Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2020 vyšly tyto články:

24.11.Koutný: o krosech, bídné statistice pravdy i chemii druhé lajnyFlorbal Chodov

Když se v neděli proti Black Angels (8:6) dělo na hřišti něco zásadního, byl u toho Jiří Koutný. Když Chodov střílel branky. Když je inkasoval, když Jiří Bauer vyfasoval desetiminutový trest, když padal k zemi zraněný hvězdný soupeřův útočník Jakub Boček. A také, když se vyhlašoval nejlepší hráč domácích. Jeden gól a tři asistence znamenaly pro 28letého útočníka bodově nejvýraznější zápas v chodovském dresu a také nádavkem potřebnou infuzi sebevědomí. V prvních pěti kolech se on i celá druhá formace soužili, sám Koutný dál zůstává ve statistice +/- nejhorším hráčem týmu.

24.11.Další derby! Muži přivítají SpartuCHO - SPA 6:4, 9.kolo | Florbal Chodov

Návrat do Superligy zvládli chodovští muži na 100%. Nejprve všichni prošli testováním, aby následně porazili Black Angels 8:6. V neděli však přijde o poznání těžší sousto. Do Sportovní haly Jižní Město přijede ambiciózní Sparta. Pro florbalové fanoušky opět nabídneme komentovaný přenos!

18.11.V neděli hostíme Black Angels!CHO - BLA 8:6, 7.kolo | Florbal Chodov

Livesport Superliga je zpět! A naši muži se vrátí do soutěžního kolotoče hned tuto neděli, když od 16 hodin přivítají v dohrávce 7. kola BLACK ANGELS. Utkání se samozřejmě odehraje za zavřenými dveřmi bez diváků, ale bude možné ho sledovat prostřednictvím textového online i videa.

17.11.Report o stavu A týmu: Brzy se dostaneme do formy!Florbal Chodov

Muži Chodova se minulé úterý vrátili do haly. Po dlouhé pauze zaviněné COVIDEM stihli tři společné tréninky, stejná porce je čeká tento týden. A o víkendu ostrý superligový zápas, možná… "Věnovali jsme se práci s balonkem, oživili herní systém. A také vyčistili atmosféru," popsal Milan Šindelář, který společně s Adamem Šteglem převzal za nepřítomného Davida Podhráského roli hlavního kouče.

15.11.Superliga dostala výjimku! Opět se bude hrátFlorbal Chodov

Od úterý 10. listopadu jsou muži opět v plném tréninkovém procesu a pátek 13. listopadu Český florbal potvrdil, že Livesport Superliga dostane výjimku od Ministerstva zdravotnictví a florbal se tak může těšit na restart nejvyšší mužské soutěže. Naši muži by měli do obnovené soutěže vstoupit o víkendu 28. a 29. listopadu, ale ve hře je i termín 21. listopadu.

11.11.Majakka story. O sauně, hvězdách, rozdílech i senzačním zázemí WestenduFlorbal Chodov

Hodně váhal, zda si COVID pauzu zpříjemní ve Švédsku, nebo zvedne hozenou finskou rukavici. Petr Majer zvolil B variantu. Dobře udělal, zatímco jeho tři spoluhráči z Chodova už jsou zpět v Praze, jelikož v Partille si kvůli nařízení vlády a následnému „lockdownu“ ani pořádně nevybalili, on žije sen. O víkendu v prvním utkání za U-21 Westendu vstřelil premiérový gól, na tréninku poznal seniorské reprezentanty, dal s nimi řeč. Klub se o něj stará skvěle, všechno šlape. „Je to jiný svět, snažím se užít každou chvíli,“ vyznal se 17letý kanonýr, který letos debutoval za mužské áčko v Superlize.

5.11.Praži v Usteru: O hrozném startu i Manninenovi. Co chybí Chodovu?Florbal Chodov

BLOG MARTINA PRAŽANA | 249 utkání, dva mistrovské tituly, jedno vítězství v Poháru. Martin Pražan je jednou z nejvýraznějších postav chodovské historie, proto by byla škoda, kdyby přestupem do Usteru jeho svazek s naším klubem definitivně skončil. Proto společně s reprezentačním obráncem píšeme z jeho prvního zahraničního působení měsíční zápisník. Vítejte u třetího dílu. Bohužel, na delší čas posledního.

3.11.TOP florbal, slíbené BMW... A krach. Co se stalo ve Švédsku?Florbal Chodov

Sebrali odvahu a s požehnáním rodičů kývli na velké švédské dobrodružství. Však co tady, v Česku kvůli COVIDU florbal i další sporty stojí... A tak ve čtvrtek 29. října sedl v ranních hodinách trojlístek David Horký, Karel Hodík a Lukáš Kafka na letadlo do Göteborgu, odkud se chlapci přesunuli 30 kilometrů do Partille. Tamní třetiligoví Wizards se chystali otevřít jim svou náruč. Bohužel, ještě stejný den odpoledne se vše zbortilo. Pojďme si připomenout smůlu chodovského tria, jejichž sen o zahraniční štaci rozmetal "lockdown", který v göteborgském regionu nečekaně vyhlásila švédská vláda.

Generální
partner

Partneři
klubu