Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
31.3.ZMĚNA TRÉNINKOVÉHO PLÁNURedakce

Vzhledem k postupu dorosteneckého týmu do play off a nadcházejícím Velikonocům jsme změnili pro následujících 14 dní tréninkový plán týmu.

31.3.ZRUŠENÉ TRÉNINKYRedakce

Vzhledem k Velikonočním prázdninám a tradičnímu házenkářskému turnaji rušíme všechny tréninky v pátek 3. dubna a v pondělí 6. dubna. Vzhledem k MČR v Powerliftingu rušíme v pátek 10. dubna všechny tréninky na hale Jedenáctka VS.

31.3.Předposlední turnaj přípravekPalušová Jana
30.3.Mladší žákyně obsadily třetí místo

Po obří pauze se o víkendu opět rozjely mládežnické soutěže také v kategorii mladších žákyň. Ze zápasů chodovských dívek z 8.kola na Vinohradech Vám nabízíme souhrnný článek a video sestřih. 

29.3.Junioři v G2 lize i příští rok!Redakce

Junioři ukázali vůli a v krutém systému play down juniorské G2 ligy udrželi příslušnost k nejvyšší soutěži i pro příští sezónu. Poté co v prvním kole play down v rozhodujícím 5. zápase zdolali Liberec, tak ve druhém kole 3:0 na zápasy porazili Bulldogs Brno.

29.3.Dorostenci osmifinále zvládli a budou hrát o titul!Redakce

Přestože již před vstupem do turnaje ztráceli na nejbližšího soupeře 2 body a museli se vyrovnat s absencí hráčů, kteří hráli za juniory, tak dokázali dorostenci na osmifinálovém turnaji uspět a po dvou vítězstvích obsadili 3. místo, čímž si zajistili postup do play off, ve kterém se 8 nejlepších týmů utká o titul mistra ČR.

29.3.Dorost B kráčí za postupem!Florbal Chodov

Stejně jako junioři a áčko dorostu měl i druhý tým dorostenců tento víkend důležitý úkol - v přímém souboji o šanci na postup zdolat tým Kralup, se kterým v sezóně ale už dvakrát prohrál. Za tímto cílem se do haly na jedenáctce vydala kombinovaná sestava děvčat a chlapců, starších žáků i dorostenců, aby udělaly dva důležité vítězné kroky k postupu. VIDEO UVNITŘ ČLÁNKU.

29.3.Lvice přivezly z Vítkovic jedno vítězství!Redakce

Od série Chodova a Vítkovic se očekávala vyrovnanost, ale že půjdou oba zápasy na ostravské půdě do prodloužení, to asi moc lidí netipovalo. Ale stalo se a oba týmy si spravedlivě rozdělily po jedné výhře. Do Prahy se tak série přesouvá za stavu 1:1 na zápasy a lvice budou moci jít o víkendu do trháku.

28.3.Video z dorostu "A" v KunraticíchFlorbal Chodov

V neděli 22.března se uskutečnilo další dvoukolo ligy dorostenců v Kunraticích. Chodov se utkal s Bučisem a Tatranem a o napínavé momenty opravdu nebyla nouze. Nezastavitelný gólový atak Pavla Bartoše nebo knock out chodovského gólmana Fandy Trojana - to jsou jen ochutnávky z celé řady pěkných akcí a gólových kombinací, které si můžete prohlédnout na sestřihu uvnitř článku.

28.3.Dlouhé pauzy nám zřejmě nesvědčíFlorbal Chodov

Po dlouhé přestávce způsobené jarními prázdninami hrály v sobotu 28.3. týmy mladších žáků další kolo ligových turnajů. White tým vyrazil do neoblíbené haly v Kobylisích, kde nás čekalo hřiště menších rozměrů a povrch se zvláštním odskokem balónku.

26.3.Video záznamy z turnajů elévekFlorbal Chodov

Pro fanoušky elévek přinášíme, díky rodičům Míši Dudkové, hrubé videozáznamy ze dvou turnajů elévek v lednu a březnu letošního roku.

25.3.JUNIOŘI VEZOU Z JIHOMORAVSKÉ METROPOLE DVĚ VÝHRY. ALE VYHRÁNO JEŠTĚ NENÍ... | Redakce

Po velké dramatické sérii s Libercem o přežití v G2 lize juniorů čekal tým juniorů víkendu první dvě utkání finále play-down s itelligence Bulldogs Brno. Na půdě Brna začali dvě důležité bitvy pro naše juniory.

25.3.Juniorky si zajistily postup do čtvrtfinale na MČR 2014/15 | Anet Jarolímová

V sobotu 22. 3. 2015 sehrály naše juniorky svůj poslední turnaj v nadstavbové části. Jelikož byly zatím jako jediné bez prohry, tak jim stačilo pouze jedno vítězství k postupu do play-off.

24.3.Elévové Black brali druhý flekJan Bezpalec

Black pořádali v první jarní den na domovské Jedenáctce odpolední turnaj 4. koše. 

5:5 Panthers B, 8:5 Kralupy, 5:11 Falcon D

24.3.Elévové Blue a White v Poříčí nad SázavouKarel Štefek

Video sestřih z posledního kola elévské ligy, které pro sebe v bratrském finále rozhodl tým Chodov Blue, najdete uvnitř článku.

24.3.Tropické peklo v KobylisíchDavid Bohumínský

Jubilejni 10.kolo ligy bylo důležitým milníkem na cestě na MČR hned pro několik týmů. Naši borci si mohli kvalitním výkonem v podstatě pojistit vlastní účast, zatímco Bohemka s Black Angels se v přímé konfrontaci měli utkat o šanci na druhou postupovou pozici, přičemž Bohemka před turnajem ztrácela na Angels 3 body. Video uvnitř článku.

23.3.Lvice čeká semifinálová repríza s VítkovicemiRedakce

A je jasno! Chodovské lvice se po roce opět utkají o postup do Superfinále a opět do bude s Vítkovicemi. Série začíná o víkendu 28. a 29. března ve Vítkovicích. Doma bude Chodov hostit své soupeřky z Ostravy o víkendu 4. a 5. dubna a my věříme, že budete u toho.

23.3.Tréninky tento týden!Redakce

TRÉNINKY DOROSTU TENTO TÝDEN:

pondělí 18:15 - 20:00, Jedenáctka

úterý 18:45 - 20:30, Jedenáctka

čtvrtek 17:15 - 19:00, Jedenáctka

23.3.O víkendu jedeme do Liberce!Florbal Chodov

Třetím místem v Divizi B jsme si zajistili postup do osmifinálové skupiny 1. ligy dorostenců. Tato skupina, ve které nás čekají 3 zápasy se odehraje o víkendu 28. a 29. března v Liberci. V sobotu se utkáme s domácím týmem FBC Liberec a také s Ústím nad Labem, v neděli nás pak čeká Slavia VŠ Plzeň.

22.3.Poslední turnaj základní části za námiFlorbal Chodov

Poslední dva zápasy v základní části odehráli dorostenci v neděli 22. března v Kunraticích. Díky předešlým výsledkům už se Chodov nemohl v tabulce pohnout a zápasy si tak kluci mohli jen užít a získat nové zkušenosti. Video uvnitř článku.

Další stránky
1234>>

Generální
partner

Partneři
klubu