Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.3.Miloš Tyl: "Do Brna jedeme pro dvě výhry!"Filip Janouch

Prvních 5 zápasů play off vynechal Miloš Tyl kvůli zranění, ale po návratu do sestavy je k nezastavení. Ve třech zápasech zaznamenal 8 bodů (7+1) a my jsme ho před druhým semifinálovým víkendem vyzpovídali.

31.3.První semifinálová bitva s HerbadentemCHO - HER 6:2, 0.kolo | Ženy A

Dne 26. března se uskutečnil úvodní duel semifinále mezi Chodovem a Herbadentem. Hala byla již od počátku zaplněna a fanoušci obou týmů hnali své oblíbence dopředu. Dlužíme Vám podrobnější report z utkání.

29.3.Lvice zvládly domácí zápasy a vedou v semifinále 2:0Florbal Chodov

Semifinále Extraligy žen odstartovalo o velikonočním víkendu na Jižním Městě a po prvních dvou jihoměstských derby vedou chodovské lvice v sérii nad Herbadentem 2:0 na zápasy. Semifinálová bitva se nyní přesune pod hlavičku Herbadentu, byť se bude hrát ve stejné hale.

29.3.Dva úplně rozdílné zápasy přinesly mužům vedení 2:0Florbal Chodov

Velikonoce florbalu na Jižním Městě přály. Lvice vedou nad Herbadentem v semifinále 2:0 na zápasy a stejný kousek se povedl i mužům, kteří ve dvou úplně rozdílných zápasech zdolali Bulldogs Brno a na horkou brněnskou půdu jedou s vedením 2:0 i sebevědomím, které jim dodaly oba zápasy.

29.3.Dorostenci ovládli Prahu a čeká je nadstavba v domácím prostředíRedakce

Chodovští dorostenci potvrdili roli jednoho z favoritů své divize a dokonce ji ovládli před Bohemkou a Tatranem. V posledním kole, i bez hráčů nastupující za juniory, zvítězili dorostenci nad Black Angels 6:3 a následně podlehli nadupanému Tatranu 2:7. Základní část tak zakončili s 54 body a skóre 180:57. 

Nyní na dorostenecký tým čeká nadstavbový turnaj, který bude Chodov také hostit. A to konkrétně v o víkendu 2. a 3. dubna v hale Jedenáctka VS. Na turnaji se postupně střetneme s Ústím, Libercem a Plzní. Z šestičlenné tabulky, ve které je i Tatran a Bohemka, postoupí 4 nejlepší týmy do play off, které se hraje 9. a 10. dubna na zatím neznámém místě.

sobota 2.4. - 11:30 - Florbal Ústí
sobota 2.4. - 17:30 - FBC Liberec
neděle 3.4. - 13:00 - FBC Go Go Plzeň

28.3.Chodovská stopa Radima CepkaFlorbal Chodov

S nadsázkou by se dalo napsat, že se s příchodem Radima Cepka na Chodov v prosinci 2010 začala psát novodobá historie klubu. Příchod florbalové legendy, držitele mnoha individuálních rekordů a zkušeného legionáře, otevřelo prostor pro nové pohledy na florbal a přístupy k rozvoji chodovského florbalu.

28.3.13 chodovských zástupců v reprezentaci!Florbal Chodov

V aktuálních nominacích reprezentačních trenérů se objevilo hned 13 chodovských hráček a hráčů. 

22.3.Velikonoce patří domácím semifinále! Florbal Chodov

Letošní velikonoční prázdniny patří domácím semifinálovým utkání obou našich elitních týmů. Fanoušci florbalu si o víkendu na Jižním Městě užijí ten nejlepší florbal, který lze aktuálně v Praze vidět. Do svých sérií vstoupí chodovské lvice i chodovští muži a v akci budou i junioři, byť tentokrát půjde spíše o společenskou událost, jelikož v pondělí převezmou zasloužené bronzové medaile.

22.3.Juniorky postupují do play-off ze 2. místa v nadstavběŽeny A

V neděli 20. 3. 2016 se uskutečnily poslední boje před play-off. Na sportovní hale Jedenáctka VS se holky utkaly s Elite Praha-Panthers a FBŠ Slavia Plzeň.

