V lednu 2020 vyšly tyto články:

30.1.PODCAST s Karlem Frýdem: o Big Brotheru i ChodovuFlorbal Chodov

Byly doby, kdybyste Karlu Frýdovi nesvěřili do péče byť jen jediného svěřence, natož výkladní skříň chodovského florbalu. V roce 2005 se s partičkou šestnácti dalších extrovertů zavřel na několik měsíců do vily v rámci televizní reality show Big Brother, řadu let házel lahvemi coby barman v několika pražských klubech. Lámal dívčí srdce, byla to jízda, na kterou nedá dopustit. Jenže to už je minulost, populární Frýďák udělal tlustou čáru, pílí se vypracoval v elitního kondičního trenéra, který krom celebrit připravuje i řadu špičkových sportovců. S futsalovou Spartou získal titul, teď má další pokus mužským áčkem. Bude úspěšný?

28.1.Podhráský jako Dočkal: Vůči Chodovu cítím obrovský dluh!Florbal Chodov

Představte si, že se po třech letech vracíte z ciziny domů. Máte placku z MS 2014, jste hvězda, těšíte se na tuzemský florbal, na bratra, který bude na nové štaci vaším trenérem. Na další výzvu. Ale zranění vám zničí dvě sezony v řadě a vy místo běhání s florbalkou lítáte po doktorech a doufáte v zázrak, který nakonec nepřijde! Vleklé problémy Michala Podhráského s achillovou šlachou vyústily minulý týden v druhou operaci, chodovský obránce letos už nenaskočí. Nejen o tom jsme s bývalým reprezentantem mluvili v emotivním rozhovoru.

24.1.Střelkyně a prezident Chodova hodnotí zlatý triumf v PoháruFlorbal Chodov

542 fanoušků, kteří v úterý odpoledne zavítali na ženské finále Poháru Českého florbalu, doufalo v drama. Litovat nemuseli, v Karlových Varech se servírovala napínavá podívaná, ještě deset minut před koncem závěrečné třetiny svítil na ukazateli skóre stav 3:3. Pak ale v rozmezí 94 vteřin dvakrát napřáhla Gabriela Žůrkova a vystřelila Chodovu zlaté medaile. Rival Tigers Jižní Město odešel poražen 5:3, byť po dvou třetinách vedl 3:2.

23.1.Zlatý trenér Procházka o triumfu, tlaku i paskvilu 3x15Florbal Chodov

Volejme sláva! Doba stříbrná končí! Ženy Chodova v dramatickém úterním finále Poháru Českého florbalu porazily v Karlových Varech Tigers Jižní Město 5:3 a spravily si chuť po kruté loňské sezoně. Vzpomínáte? Asi ano... Tehdy je po velkých obratech připravily o zlaté medaile nejprve v poháru florbalistky FBC Ostrava (Chodov ještě v 55. minutě vedl 6:4, aby prohrál 6:8) a v Superfinále Vítkovice (v 53. minutě kontrolovaly Lvice vedení 6:3, ale prodloužení rozhodla v čase 63:47 Zuzana Šponiarová). To už je ale minulost. Holky, děkujeme!

22.1.Lvice ovládly Pohár!Florbal Chodov

Chodovské lvice ovládly podruhé v historii českou pohárovou soutěž, když v úterý večer v Karlových Varech přetlačily hráčky Ivanti Tigers 5:3 a prolomily tak finálová prokletí posledních let.

21.1.Výhra nad Bohemians!Florbal Chodov

Po volném víkendu se znovu rozeběhla Extraliga žen a v 16. kole se Lvice střetly s florbalistkami Bohemians. Utkání se, stejně jako utrápené semifinále Poháru, odehrálo v hale zelenobílých, tedy na Děkance a soupeř opět sázel zejména na velmi zúžené hřiště a pevnou obranu. Všechny tak zajímalo, jestli se bude duel vyvíjet jako již zmiňované semifinále, nebo napodobí první střetnutí letošního ročníku soutěže, ve kterém Lvice jednoznačně dominovaly a zapsaly výhru 14:0.

20.1.Švajný: Čekám LAUF! Mluvil o dusnu v Ostravě i inlinechFlorbal Chodov

Do kabiny mezi nové spoluhráče zapadl výborně, herně na nové štaci nezklamal. Splnil očekávání, přesto musel v loňském play off kousat těžký semifinálový direkt od Mladé Boleslavi. Teď je obránce Marek Švajný zpět, těší se na druhou šanci, po roce opět kývl na hostování na Chodově. V neděli proti Black Angels navlékl dres s číslem 43 a zapsal jednu asistenci v divokém zápase 21. kola Superligy, které domácí vyhráli 14:10 a stáhli náskok druhých Vítkovic na jediný bod.

16.1.Na Black Angels i s Markem ŠvajnýmFlorbal Chodov

V neděli 19. ledna čeká muže první domácí zápas roku 2020. V zápase proti Black Angels (od 17:00) již nastoupí také Marek Švajný, který se k týmu přidá opět po roce. Stejně jako v minulé sezóně přichází na hostování z Vítkovic a měl by pomoci vyztužit obranné řady Chodova pro boje v play off.

13.1.Členská schůze FLORBAL CHODOV z.s.Florbal Chodov

Vážení členové FLORBAL CHODOV z.s.,

jménem Správní Rady Spolku Vás zveme na členskou schůzi klubu, která se uskuteční dne 14.ledna 2020 v prostorách ZŠ Kunratice, Předškolní 420/5, 148 00 Praha 4 - Kunratice od 17:30 hod. Prezence bude probíhat již od 17-17:25 hod.

Těšíme se na Vaši účast a současně Vás poprosíme, abyste v případě své neúčasti pověřili Plnou mocí (ke stažení ZDE) některého jiného člena klubu popř. sekretáře klubu pana Myšáka.

Těšíme se na Vás.

S úctou

Správní Rada Spolku

FLORBAL CHODOV z.s.

7.1.Vávra o solení se Slaným i Zlatanovi. Přijde na svět nový pobožný střelec?CLI - CHO 6:14, 20.kolo | Redakce

Vánoce chodovských hráčů? Salát, řízek, dárky všech tvarů a měkkostí, klasika… Ale také čas, kdy si mohli vyčistit hlavu od florbalu, prosinec se zařadil mezi nejhorší měsíce v novodobé historii mužského A týmu. Jediná výhra a porážky od Liberce, Vítkovic a vypadnutí z Poháru s Mladou Boleslaví bolelo, nutilo trenéry hodně přemýšlet. Do nového roku ale muži vstoupili pravou nohou, v sobotu v rámci 20. kola Superligy deklasovali Českou Lípu na jejím hřišti 14:6 a drží třetí místo v tabulce. Nejen o utkání jsme si povídali s Markem Vávrou, autorem čtyř bodů za dva góly a dvě přihrávky.

6.1.Dvě zlata z Prague Floorball Cupu!Redakce

4. ročník Prague Floorball Cupu je za námi a týmy Chodova i celé Floorball Group byly hodně vidět. Nakonec naše společné týmy vybojovaly hned 5 medailí!

6.1.Vítězný vstup do roku 2020!Redakce

V prvním utkání nového kalendářního roku se Lvice střetly s brněnskými Bulldogs. Nováček Extraligy si prozatím v průběhu letošního ročníku nevede vůbec špatně a bojuje o příčky zajišťující účast v play-off, poslední vzájemný duel na brněnské palubovce však skončil chodovskou výhrou 13:2.