Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2017 vyšly tyto články:

23.11.Dva speciální vánoční dny!Florbal Chodov

Pomalu se blíží prosinec a s ním i Vánoce a my tu máme pro naše členy dvě tradiční vánoční akce. V pátek 15. prosince nás čeká tradiční vánoční utkání s velkou tombolou a v úterý 19. prosince pak proběhne vánoční turnaj smíšených družstev.

20.11.Pozvánka na 2. členskou schůzi spolkuFlorbal Chodov

Vážení rodiče, hráči a členové spolku FLORBAL CHODOV z.s.,

zdvořile připomínáme konání členské schůze spolku již tento čtvrtek 23.11. od 18 hod. v KC Zahrada. Těšíme se na setkání s Vámi a věříme, že se uvidíme v hojném počtu tak, abychom zajistili usnášeníschopnost této členské schůze a mohli společně splnit všechny zákonné povinnosti, spojené s fungováním našeho klubu. Zároveň si dovolujeme zopakovat, že všechny nezletilé hráče, kteří jsou členy klubu, zastupují při hlasování na členské schůzi jejich zákonní zástupci.

Pokud byste se nemohli osobně této členské schůze zúčastnit, prosíme Vás o delegování Vašeho hlasu na nějakého jiného člena spolku formou plné moci a doručení této plné moci (podpis nemusí být ověřený) např. trenérovi Vašich dětí, případně D. Strnadové do klubového check-pointu nebo přímo k rukám sekretáře klubu na adrese Urešova 27, Praha 4.

Vzor plné moci je ke stažení ZDE: http://florbalchodov.cz/download/06c52d6268cc017637f42393cc3ba160.pdf

12.11.UNAVENÁ VÝHRA S BOLKOU | Florbal Chodov
11.11.TĚSNÁ PROHRA S TIGERS | Florbal Chodov
10.11.4 lvice pojedou na prosincové MS!Florbal Chodov

Hlavní trenér české ženské reprezentace Miroslav Janovský oznámil nominaci na MS žen, které bude hostit od 1. do 9. prosince slovenská Bratislava. V konečné nominaci se objevily i 4 lvice. 

6.11.Muže čeká listopad ve stylu NHLFlorbal Chodov

Již tento čtvrtek odstartuje pohárovým zápasem proti Spartě náročný listopadový prorgam našich mužů. Během 18 dnů odehrají 7 zápasů z toho 2 pohárové a 5 ligových, čeká je tedy část sezóny, která hodně napoví o dalším vývoji tohoto ročníku v obou soutěžích. Jen pro zajímavost třeba profesionální hokejisté Liberce hrají za stejné obbdobí zápasů 5.

Generální
partner

Partneři
klubu