Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2016 vyšly tyto články:

30.9.Švédský mistr nad síly českého. Chodov končí v semifinále.Florbal Chodov

V pátek poprvé v historii překročili muži Chodova mantinel jako účastníci Champions Cupu. Ve švédském Borås nastoupili v úvodním zápase turnaje mistrů proti Greaker IBK. Norský vicemistr, který se na turnaj dostal jako vítěz kvalifikačního turnaje, měl ve svém středu několik reprezentantů v čele se švédskou ligou ošlehaným Larsem Erikem Torpem a rozhodně nemohl být podceňován. Chodov však dostál roli papírového favorita a zvítězil 8:4, čímž si zajistil sobotní semifinále proti švédskému mistrovi Storvreta IBK.

30.9.1. zápas juniorekTisková zpráva

Dne 24. září 2016 se odehrálo první ligové utkání našich juniorek. Holky porovnaly síly s juniorkami z Liberce a připsaly si tak hned na začátek tři body, jelikož Liberec přestřílely v poměru 13:3. Největší bodový úspěch zaznamenala Tereza Peštová, která svými 7 body (5+2) značně přispěla k vítězství. Svojí premiéru v chodovském dresu a zároveň v české lize si odbyla naše slovenská posila Kristina Belicová alias Slinky, která vsítila do branky soupeře hned tři góly. Na Slinky jsme si tudíž připravili pár otázek.

29.9.První zápas dorostenekDagmar Strnadová
29.9.Přestřelka s OstravouCHO - OSR 9:5, 3.kolo | Redakce

Na svátek sv. Václava 28. 9. 2016 odehrály chodovské lvice v rámci 3. kola Extraligy žen první domácí utkání a to s FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Kdo zavítal na Jižní město, mohl si užít otevřený florbal a brankové hody.

26.9.Chodov vystřílel na Spartě 3 body!SPA - CHO 6:9, 2.kolo | Redakce

Obnovenou premiéru v novém ročníku Tipsport Superligy zažili v neděli muži. Po zrušeném Open Airu se tentokrát představili pod střechou Arény Sparta na Podvinném Mlýně. V zápase plném branek zvítězil Chodov 9:6 a připsal si tak první 3 body do tabulky.

25.9.Hladké vítězství nad LibercemLIB - CHO 1:9, 2.kolo | Ženy A

První tři body v základní části vezou chodovské lvice z Liberce. Po smolném začátku sezóny na Open Air zápase proti Bohemians na Štvanici, kde podlehly v prodloužení, předvedly v Liberci zodpovědný a soustředěný výkon a zvítězily s celkovým skóre 9:1.

20.9.Schůzka s rodiči mládežeFlorbal Chodov

I v letošním roce připravujeme pro rodiče našich nejmladších kategorií schůzku, na níž Vám představíme všechny důležité informace o chodu klubu, novinkách i organizaci sezóny 2016/2017.

20.9.PERMANENTKY NA NOVOU SEZÓNUFlorbal Chodov

Lvice se poprvé na domácí půdě představí ve středu 28. září, muži pak o týden později ve středu 5. října. Tou dobou už by každý správný fanoušek měl mít svou KLUBOVOU KARTU, která slouží jako permanentní vstupenka na domácí zápasy obou elitních chodovských týmů a zároveň svého majitele opravňuje k čerpání různých výhod.

19.9.VSTUP DO SEZÓNY POD OTEVŘENÝM NEBEMBOH - CHO 7:6, 1.kolo | Ženy A

První utkání sezóny chodovských lvic se uskutečnilo i přes nepříznivé předpovědi počasí pod otevřeným nebem v rámci projektu Open Air.

19.9.ČLENSKÁ SCHŮZE FLORBAL CHODOV z.s.Florbal Chodov

Vážení hráči, rodiče a členové našeho spolku,

Již zítra (tj. v úterý 20.9.) se od 18 hodin (pozor – již od 17 do 17:45 hodin bude probíhat prezence účastníků) uskuteční první řádná členská schůze FLORBAL CHODOV z.s., o které jsme Vás informovali s předstihem již v průběhu léta. Zdvořile si dovolujeme připomenout, že Vaše účast na této členské schůzi je opravdu potřebná pro zajištění řádného průběhu schůze a zajištění její usnášeníschopnosti.

