Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2017 vyšly tyto články:

29.8.FLORBAL CHODOV A AKADEMICKÝ HOLDING Florbal Chodov

Před novou sezónou můžeme s radostí oznámit spolupráci s Akademickým holdingem, který pod sebou sdružuje hned 3 vysoké školy a to Vysokou školu obchodní, Vysokou školu podnikání a práva a také Paneuropskou vysokou školu. Chodov a Akdademický holding spolu chystají mnoho akcí a jméno Vysoké školy obchodní bude spojené s našimi juniorskými týmy, které letos budou hrát pod hlavičkou VŠO FLORBAL CHODOV.

28.8.Chodov posílí zkušený Zdeněk ŽákFlorbal Chodov

Vzhledem k přerušení kariér dvou levých křídel Miloše Tyla a Petra Pražáka byl Chodov nucen hledat posilu na tento post a krátce před prvním domácím utkáním sezóny můžeme potvrdit zkušeného útočníka Zdeňka Žáka. Osmadvacetiletý útočník přichází z Opavy, kde loni na jaře restartoval svou florbalovou kariéru po více než roční pauze.

24.8.Mistři budou hrát v Náchodě!Florbal Chodov

Tipsport Superliga se po dvou po dvou letech opět představí v Náchodě. Na utkání Chodov vs. Pardubice ze sezóny 2015/16 naváže 28. září utkání Chodov - Ostrava. 17. listopadu 2015 sledovalo zápas v náchodské hale 562 diváků a oba kluby věří, že letos bude návštěva minimálně stejně vysoká.

23.8.Permanentky na sezónu 2017/18 v prodeji!Florbal Chodov

Start sezóny 2017/18 se blíží a již 4. září se chodovští muži představí v prvním domácím utkání proti Spartě. A v té době by každý správný chodovský fanoušek měl mít v kapse permanentní vstupenku, které jsou ode dneška v prodeji!

21.8.Mladší žáci zvládli soustředění perfektněFlorbal Chodov

Mladší žáci pod vedením nově dotvořeného realizačního týmu mají za sebou perfektní soustředění - připomenout si jej můžete v článku.

17.8.Elévky, mladší a starší žákyně mají soustředění za sebouFlorbal Chodov

Chodovské dívky mají za sebou své soustředění ve Smržovce.

15.8.David Podhráský hodnotí Czech OpenFlorbal Chodov

25. ročník Czech Open je minulostí a pro Chodov to byl ročník vůbec nejúspěšnější! Lvice obhájili bronz z předchozího ročníku, muži získali medaili stejné hodnoty a juniorské týmy si kategoriemi Open proklestili cestu až do osmifinále. K zhodnocení jsme si pozvali šéftrenéra mužů a juniorů Davida Podhráského.

14.8.LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2017Florbal Chodov

Každým rokem jsou jednou z hlavních prázdninových akcí letní soustředění. I letos se naše týmy napříč kategoriemi vydávají do ověřených destinací v Jilemnici a Smržovce. V tomto článku budeme průběžně informovat o dění na soustředěních mládeže, kde již odstartovali nejmladší kategorie.

13.8.Skvělé elitní týmy braly na Czech Open bronz!Florbal Chodov

Oba hlavní trenéři si před Czech Open přáli odehrát maximum kvalitních zápasů a oběma se to splnilo měrou vrchovatou. Vždyť oba týmy sehrály 7 zápasů a jubilejní 25. Czech Open ukončily s bronzovými medailemi na krku.

10.8.25. díl Czech Open v plném prouduFlorbal Chodov

Jubilejní 25. ročník Czech Open běží naplno. Měření sil v pěti různých kategoriích odstartovalo ve čtvrtek 10. srpna a v akci jsou k vidění i 4 chodovské týmy. Chodovská áčka nalezneme v mužské a ženské ELITĚ, v obou kategoriích OPEN pak Chodov nasazuje juniorské týmy s možností nasadit i dospělé hráče širšího kádru.

8.8.Chodovské brankoviště posiluje Martin FrühbauerFlorbal Chodov

Těsně před startem Czech Open připisuje Chodov další posilu. Z Tatranu Střešovice přichází na přestup odchovanec Havlíčkova Brodu brankář Martin Frühbauer, který tam doplní brankářskou dvojici Jan Barák - Karel Šantora.

7.8.První skupina mladších a starších žáků má soustředění za sebouFlorbal Chodov

Mladší žáci jsou kategorií již tak početnou, že i jejich letní soustředění probíhá na 2 části. První skupina má již své soustředění úspěšně za sebou.

6.8.Informace k sezóně 2017/2018Redakce

Stejně jako každý rok, patří prázdninové období nejen letním soustředěním a turnajům, ale také pečlivých příprav kompletní soutěžní a tréninkové sezóny 2017/2018. V letošním roce je změn znovu poměrně hodně, proto Vám ty nejzásadnější informace přínášíme v tomto článku.

1.8.INFO K SOUSTŘEDĚNÍ - JUNIDORKYRedakce
1.8.LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2017 - ELÉVOVÉ UŽ JSOU DOMARedakce

Generální
partner

Partneři
klubu