Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2020 vyšly tyto články:

24.4.Řepková s Jirákovou přestupují do Churu!Florbal Chodov

Jako blesk z čistého nebe přišla v pátek zpráva o odchodu dvou reprezentantek z Chodova do elitního švýcarského týmu Piranha Chur. Martina Řepková a Nela Jiráková podepsaly ve Švýcarku roční smlouvy.

23.4.Pražan: Byla to totální jízda! Proč Uster a ne Austrálie?Florbal Chodov

Osm let, během kterých se zavalitá "kulička" změnila v elitního obránce. Českého reprezentanta, nezaměnitelnou tvář modrobílé defenzivní řady. 249 utkání, dva mistrovské tituly, jedno vítězství v Poháru. Svazek Martina Pražana s Chodovem byl nesmírně plodný, ale jak sám 25letý rodák z Ústí nad Labem říká, vše někdy expiruje. Pražanovým novým působištěm bude švýcarský Uster, smlouvu podepsal na dva roky. Praži, ikono, díky za všechno, ať se daří!

21.4.Nový kondičák Mikeš: Boleslav je o kus před námiFlorbal Chodov

Ondřej Mikeš si bude od léta klestit cestu neprobádaným terénem. Elitní centr Chodova skloubí aktivní hraní s funkcí kondičního trenéra mužského "áčka". Dvojrole v české Superlize věru raritní. Ale strach? S tím na bývalého reprezentanta a majitele bronzu z MS 2014 nechoďte. "Je to velká výzva, byť hodně časově náročná," těší se 30letý otec dvou synů, který se nadále bude živit i jako grafik.

20.4.O kondici mužů se bude starat Floorball PREP.Florbal Chodov

Před několika dny jsme informovali o konci spolupráce s kondičním trenérem Karlem Frýdem a navázání nové spolupráce. Nově se o kondici elitního chodovského týmu budou starat odborníci z Floorball PREP., které bude v roli hlavního kondičního trenéra zastupovat Ondřej Mikeš. Ten bude nadále pokračovat i v roli hráče.

17.4.Jste až moc hodní! To se změní, má jasno BauerFlorbal Chodov

Volejme sláva! Velký přestup se povedl, po více než půlročním jednání na Chodov přichází Jiří Bauer. Reprezentační zadák a známý tvrďák by měl pomoci zalátat díru vzniklou odchodem Martina Pražana do Švýcarska. A fanoušci se mají na co těšit, za 249 zápasů v nejvyšší soutěži pobral Bauer 196 bodů a 200 trestných minut. Jízda začíná, vítej na Jižním Městě, Jiří!

16.4.SUPERPŘESTUP. Na Chodov míří reprezentant Jiří BauerFlorbal Chodov

Po odchodech Mikuláše Krbce, Marků Matejčíka se Švajným a Martina Pražana hlásí Chodov první posilu. Modrobílé barvy navlékne ofenzivní obránce a účastník posledního světového šampionátu Jiří Bauer. Rodák z Moravských Budějovic podepsal na Jižním Městě tříletou smlouvu.

15.4.Díky KFC!Redakce

V realizačním týmu mužů dojde k jedné zásadní změně a to na pozici kondičního trenéra. Po dvou letech ve funkci končí Karel Frýd a o jeho nástupci budeme informovat v následujících dnech. 

12.4.Matejčíkovo sbohem: Nejvíc mě ovlivnil kapitán KoutnýFlorbal Chodov

V letech 2016 a 2017 bral mužský tým Chodova první dva tituly své bohaté historie. Marek Matejčík přišel z Vítkovic, aby pomohl zkompletovat zlatý hattrick. Nestalo se, dvakrát kousal hořké semifinálové direkty, poslední šanci mu vzala pandemie koronaviru, která letošní ročník zastavila. "Obě play off pro mě zůstávají nejhorším zážitkem na Chodově," upřímně přiznal malý útočník s velkým srdcem. Tento rozhovor je rozlučkový, před pár dny se upekl jeho návrat do mateřských Vítkovic. Díky za všechno, Máro!

9.4.Krbec: Svůj potenciál jsem na Chodově nenaplnilFlorbal Chodov

Šikovné a dlouhé ruce, energie, destrukce soupeřovi rozehrávky, stovky naběhaných kilometrů. Ale také pozdní příchody, zapomínání věcí... Občas turbulentní svazek Mikuláše Krbce s Chodovem je minulostí, reprezentační útočník kývl v minulých dnech na nabídku pražského rivala Sparty a na Jižním Městě nebude dál působit, byť mu dohoda ukládala ještě roční práci.

7.4.Pražan, Matejčík, Krbec a Švajný končí na ChodověFlorbal Chodov

Sezonu 2019/20 předčasně ukončila pandemie koronaviru, přípravy na ročník nastávající jsou v plném proudu. Vedení Chodova aktuálně finišuje podobu hráčského kádru A týmu mužů, v tuto chvíli je jasné, že fanoušci v modrobílém dresu už neuvidí kvarteto Martin Pražan, Marek Matejčík, Mikuláš Krbec a Marek Švajný. Praži, Márové, Bady, děkujeme! A hodně štěstí na nových adresách!

3.4.LINEUP. O Superligu se poperu, má jasno Dufek a paří FortniteFlorbal Chodov

Hotovo, šestice premiérové ankety LINEUP sezony je kompletní. Prestižní post centra uzurpoval ve velké konkurenci hráčů a hráček elitních týmů junior Jakub Dufek, který tak doplnil brankářku Karolínu Bačkovou, obránkyně Nelu Jirákovou s Karolínou Lechnerovou, a křídla Petra Majera s Markem Vávrou. Duffy, gratulujeme, vítej mezi smetánkou!

1.4.#spolecnetrenujeme 1.4.2020Florbal Chodov

VIRTUÁLNÍ KLUB – Floorball Group

#trenujemespolecne

Tréninkový plán a tipy - středa 1.4.2020


Generální
partner

Partneři
klubu