Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2020 vyšly tyto články:

31.3.LINEUP. Vávra: Už nechci být ten druhý! Co mu kouč nikdy neodpustil?Florbal Chodov

Dělat rozhovory s Markem Vávrou je zábava. Je jízlivý, má humor, umí si udělat srandu ze sebe, raději ale z ostatních. V tom jsou s bratrem Tomášem stejní. Nominaci do chodovského LINEUPU sezony dostal Vávra díky povedené základní části, 58 bodů nemělo v elitním týmu mužů konkurenci a celkem to stačilo na třetí místo v kanadském bodování Superligy.

30.3.LINEUP. Kladno? Obrovské osobní zklamání, nechápe MajerFlorbal Chodov

Kdo to má? Tak kdo to má? Jednoduše nikdo, Petr Majer vyprodukoval letos v juniorské soutěži 102 bodů, což se v rámci juniorské soutěže na Chodově ještě nikomu nepodařilo. Svými góly si rodák z Plzně vystřílel i pevné místo v prvním týmu, za který v posledním kole Superligy zničil Otrokovice pěti body. Hvězdní spoluhráči jen valili oči. Vítej v LINEUPU sezony, Majáku!

27.3.LINEUP. Odložené MS? Úleva, říká Lechnerová. Co má s hvězdou NHL?Florbal Chodov

Ženy vládnou světu. Nebo alespoň florbalu na Chodově. Brankářku Karolínu Bačkovou a "levou" obránkyni Nelu Jirákovou doplňuje v anketě LINEUP sezony na postu pravého beka Kristýna Lechnerová. Gratulujeme, dobrá volba! Lechnerová je juniorskou reprezentantkou, v základní části posbírala za 20 utkání 37 bodů, navíc byla na stáži ve Švédsku. A na sociálních sítích je jako doma.

26.3.Trenéři se ohlížejí za sezónouFlorbal Chodov

Sezónu 2019/20 násilně ukončil koronavirus před jejím vyvrcholením a my jsme poprosili trenéry jednotlivých kategorií, aby se z ní ohlídli. Vzhledem k tomu, že výsledkově nejdůležitější část sezóny nenastala, tak se bude hodnotit hlavně cesta jednotlivých týmů. Ale i cesta může být cíl, jak říká oblíbené moudro. 

26.3.LINE UP SEZONY. Jiráková o slzách, svých rezervách i nabídkách ze ŠvédskaRedakce

Trenér Lvic Lukáš Procházka mi v průběhu sezony na její adresu řekl, že je odstřelená. Že je úplně jinde! Obránkyně Chodova Nela Jiráková prožila sice nesmírně bolestivé, ale z osobního pohledu fantastické, mistrovství světa. Těšila se, že svou fazonu (15+13 v 19 zápasech základní části) prodá v play off. Stihla ale jen dva zápasy ve čtvrtfinále proti Bohemians, načež kvůli pandemii koronaviru přišla stopka.

24.3.LINE UP sezony. Málem došlo k slzám, přiznala BačkováFlorbal Chodov

Pandemie koronaviru ochromila sportovní svět, ani tuzemský florbal nebyl ušetřen. Všechny soutěže napříč kategoriemi byly zrušeny, v Superlize ani ženské Extralize nebyl udělen titul. Fanoušci i členové Chodova si alespoň v minulém týdnu zpříjemnili domácí karanténu hlasováním o nejlepší šestici sezony. A do brankoviště svými hlasy poslali starší žákyni Karolínu Bačkovou.

23.3.Informace od správní rady spolkuFlorbal Chodov

Správní rada spolku FLORBAL CHODOV z.s. zasedla, aby se zabývala dopady probíhající pandemie koronaviru COVID, která paralyzovala normální život, na který jsme všichni byli zvyklí.

13.3.Florbalová sezona 2019/2020 byla ukončena!Florbal Chodov

Vzhledem k vážnosti současné situace a vyhlášení nouzového stavu Výkonný výbor Českého florbalu rozhodl o ukončení veškerých ligových soutěží sezony 2019/2020. 

