Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2020 vyšly tyto články:

31.12.Brutální leden odstartují dvě derby!CHO - STR 8:6, 18.kolo | Florbal Chodov

Rok 2021 je tu sotva pár hodin, ale týmy Livesport Superligy už se chystají na první letošní dvoukolo. Výjimkou není ani Chodov, který čekají o víkendu hned dvě prestižní derby. V sobotu se představí na hřišti Sparty a v neděli doma přivítá Tatran.

30.12.Muže čeká v lednu 11 zápasů, proto posilují kádr!Florbal Chodov

V lednu čeká superligové kluby zápasový program, který nemá v historii obdoby. Všechny týmy odehrají během ledna minimálně 9 zápasů. Chodovští muži mají aktuálně manko čtyř zápasů způsobené karanténou a odložením utkání po tragické smrti Michala Rebra. Tyto zápasy je třeba do konce základní části dohrát a dva z nich se budou hrát ještě v lednu. Proto Chodov čeká porce hned 11 zápasů ve 30 dnech!

22.12.Doubek o úmrtí parťáka, těžkém zranění i své agentuřeFlorbal Chodov

Předposlední listopadovou neděli si Šimon Doubek na dlouhou dobu zahrál florbal naposledy, z vítězného utkání proti Black Angels (8:6) si odnesl přetržené vazy v koleni. O tři týdny později musel vstřebat zprávu ještě více devastující, zvěst o tragické smrti svého spoluhráče Michala Rebra. „Tento rok je ve všech ohledech šílený. Asi nejsem jediný, kdo se těší na rok 2021,“ přiznává obránce Chodova a juniorský mistr světa v upřímném rozhovoru.

15.12.Velký muž pro velké zápasy, které nepřišlyFlorbal Chodov

"Gólman je to skvělej. O tom žádná. Ale jako člověk? Nevím, moc ho neznám... Tak nějak zněla moje první slova, když mi David Podhráský v létě 2019 volal, že zřejmě ukecal Michala Rebra, aby přestoupil k nám, aby mě nahradil.

13.12.Zemřel Michal Rebro (†33)Florbal Chodov

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že nás v sobotu opustil náš hráč, kamarád, Michal Rebro. Chodovský brankář zemřel ve 33 letech za dosud nevyjasněných okolností, když byl nalezen doma bez známek života.

11.12.Jak to bylo s Mikulášem..Florbal Chodov

Každoročně, počátkem posledního měsíce roku, přicházejí i za nejmladšími chodovskými, starťáckými a traverzáckými hráči sváteční pohádkové bytosti v podobě Mikuláše s čerty a anděli. Letos však nastal problém – kam je pozvat, když v halách být nemůžeme.

10.12.Proč nevyšla Lípa? Eremiáš o bombách, mrtvé střídačce i vzkazu od JendrišákaPAR - CHO 7:11, 12.kolo | Florbal Chodov

České Lípě vstřelil Daniel Eremiáš dva nádherné góly, příliš radosti po nich ale nezůstalo. Chodov šestibodové ambice o víkendu nenaplnil, se soupeřem z dolní části tabulky Livesport Superligy v sobotu prohrál 8:9. To vše před zraky oddílového prezidenta Michala Bauera. Slušný direkt, po kterém následoval slušný fén… Vítězství 11:7 v Pardubicích zahojilo zjitřené sebevědomí jen částečně. Jak viděl Eremiáš uplynulé dvoukolo? Proč nežila střídačka a kdo za to může? A jak vidí sám sebe a svou roli v týmu? O tom všem vyprávěl v otevřeném rozhovoru.

9.12.Naposledy před Vánoci. Doma přivítáme OtrokoviceCHO - OTR 12:3, 11.kolo | Florbal Chodov

Uplynulý víkend nebyl pro chodovské muže úplně radostný. V sobotu podlehli na domácí půdě České Lípě a v neděli zvítězili na hřišti Pardubic, ale jejich výkon nebyl zdaleka ideální. Nyní čeká Chodov poslední předvánoční zkouška. V sobotu se představí v Řepích proti Tatranu a v neděli přivítá na v domácí hale Otrokovice.

3.12.Mládí vpřed! Horký o lidech v áčku, chybách, Boleslavi i přezdívce ŽervéMBL - CHO 4:3, 8.kolo | Florbal Chodov

Z „víkendového“ dvoukola vydolovali muži čtyři body! Spartu udolali v neděli 6:4, na hřišti suveréna posledního ročníku Mladé Boleslavi padli v pondělí pod televizním dozorem po nájezdech 3:4. Připočtěme týden starý skalp Black Angels (8:6) a dostaneme povedený vstup do restartované Livesport Superligy, která dlouho stála kvůli pandemii koronaviru. O strastech i radostech posledních zápasů jsme si povídali s Davidem Horkým, 17letý bek hraje v prvním týmu Chodova premiérovou sezonu a postupně získává důvěru trenéra i svých spoluhráčů.

1.12.Doma tentokrát v sobotu. Přijede Česká LípaCHO - CLI 8:9, 14.kolo | Florbal Chodov

Muži mají za sebou těžký dvojzápas. V neděli svedli velkou bitvu s pražskou Spartou a na domácí půdě zvítězili 6:4 a hned o den později je čekalo ještě větší sousto. I na horké boleslavské půdě bodovali, když zápas došel až do nájezdů, ve kterých byli úspěšnější domácí. Nyní už však zraky hráčů směřují k dalšímu víkendu. Tentokrát Chodov čeká v sobotu doma Česká Lípa, v neděli pak kluci pojedou do Pardubic.

Generální
partner

Partneři
klubu