

5.11.Muži zdolali Bohemku a upevnili si postavení v TOP4Florbal Chodov

Předchozí dvě domácí derby se Chodovu nepovedla, ale tentokrát už nedali dalšímu pražskému soupeři šanci. Po velmi dobrém výkonu zvítězili 6:1 a upevnili si pozici mezi elitními týmu Tipsport Superligy. Nyní čeká na chodovské muže pohárové utkání na hřišti Ústí, přístí víkend pak težký venkovní dvojboj ve Vítkovicích a na Tatranu a pak už dlouhá reprezentační pauza, kterou vyplní domácí MS, kterému byl nedělní zápas věnován.