12.3.AKTUALIZOVÁNO: Oficiální informace a rozhodnutí klubu k mimořádné situaci šíření koronaviruFlorbal Chodov

V souladu s průběžně aktualizovanými informacemi z jednotlivých odpovědných institucí Vás chceme informovat o postupu našeho klubu v dané problematice.

9.3.Po prvním víkendu se dvěma body!CHO - BOH 9:0, 0.kolo | Florbal Chodov

Ve čtvrtfinálové sérii se Lvice utkávají s Fbš Bohemians. Výběr soupeřek v podobě zelenobílých Klokanek možná mohl být překvapivý, ale chodovské ženy v tomto ohledu měly jasno. V základní části v obou zápasech dominovaly a to především ve skóre, první duel skončil na Jižním Městě 14:0, druhý pak na Děkance 10:1. Zato semifinále Poháru, ve kterém následně Lvice triumfovaly, přineslo velké drama, v němž o vítězkách rozhodlo až prodloužení a Klokanky naplno ukázaly svou sílu. O prvním play-off víkendu začínala série opět na Jižním Městě.

9.3.S Tatranem 1:1, Ondrušek +3 roky. O sérii, pokaženém nájezdu i nové smlouvěRedakce

Nejstarší florbalové derby o víkendu v rámci čtvrtfinále play off mužské Superligy bavilo. A už teď je jisté, že dojde minimálně na další tři "opáčka", stav je 1:1 na utkání. Tatran pro sebe urval díky výhře 6:5 první sobotní duel, Chodov o 24 hodin později díky vydařené závěrečné třetině slavil vítězství 8:5. Jak viděl víkendové bitvy Tom Ondrušek, který vstoupil do vyřazovací části dvěma góly a dvěma přihrávkami?

5.3.Jak na Tatran? Promluvil trenér, skoro kapitán i brankářFlorbal Chodov

Těšíte se? Těšte se! 26 zápasů dlouhé martyrium jménem základní část Superligy je u konce, o víkendu začne čtvrtfinále play off, ve kterém muži vyzvou v nejstarším florbalovém derby Tatran Střešovice. Jaká to bude série? Na koho si dát v týmu Střešovic pozor? A může naskočit do branky soupeře legendární brankář Tomáš Kafka? K rozhovoru jsme přizvali tři osobnosti Chodova, aby tyto dotazy pomohly rozklíčovat. Promluvili hlavní trenér David Podhráský, asistent kapitána Ondřej Mikeš a gólmanská jednička Michal Rebro.

3.3.Doubek + Havlíčková. Reprezentanti se připravují v SB CentruFlorbal Chodov

Oba tvrdí muziku na pozici obránce, svými výkony si vysloužili pevná místa v juniorské reprezentaci, jeden z nich dokonce zvedl nad hlavu pohár pro světového šampiona. Oba na svém dresu nosí číslo 11. A to není vše, mladé chodovské naděje Marie Havlíčková a Šimon Doubek tvoří sympatický pár. Podívejte se, jak vypadá jejich obyčejný "den".

2.3.Poslední zápas a jasná výhra!CHO - OLO 14:0, 22.kolo | Florbal Chodov

V posledním zápase základní části letošní sezony se Lvice utkaly s FBS Olomouc, tedy až s 10. týmem tabulky. Poslední vzájemné střetnutí také skončilo jasnou výhrou chodovských žen 18:2. O motivaci však nebyla nouze, Lvice se chtěly dostat do herní pohody před play-off a rovněž si upevnit druhé místo v tabulce, kde by v případě skončila Ostrava.

2.3.Oba elitní týmy čeká pražské čtvrtfináleFlorbal Chodov

Už dlouho se nestalo, aby oba naše elitní týmu nemusely pro čtvtfinále opustit hranice Prahy. Letos tomu tak bude, protože muži si ze 3. místa vybrali střešovický Tatran a ženy z 2. pozice pražskou Bohemku. Obě série začínají domácími zápasy v sobotu 7. března.

Generální
partner

Partneři
klubu