Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2020 vyšly tyto články:

30.10.Zpověď odcházejícího GM: Přišla chvíle dát více prostoru jinýmFlorbal Chodov

Pět let byl druhým mužem Florbalu Chodov, během jeho éry získal klub tři mistrovské tituly. Zprofesionalizoval se, rozšířil členskou základnu i svůj sportovní vliv na Jižním Městě. Zkraje října generální manažer David Bohumínský oznámil, že ve své funkci skončí. Proč? To i řadu dalších témat jsme probrali v obsáhlém rozhovoru. Příjemné čtení. A Davide, díky za vše!

29.10.Z Majera bude Indián: Zlákaly mě podmínky a prostředí!Florbal Chodov

Na masivní přestupovou vlnu, kterou v minulém týdnu vzedmul odchod řady českých florbalistů do Skandinávie, naskočil i Chodov. Prvním potvrzeným hráčem, který si vzhledem k přerušení všech tuzemských soutěží kvůli pandemii koronaviru zkusí nové angažmá, bude útočník Petr Majer. Jeho dočasným domovem se stane finské Espoo, kde sídlí Westend Indians. Příběh dalších tří chodováků, kteří v průběhu čtvrtka odcestovali do Švédska, přineseme v pondělním podcastu. 

21.10.Společné tréninky pozastaveny. Trénujeme individuálně!Florbal Chodov

Náš klub přerušuje společné tréninky, které do středy 21. října probíhaly v souladu s vládním opatřením o maximálním počtu šesti osob. Ve čtvrtek 22. října však vstupují v platnost přísnější opatření Vlády ČR, která společným tréninkům brání. 

15.10.Christianová: Nuly vychytávám pro čokolády | Florbal Chodov

Poslední kolo ženské Extraligy stihly lvice takzvaně za pět minut dvanáct. V neděli večer hostily před prázdnými tribunami v rámci 5. kola pražské rivalky Fbš Bohemians. Klokanky se zatím nenacházejí v optimálním rozpoložení a výrazně nepomohla ani výměna trenéra, přesto na chodovské ženy nečekal lehký duel. Všichni lidé v hale navíc mysleli na to, že od pondělí platí dle vládních nařízení zákaz sportovních aktivit a nikdo tak neví, kdy se florbal a další sporty znovu rozeběhnou. V nejhorších scénářích se již mohlo jednat o konec celé sezony.

6.10.SUPER posila stále bez bodu. Čekám od sebe víc, říká BauerFlorbal Chodov

Participoval na dvou vysokých domácích porážkách, sám za pět utkání ještě nebodoval, konec utkání na Hattricku sledoval v teplákovce ze střídačky. Navíc ho stejně jako celý Chodov sklátil COVID-19. Deprese? S tím na Jiřího Bauera nechoďte. „Neviděl jsem, aby se někdo nas*al, vzal to na sebe, prokoupal tři hráče a vymetl víko. Jsme v křeči, ale je jen otázka času, kdy to zlomíme. Hráči na to jsou,“ má jasno letní posila z Ostravy. O čem dalším byla s reprezentačním zadákem ve velmi otevřeném rozhovoru řeč?

4.10.Belicová: Na každý zápas ráda vzpomínám!HER - CHO 1:8, 4.kolo | Florbal Chodov

Posledním kláním, do něhož nastoupily lvice, bylo jihoměstské derby. Od právě probíhající sezony jsou tyto utkání navíc ještě zajímavější, neboť se týkají Floorball Group. V minulém ročníku všechna střetnutí skončila vítězně pro Chodov, výjimkou nebylo ani lednové finále Poháru v Karlových Varech.

1.10.David Bohumínský opouští křeslo generálního manažeraFlorbal Chodov

Po pěti letech v pozici generálního managera FLORBAL CHODOV se David Bohumínský vrací s koncem listopadu zpět do korporátní sféry. S prezidentem klubu Michalem Bauerem se na tomto odchodu domluvili v přátelském duchu a ve vzájemném porozumění.

Generální
partner

Partneři
klubu