Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.11.Dorostenci opět 100%, zdolali Královák i Spartu.Florbal Chodov

Dorostenci si připsali v neděli další dva skalpy a stále vedou nekompletní tabulku 1. ligy. Tentokráte si Chodov v Králově Dvoře poradil s domácím týmem a následně i se Spartou.

28.11.Turnaj mladších žáků Blue a White nevyšel podle předpokladůJan Bezpalec, Foto: Gabrielová Zuzana 2

Po pořadatelské pauze se týmy White i Blue opět představily v prvním koši. V domácím prostředí haly Jedenáctka byla očekávání poměrně vysoká a všichni se těšili na opakování výkonu z předminulého turnaje, kdy se oba chodovské týmy střetly ve finále. Očekávání však tentokrát zůstala nenaplněna.

27.11.Chodov je ve čtvrtfinále PoháruFlorbal Chodov

Čtvrteční večer na hale Jedenáctka patřil zápasu osmifinálové skupiny Poháru České pojišťovny mezi Chodovem a Spartou. Chodov potřeboval k postupu do čtvrtfinále zvítězit a to se také podařilo. Po výhře 8:5 čeká na Chodov čtvrtfinálový souboj s Tatranem.

27.11.ANGLICKÝ VÍKEND JUNIORŮ ZNAMENAL ZISK VEDOUCÍ POZICE V SOUTĚŽI ! | Florbal Chodov

Chodovští junioři zažili zatím nejnáročnější týden v G2 lize. Na domácí půdě proti Náchodu a Pardubicím dokázali získat čtyři body, a jejich hrací rozpis na následující týden s víkendem byl též náročny.

27.11.JUNIOŘI DVAKRÁT DOMA a DVAKRÁT DERBY !Junioři

Nejvyšší soutěž juniorů G2 Liga, načne o tomto víkendu odvety.
Florbal Chodov tentokrát své odvety začne doma, na Jižním Městě !

25.11.TÝM D V ŠESTAJOVICÍCH DRŽÍ POZICE Marcel Jambor

Tentokrát jsme s týmem D zavítali do krásné nové tělocvičny místní ZŠ – hala krásná, sice malá s novým povrchem, který byl spíše florbalu na obtíž – tedy přesně řečeno pro střelbu – kdy se klukům čepele zadrhávaly a nechtěly klouzat při tahácích. Zase se dobře běhalo a ani Vlčák, který dokáže na normálním povrchu slajdovat jako Federer, se zadrhával a musel dělat kroky navíc :-)

25.11.Starší žákyně - 4. koloDagmar Strnadová
24.11.Nájezdová loterie v Kralupech

Další ligový turnaj ve „svém“ pátém koši čekal Strže C tentokrát v Kralupech. Po minulém turnaji, kde se v bojích o umístění hrálo „pouze“ o třetí místo, byl cíl jasný. Finále.

24.11.V domácím prostředí předvedli Silverové svůj nejlepší výkon v sezóně.Robert Křesťan

První představení Silverů v domácí hale se neslo, jako již tradičně, ve velmi bojovném duchu.

23.11.Elitní tým vybojoval 2.místo a bojuje o postup na MČRStanislav Minář

Další v pořadí 5 turnaj nejvyššího koše kategorie Starších žáků a opět Čakovice. Počítali jsme bohužel ztráty, odjeli jsme bez Balouna, Kulíka, Levinského a Pěničky. Naopak mladší žák Tomáš Josefovič si řekl o šanci a nově Matěj Duda prokázal progres v tréninku. Věřili jsme jednoznačně ve finále, k čemuž nám scházeli 2 kroky, které jsme museli zvládnout. Méně je někdy více a čekal jsem, že díky absencím v sestavě se více semkneme a budeme zodpovědnější, kompaktnější, hladovější.

