Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2020 vyšly tyto články:

26.2.Kat Boleslavi o sebevědomí, zlatém MS i gólu jako LukakuMBL - CHO 4:3, 25.kolo | Florbal Chodov

Suverén z Mladé Boleslavi ztratil v letošní sezoně za 25 utkání základní části pouhé čtyři body, všechny v zápasech s Chodovem. Na domácí televizní výhru 4:3 navázali muži vydařeným pondělním výkonem, kdy opět před kamerami ČT padli 3:4 po nájezdech. Klobouk dolů, po kolapsu s Vinohrady a play off za humny příjemná infuze sebevědomí! Zápasy s loňským vicemistrem navíc mají poslední dva roky jednoho hrdinu. Toma Ondruška? Marka Vávru? Samá voda, góly sype ve velkém juniorský mistr světa Martin Řezáč.

24.2.Tenhle zápas se neprohrává! Proti Otrokovicím s Haimou!CHO - OTR 13:6, 26.kolo | Florbal Chodov

Náš klub se zapojí do osvětové kampaně Tenhle zápas se neprohrává, která má ukázat, že většina dětí s onkologickým onemocněním se uzdravuje a vrací do běžného života. Ve Sportovní hale Jižní Město tak 1. března nastoupí v 17.00 na slavnostní nástup i vyléčené děti a jejich kamarádi z rodičovské organizace Haima.

18.2.Porážka od Ostravy!Florbal Chodov

Nedělní zápas nabitého víkendu nabídl na Jižním Městě zápas Lvic s ostravským FBC. Díky sobotní porážce chodovských žen ve Vítkovicích se jednalo o přímý souboj o druhé místo v tabulce, poslední vzájemný duel skončil na ostravské palubovce vítězstvím Lvic 12:6. Znovu se tak dal očekávat těžký duel pro oba celky a jeden z nejlepších zápasů sezóny.

17.2.Smolná porážka ve Vítkovicích!Florbal Chodov

Nabitý víkend a souboje s dvěma nejsilnějšími soupeři odstartoval pro Lvice sobotním zápasem o první místo v tabulce s Vítkovicemi. Vítkovické hráčky měly před utkáním o jeden bod více a poslední vzájemné střetnutí skončilo jedinou porážkou Lvic v sezóně, když Vítkovice zvítězily zaslouženě na Jižním Městě 7:2.

17.2.K.O. od SKV, Ondrušek posazen. Jak viděl blamáž hlavní trenér?CHO - KVI 7:8, 24.kolo | Redakce

Kdyby neděle neproběhla, na Chodově by to asi nikoho nemrzelo. Ženy nejprve v přímém souboji o druhé místo v tabulce padly s Ostravou vysoko 4:9, muži o pár hodin později neudrželi ve třetí třetině pohodový náskok 5:1 proti Vinohradům a odešli poražení 7:8 v prodloužení. Už šestý kolaps proti týmu z dolní části tabulky Superligy v sezoně zkusil vysvětlit hlavní trenér David Podhráský. Jeho mizerné odpoledne ještě prohloubil pád z tribuny syna Kryštofa, který musel být sanitkou odvezen do nemocnice. Naštěstí je v pořádku!

15.2.Rebro o své fotbal parádě i Juhovi: To pravidlo je nesmysl!SPA - CHO 4:5, 23.kolo | Florbal Chodov

Český florbal u jeho jména uvádí status mladšího veterána. Sedí to, Michal Rebro ve čtvrtek oslavil už 33. narozeniny, společně s kapitánem Martinem Koutným je nejstarším mužem soupisky A týmu. A oslava to byla stylová, Rebro dalším spolehlivým výkonem dovedl Chodov k důležitému vítězství 5:4 nad Spartou v rámci 23. kola Superligy, navíc byl vyhlášen mužem utkání. Během utkání pobavil fotbalovou eskapádou, po jeho konci zase lamentoval nad uznaným trestným střílením Josefa Juhy.

12.2.Gabriela Tožičková ukončila kariéru!Florbal Chodov

Lvice ztrácí před klíčovou fází sezóny jednu ze svých klíčových hráček. Dlouholetá opora týmu Gabriela Tožičková se po zklamání z MS, kde nakonec nestartovala kvůli zranění, rozhodla ukončit florbalovou kariéru.

11.2.Vošta o Zugu, Mückovi i kouzlu třetí lajny. Co mu řekl Fin?Florbal Chodov

Hrát na Chodově třetí brázdu? Těžký úkol. Na pět pozic máte osm adeptů, času na ploše není tolik, když se stahuje hra na deset lidí, trenéři obvykle „cutnou“ vás. Ondřej Vošta, centr třetího chodovského útoku, si z toho těžkou hlavu nedělá. V sobotu v Ostravě odehrál se svou letkou skvělý part, z výhry 9:5 vytěžil tři kanadské body (celkem jako lajna jich měli sedm) a byl vyhlášen mužem utkání.

10.2.Výhra pod Ještědem!Florbal Chodov

Po vítězném středečním utkání s Tatranem se Lvice vydaly na zápas do Liberce, kde se střetly s posledními Crazy Girls, které i po téměř kompletně odehrané základní části Extraligy stále čekají na první body do tabulky. V letošní sezóně navíc skončil poslední vzájemný duel jednoznačným vítězstvím Lvic 21:0, na sever Čech ale tentokrát odjela nekompletní sestava.

7.2.Šťastné vítězství proti Tatranu!Florbal Chodov

Chodovské ženy po téměř měsíční pauze a vyhraném Poháru odehrály další extraligové utkání. Tentokrát na ně čekaly florbalistky ze Střešovic, se kterými si v této sezóně dokázaly dvakrát poradit, v prvním kole základní části 12:2 a ve čtvrtfinále Poháru 12:4.

4.2.Nálada v nároďáku je dobrá. Co se dělo s Nizozemskem?Florbal Chodov

Fungl noví a mezinárodní scénou nepolíbení hráči, staronový trenérský štáb, MS za humny. Národní tým má za sebou turbulentní období, s reprezentací po listopadovém EFT sekla skupina zkušených borců včetně kapitána Matěje Jendrišáka, po konci asistentů Pavla Bruse, Milana Fridricha a Michala Rybky si finský trenér Petri Kettunen musel hledat nové pomocníky. První „balvan“ zvládl odvalit, v lotyšské Liepāje se kvalifikoval na světový šampionát, který v prosinci hostí jeho domovina. Byli u toho i čtyři Chodováci - Tom Ondrušek, Mikuláš Krbec, Tomáš Sýkora a Martin Pražan. Na povídání jsme přizvali posledního jmenovaného.

3.2.Chodov na repre: výhry, MS i brutální debakl od FinskaFlorbal Chodov

Tradiční reprezentační termín na přelomu ledna a února přinesl zápasové akce tři reprezentačních celků, kterých se zúčastnila desítka chodovských hráčů a hráček. Mužská reprezentace bez ztráty kytičky proplula kvalifikačním turnajem v Lotyšsku a zajistila si účast na prosincovém MS ve Finsku, juniorky v podobném stylu ovládly turnaj v Polsku, kde spráskali i výběr Švýcarska a junioři ve Švýcarsku zažili dva rozdílné zápasy, když po vítězství nad domácím celkem schytali debakl od Finska.

Generální
partner

Partneři
klubu