Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2015 vyšly tyto články:

29.7.Chodovskou ofenzivu posiluje Miloš Tyl!Florbal Chodov

Již čtvrtou posilu do útoku hlásí mužský tým Chodova. Po příchodech Ondřeje Bachtíka, Dana Kašovského a Martina Koutného se povedlo dojednat působení Miloše Tyla, který se vrací Čech po čtyřech letech působení ve Švýcarsku.

28.7.Lvice posílí Hana Ranochová!Florbal Chodov

Další posilu hlásí chodovský ženský tým. Po triu mladých pušek z ELITE přichází brankářka Hana Ranochová z Vítkovic. Devatenáctiletá brankářka s reprezentačními zkušenostmi z juniorského i ženského výběru přichází do Prahy studovat a v chodovském brankovišti doplní další brankářku s reprezentačními zkušenostmi Kristýnu Provázkovou.

27.7.Czech Open rozlosován!Florbal Chodov

Na konci minulého týdne zveřejnili organizátoři rozlosování skupin pro letošní ročník Czech Open. Na největším mezinárodním turnaji dospělých obsazuje FLORBAL CHODOV hned 5 kategorií ze 6 vypsaných.

9.7.Nejmladší Chodovský tým vyhrál skupinu B12AJan Bezpalec

Jak se dařilo týmu B12 Blue na Prague Games

9.7.PG2015 - B14 – oba týmy v základních skupinách na druhém místěJan Klíma

První hrací den zavedl naše dva týmy skupiny B14 na halu Štěrboholy a Ruzyně. Do prvních zápasů vstoupili jak Blue tak White úspěšně. Druhé zápasy prvního herního dne vyzněli lépe pro tým White, který svůj zápas vyhrál. Tým Blue zaváhal a prohrál svůj druhý zápas s následným vítězem skupiny.

7.7.Dorostenci - info k Prague GamesFlorbal Chodov

Kompletní informace k Prague Games dorostenců. Nominace, srazy, soupeři..

7.7.Lvice posilují tři nadějné hráčky z EliteFlorbal Chodov

Na několik odchodů z týmu (Urbánková, Dvořáková, Hofmanová, Lacková) reagují chodovské lvice posílením o tři nadějné hráčky, které jsou stále ještě juniorského věku, ale hlavní trenérka Chodova Michaela Marešová již počítá s jejich začleněním do elitního týmu. Řeč je o Daniele Frantíkové, Tereze Syslové a Adéle Jůzové.

7.7.Prague Games - Chodovské výsledkyFlorbal Chodov

V tomto článku naleznete postupně všechny výsledky chodovských družstev na Prague Games 2015. Tak sledujte a držte palce!

3.7.Prague Games 2015 - rozpis utkáníFlorbal Chodov

Letošní ročník Prague Games, největšího mládežnického florbalového turnaje na světě, už klepe na dveře a odstartuje ve středu 8. července.

2.7.PRAGUE GAMES 2015 - mládež, nominace / soupiskyRedakce

V tomto článku naleznete kompletní informace k mezinárodnímu turnaji Prague Games 2015. Ve vložené příloze naleznete kompletní přehled soupisek týmů / kategorií B12, B13, B14 a G14. Bohužel jsme se ohledem na nemalé množství omluvenek, se zveřejněním informací mírně zdrželi, ale věříme, že pro všechny spolehlivé členy našeho klubu to nepředstavuje žádný problém. Věnujte tedy prosím pozornost všem informacím.

Generální
partner

Partneři
klubu