22.3.Přípravka Black překvapila jednoznačným výkonemJan Bezpalec
21.3.Bronz s příchutí zlata. Junioři ukončili fantastickou sezónu.Florbal Chodov

V sobotu na Jižním Městě skončila letošní fantastická sezóna našich juniorů. Potřetí podlehli v semifinále favorizované Bohemce, ale to rozhodně nemohlo hodit žádný stín na jejich působení v letošní G2 lize juniorů. Mladý a podceňovaný tým, který v minulé sezóně hrál do posledního zápasu o udržení soutěže, ovládl základní část letošního ročníku, proklestil si cestu do semifinále, kde statečně bojoval s družinou Michala Jedličky. I přes prohru patří našim juniorům bronzové medaile a především velká gratulace za celou sezónu!

20.3.Pro elévky další druhé místoVeronika Sováková

V neděli 13. března pokračovala po krátké pauze soutěž elévek! A Chodovandy se konečně sešly ve všech holkách. Do plné síly chyběla Anča Žitná. Turnaj začal 47 minutovým čekáním na dovezení snižovačů, to si slečny krátily hraním pohybových her.

20.3.Muži jdou v semifinále na Brno!Florbal Chodov

Čtvrtfinálové série jsou u konce. Mezi nejlepší čtyřku postoupil Chodov, Mladá Boleslav, Brno a nakonec i Vítkovice. Chodov si mohl, jakožto vítěz základní části, vybrat semifinálového soupeře z dua Brno - Vítkovice. Hlavní trenér David Podhráský spolu s týmem vybral nakonec Bulldogs Brno.

20.3.Tým White předvedl neskutečně týmový výkon!Veronika Sováková

V neděli 13.3. se stal téměř florbalový zázrak! Od rána byl počtový problém v týmu white, vzhledem k vysokému počtu omluv "za 5 minut dvanáct". A tak trenéři kolaborovali s možností výpomoci holek, výpomoci kluků z druhého pětkového týmu ("cestovat" mezi trojkovými a pětkovými týmy není povoleno) či výpomoci na turnaji přihlížejícího elitního střelce Chodovského mužského áčka Miloše Tyla. :)

20.3.MLŽKY bojovaly i v nejnižším košiVeronika Sováková

Nejdříve je nutné poděkovat autorce - Evě Wijasové! 

Po minulém turnaji, odehraném z velké míry elévkami, jsme zabloudili do posledního koše. Odhodlání postoupit do koše vyššího však bylo vidět spíš na trenérech, než na hráčkách samotných.

18.3.Muži ovládli šestý zápas a jsou v semifinále!Florbal Chodov

Ve čtvrtek večer se ve Sparta Areně na Podvinném Mlýně odehrál 6. zápas série mezi Chodovem a Spartou. Za stavu 3:2 na zápasy měl Chodov druhou šanci sérii ukončit a to se také stalo. Po vítězství 8:3 si chodovští hráči zajistili postup do semifinále, které startuje o příštím víkendu.

18.3.JUNIOŘI PROHRÁVÁJÍ V SEMIFINÁLOVÉ SÉRIE 2:0 ! DOKÁŽI USPĚT ?Junioři

Junioři vstoupili do semifinálových utkáních play-off fiaskem v podobě ztráty vedení v obou utkáních.

18.3.Juniorky vybojovaly v Litvínově tři bodyJuniorky

V neděli 13.3 si juniorky udělaly výlet do Litvínova pod vedením Chosého a pana Margot (Josef Šimonek, Petr Gabriel) kde se jim podařilo získat 3 body.

16.3.Domácí matchball muži nevyužili, série pokračuje ve čtvrtek na SpartěFlorbal Chodov

Na domácí půdě mohli muži Chodova ukončit čtvrtfinálovou sérii se Spartou, ale nepovedlo se jim to a po prohře 5:8 se série za stavu 3:2 pro Chodov vrací opět na Podvinný Mlýn, kde se bude hrát ve čtvrtek od 18 hodin.

16.3.Bluesmanky ovládly 10. kolo elitního koše!Florbal Chodov

V neděli 13.března se naše děvčata utkala v hale ZŠ Hostýnská v již 10. kole ligy starších žákyň s celky Texasu, Wizzards a následně ve finálovém souboji se Střešovicemi. Po střelecké exhibici proti torzu Texasu a vítězství nad Wizzardkami, jsme byli svědky urputného boje s Tatrankami, kdy jsme naši florbalovost a dobrou pohyblivost postavili proti urputné hře soupeřek a zaslouženě zvítězili 3:2. VIDEO UVNITŘ ČLÁNKU!  

Další stránky
12>>

Generální
partner

Partneři
klubu