18.9.Lvice podlehly v prodloužení, muži Open Air nedohráliFlorbal Chodov

Sobota 17. září prolomila další bariéru v dějinách světového florbalu. Na legendárním centrkurtu na pražské Štvanici se odehrál oficiální zápas Extraligy žen pod otevřeným nebem. V krásném zápase zvítězily hráčky Bohemians nad chodovskými lvicemi 7:6 v prodloužení. Následná zápas mužů byl kvůli dešti odložen o více než hodinu a následně za stavu 5:2 pro Chodov ve 38. minutě ukončen.

12.9.OSLAVTE NAROZENINY PRAHA 11Florbal Chodov

Ve středu 14. září začaly další Dny Prahy 11, které se letos nesou v duchu oslav 40. narozenin naší městské části. Oslavy pokračují až do neděle 18. září a my vás na ně srdečně zveme!

9.9.NOMINACE NA CHAMPIONS CUP 2016Florbal Chodov

Pátek 9. září byl dnem, který mezinárodní florbalová federace IFF určila jako deadline pro oznámení konečné nominace na Champions Cup. Trenér David Podhráský se svým realizačním týmem tak musel z 30 jmen na tzv. FIRST LISTU vybrat 20 jmen hráčů, kteří se zúčastní historicky prvního představení chodovských mužů na nejprestižnější klubové akci.

4.9.Junioři ovládli prestižní G2 Cup!Florbal Chodov

Jen pár desítek minut po vítězství mužů na FAT PIPE CUPu zvedli pohár pro vítěze turnaje i chodovští junioři. Ti poprvé v historii zvítězili na prestižním G2 Cupu a navázali tak na loňské vítězství dorostenců. G2 Cup je dnes již tradiční předsezónní měření sil 8 špičkových juniorských celků a toto vítězství určitě má svou váhu. Kromě týmového vítězství brali ceny i jednotlivci. Jan Vacenovský se s 13 body (9+4) stal nejproduktivnějším hráčem a spolu s Martinem Řezáčem také nejlepším střelcem turnaje, Daniel Mück pak byl vyhlášen nejlepším brankářem letošního G2 Cupu.  V All Stars Teamu turnaje se pak objevilo trio Daniel Mück, Jan Vacenovský a Jakub Sklenář.

3.9.Sezóna startuje!Redakce

Již za necelý týden odstartuje oficiálně další Chodovská sezóna 2016/2017. V tomto článku přinášíme

souhrnně nejdůležitější informace ke startu sezóny, které současně postupně aktualizujeme

v jednotlivých sekcích na našem webu.

2.9.Chodov ovládl FAT PIPE CUP a získal Pohár starosty Prahy 11!Florbal Chodov

Druhý ročník FAT PIPE CUPu je za námi a letošním vítězem je domácí tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV, který zdolal v krásném finále tým FbŠ Bohemians 8:7, když zápas rozhodl 7 vteřin před koncem chodovský kapitán Tomáš Sýkora. Muž s kapitánskou páskou pak převzal z rukou starosty Prahy 11 Ing. Jiřího Štylera cenu pro nejlepšího hráče zápasu a následně i trofej pro vítěze turnaje.

O 3. místo se utkali dva superligoví nováčci. Liberec tahal po většinu zápasu za kratší konec provazu, ale nakonec se mu povedlo dotáhnout vedení Kladna a dovést zápas za stavu 5:5 do nájezdů. V těch pak byl Liberec úspěšnější a získal tak 3. místo.

Zápas o 5. místo přinesl souboj dvou prvoligových týmů, ze kterého vyšlo vítězně Ústí nad Labem, které porazilo kunratický Start 8:5.

Generální
partner

Partneři
klubu