23.11.Pořádající B-tým v 5.kole získal 4.místo Jan Klíma, foto Pavel Vít

DOPLNĚNO O SLOVO TRENÉRA - Na rozdíl od předchozích kol jsme nemuseli nikam daleko. Vzhledem k pořádání tohoto kola ve třetím koši jsme měli tu čest uvítat soupeře na domácí půdě, tedy na hale Jedenáctka VS. Chlapci se doma chtěli předvést a to se jim rozhodně povedlo – i když by tomu čtvrté místo nenasvědčovalo. Jako první nás čeká ORKA a v posledním utkání základní části nás čeká Falcon. S oběma týmy jsme se potkali v posledních kolech, kdy jsme si odnesli remízu a výraznou prohru. Na klucích je ale vidět chuť tyto výsledky nezopakovat.

23.11.Blamáž nebo připravený plán?HER - CHO 5:3, 11.kolo | Redakce

Uplynulá sobota patřila na Jižním Městě jednomu ze šlágrů nejvyšší florbalové ligy žen v České republice. Chodov vs. Herbadent. Před televizními kamerami, před velmi slušnou návštěvou a zároveň v hale, o které obě družstva ráda mluví jako o domácí.

22.11.Elévky opět dominovaly elitnímu košiVeronika Sováková

V sobotu 21. listopadu hrály elévky v ZŠ Campanus na pražském Jižním Městě.

A turnaj se jim opravdu povedl! :)

21.11.Muži zvítězili v Otrokovicích a ovládli první polovinu základní částiFlorbal Chodov

Poslední tým, se kterým se Chodov v letošní tým ještě neutkal, byly před sobotním večerem Otrokovice. Ty v posledních dvou zápasech zvítězily a v domácí hale na Štěrkovišti chtěli na tuto bilanci navázat. Naopak Chodov chtěl potvrdit první místo a zajistit si první místo po polovině základní části.

21.11.Evropský sportovní den - Vyzkoušejte si florbal!Florbal Chodov

Díky programu Erasmus+ pořádá Chodov v sobotu 28. listopadu v hale Jedenáctka VS Evropský sportovní den. V rámci ligového turnaje mladších žáků budou na hale připravena florbalová stanoviště, na kterých si bude moci kdokoliv vyzkoušet své florbalové dovednosti. 

19.11.Lvice postoupily do semifinále Poháru České pojišťovnyŽeny A

Ve čtvrtek 19. 11. hostila sportovní hala v Jihlavě čtvrtfinálové utkání Poháru České pojišťovny, ve kterém se proti sobě postavily týmy Chodova a Jihlavy. I přes dopravní komplikace na dálnici D1 se holkám podařilo nastoupit k zápasu včas.

18.11.562 skvělých diváků v Náchodě vidělo vítězství ChodovaCHO - PAR 7:5, 10.kolo | Florbal Chodov

Druhý a poslední exportní zápas mají za sebou muži Chodova. Na jejich souboj s Pardubicemi se přišlo podívat 562 diváků a viděli vydřené vítězství chodovských hráčů v poměru 7:5. Díky tomuto vítězství a výsledkům dalších týmů se také Chodov dostal do čela Tipsport Superligy!

18.11.JUNIOŘI NA DOMÁCÍ PŮDĚ POUZE ZA 4 BODY ! | Junioři

Již zítra (19.11.) čeká naše juniory předehrávka 10. kola nejvyšší soutěže juniorů
v Ústí tato předehrávka nebude jen duel současně dvou nejsilnějších týmů, ale také
přímí boj o prvenství G2 Ligy.

18.11.Silverové bojovali v UnhoštiRobert Křesťan
18.11.Chodov míří na televizní obrazovky!Redakce

V nejbližších dnech budou mít fanoušci Chodova možnost vidět oba elitní týmy na obrazovkách České televize. Již v sobotu 21. listopadu se představí lvice na půdě Herbadentu a v úterý 1. prosince pak budou chodovští muži hostit ve velkém pražském derby střešovický Tatran.

Další stránky
123>>

Generální
partner

Partneři
klubu