Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2019 vyšly tyto články:

28.8.Novým kapitánem mužů je Martin Koutný!Florbal Chodov

Z Falun Floorball Open si muži přivezli nejen cenné zkušenosti, ale také nového kapitána. Po čtyřech letech, během kterých nosil pásku Tomáš Sýkora, bude nyní kapitánem Martin Koutný. Ten jednoznačně ovládl týmovou volbu, kterou následně potvrdil i realizační tým. Asistenty se stali Marek Matejčík a Michal Podhráský.

26.8.Hned 14 chodovských zástupců míří na reprezentační akce!Florbal Chodov

Prodloužený víkend 5. – 8. září bude patřit reprezentačním akcím a na ně míří hned 14 chodovských zástupkyň a zástupců. Obě dospělé reprezentace čekají zápasové akce, juniorské reprezentace mají soustředění.

20.8.Soustředění 2019 - starší žáciFlorbal Chodov
19.8.Muži mají za sebou poslední přípravu!Florbal Chodov

Stejně jako v minulém roce vyráží chodovští muži necelé 3 týdny před startem Superligy do švédského Falunu, aby během tří zápasů ladili formu na začátek ligové soutěže. Meziročně se turnaj rozrostl na šest týmů, ale počet odehraných zápasů zůstává stejný, Chodov tedy čekají tři utkání.

14.8.Soustředění 2019 - Traverza Mukařov Florbal Chodov

Článek v němž jsme mapovali a sledovali celou akci členského klubu floorball group Traverza Mukařov  - letní soustředění ve Smržovce pro kategorie elévové, mladší žáci a starší žáci si můžete přečíst zde! A že to opravdu stálo za to a byla to znovu pardání akce potvrzují i mnohé fotky v galerii na našem facebooku.

13.8.LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2019 - živý článekFlorbal Chodov

Prázdniny jsou v plném proudu a jako každý rok i letos se další měsíc ponese ve znamení letního soustředění naší mládeže. I letos budeme "okupovat" tradiční letní bašty - mládež od přípravek po starší žáky a žákyně hostí každoročně Smržovka a pro starší kategorie dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek a také je pak připraveno zázemí v Jilemnici. Novinkou pak letos jsou zdvojená soustředění v rámci spolupráce Floorball Group, kdy se společně s Chodovskými týmy letos ve stejném konceptu soustředění představí i kluby, kategorie a týmy Start98 Praha-Kunratice a stejně tak složky Traverzy Mukařov / Chodov. V tomto článku pak budeme průběhy jednotlivých soustředění a kategorií tradičně sledovat a přinášet Vám aktuální informace. Sledujte proto nejen tento článek, ale samozřejmě také naše oficiální kanály na sociálních sítích.

12.8.Czech Open 2019: Jak to viděli trenéřiFlorbal Chodov

Czech Open skončil, výsledky známe, ale v této fázi přípravy nemusím být skóre vždy určujícím faktorem. Proto jsme poprosili trenéry jednotlivých týmů Floorball Group o krátký pohled na vystoupení jejich týmů.

10.8.Junioři vyválčili na Czech Open stříbro!Florbal Chodov

28. ročník mezinárodního turnaje Czech Open je minulostí a týmy Chodova i Floorball Group o sobě dali pořádně vědět. Vůbec největšího úspěchu dosáhl tým chodovských juniorů, který došel až do finále nově vzniklé kategorie U21.

7.8.Soustředění 2019 - přípravka a elévkyFlorbal Chodov

Článek v němž jsme mapovali a sledovali celou akci našich nejmladších - letní soustředění ve Smržovce pro kategorie elévek a přípravky si můžete přečíst zde! A že to opravdu stálo za to a byla to znovu pardání akce potvrzují i mnohé fotky v galerii na našem facebooku. 

Generální
partner

Partneři
klubu