Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2019 vyšly tyto články:

23.5.Lvice startují přípravu!Florbal Chodov

Stříbrné chodovské lvice zahajují v pondělí 27.5.2019 přípravu na novou sezónu s několika změnami a novinkami. Ty komentuje sportovní manažer klubu - Ondřej Neuman: “Příprava začíná o chvilku později, což reflektuje velice úspěšnou, maximálně dlouhou a tedy náročnou sezónu 18/19. S ohledem na fakt, že do kádru každoročně v posledních sezónách zabudováváme nové hráčky z vlastní líhně, zohlednili jsme tentokrát i to, že nám celá ženská složka (ženy, juniorky i dorostenky) natáhla své sezóny až do posledního možného utkání - finále! Věřím, že na kvalitě přípravy se tento úspěch podepíše ještě větší motivací a tím, abychom byli připraveni za rok dojít až na nejeden vrchol”.

23.5.FALUN 2019 - 3 švédská zlata!Redakce

Máme za sebou 6. ročník výpravy do švédského Falunu. Letos vyrazila výprava čítající 260 členů od hráčů a hráček přes trenéry, zdravotníky až po několik rodičů. 8 chodovských týmů odehrálo 58 zápasů a z toho 50 proti zahraničním soupeřům. 34 zápasů skončilo pro chodovské týmy vítězně a hned polovina týmů postoupila do finále turnaje. Dívky v kategorii F04 neuspěly, když padly v prodloužení, ale jejich starší kolegyně v kategorii F02 a kluci P05 a P06 své kategorie ovládly a ročník 2019 tak byl nejúspěšnějším v historii!

22.5.Muži odstartovali přípravuFlorbal Chodov

V pondělí 20. května zahájili chodovští muži přípravu na novou sezónu. První části přípravy, která je tradičně zaměřena na nabírání kondice, vládne pevnou rukou kondiční trenér Karel Frýd a bude probíhat ve fitness Domyno, na schodech i na oválu. Co muže čeká popisuje právě energický odborník na kondici Karel Frýd: „Na společných trénincích se budeme věnovat hlavně rozvoji rychlosti a obratnosti. Za rozvoj síly a obecné vytrvalosti jsou pak hráči zodpovědní sami a od nás dostanou na základě výsledků testů tréninkový plán i konkrétní cíle.“ K první části přípravy se pak vyjadřuje i hlavní trenér Chodova David Podhráský: „Jsem rád, že i nadále pokračuje spolupráce s Karelm Frýdem, jehož práce si strašně vážím. Jdeme hráčům vstříc větší individualizací a věřím, že to bude správný krok, který jim umožní lépe hospodařit se svým časem a zároveň se skvěle připravit po kondiční stránce."

14.5.Jalas Floorball Cup 2019 - Vše co potřebujete vědět!Florbal Chodov
13.5.Junioři jsou mistry světa!Florbal Chodov

Juniorská reprezentace se zapsala zlatým písmem do dějin čekého florbalu, když na MS v kanadském Halifaxu získala premiérový titul mistrů světa! V kádru národního týmu byla i trojice chodovských hráčů Šimon Doubek, Daniel Eremiáš a Martin Řezáč.

9.5.Novou posilou do brankoviště je Michal Rebro!Florbal Chodov

Po konci chodovské legendy Jana Baráka musel Chodov řešit situaci ve svém brankovišti. Po zralé úvaze se vedení rozhodlo angažovat jednoho z nejlepších českých brankářů Michala Rebra, který přichází na přestup z Tatranu Střešovice. O podmínkách přestupu nyní oba kluby jednají.

6.5.Chodovské týmy vytvořily rekord!Florbal Chodov

Jeden velmi zajímavý rekord letos vytvořily chodovské týmy a jelikož jde o vytvoření absolutního možného maxima, tak bude velmi těžké, aby ho v budoucnu nějaký klub vyrovnal. Tento rekord zároveň potvrzuje skvělou práci celého klubu napříč všemi kategoriemi! A o co že vlastně jde?

5.5.Dorostenky stříbrné, žáci vezou brambory!Florbal Chodov

Poslední ligový víkend přinesl i dvě celostátní vyvrcholení a obou se zúčastnily naše chodovské týmy. Starší žáci i dorostenky se dostaly mezi 4 nejlepší týmy republiky, ale vysněného zlata jsme se letos nedočkali.

5.5.Martin Řezáč: "Hodně mi pomohly mezinárodní utkání na klubové úrovni!"Florbal Chodov

Mistrovství světa juniorů začně v kanadském Halifaxu 8. května a Chodov na něm bude mít hned 3 zástupce, kteří budou nosit dres České republiky. Ty vám postupně představíme a vyzpovídáme. Rozhovor se Šimonem Doubkem si můžete přečíst ZDE, povídání s Danielem Eremiášem ZDE a dnes vyzpovídáme Martina Řezáče.

2.5.Daniel Eremiáš: "MS je vyvrcholením mládežnické kariéry!"Redakce

Mistrovství světa juniorů začně v kanadském Halifaxu 8. května a Chodov na něm bude mít hned 3 zástupce, kteří budou nosit dres České republiky. Ty vám postupně představíme a vyzpovídáme. Rozhovor se Šimonem Doubkem si můžete přečíst ZDE a dnes si povídáme s Danem Ermiášem.

1.5.Šimon Doubek: "Ještě v létě jsem na reprezentaci a MS ani nepomyslel."Florbal Chodov

Mistrovství světa juniorů začně v kanadském Halifaxu 8. května a Chodov na něm bude mít hned 3 zástupce, kteří budou nosit dres České republiky. Ty vám postupně představíme a vyzpovídáme. Dnes začínáme Šimonem Doubkem!

Generální
partner

Partneři
klubu