Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2019 vyšly tyto články:

25.4.Honza Barák ukončil svou veleúspěšnou kariéru!Florbal Chodov

Zápasy semifinálové série proti Mladé Boleslavi byly posledními pro klubovou ikonu a jednoho z nejúspěšnějších brankářů české florbalové historie Honzu Baráka. Ten se rozhodl ukončit svou úspěšnou kariéru, která byla spojena pouze s Chodovem.

14.4.Lvice zakončily sezónu se stříbrem na krkuFlorbal Chodov

Rok se s rokem sešel a lvice opět jedou z Ostravy se stříbrnými medailemi na krku. I letos podlehly Vítkovicím, když před více než 7400 diváky padly v prodloužení.

12.4.4 chodovští zástupci míří na MS juniorů!Florbal Chodov

Jednotlivé reprezentace do 19 let oznámily v uplynulém týdnu nominace na MS U19, které se od 8. do 12. května uskuteční v kanadském Halifaxu. Chodov bude mít na MS hned 4 zástupce ve dvou reprezentačních týmech. 

8.4.Skvělý mládežnický víkend se stříbrnou těčkou dorostencůFlorbal Chodov

Muži už mají po sezóně a lvice se připravují na Superfinále, přesto však neměl chodovský fanoušek volný víkend! Juniory čekal víkend plný cestování v rámci semifinále o 3. místo, juniorky hrály rozhodující zápas o finále a dorostenci vyrazili do Ostravy bojovat o republikové medaile. 

1.4.Lvice jsou v Superfinále! Muži bohužel padli.. Florbal Chodov

Rok se s rokem sešel a v semifinálových sériích se nám zopakoval loňský scénář. Lvice si proklestily cestu do Superfinále, zatímco pro muže znamenala semifinálová série konečnou. 

Generální
partner

Partneři
klubu