Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2020 vyšly tyto články:

28.5.Majda Plášková odchází do Švýcarska!Florbal Chodov

Ještě před pár měsíci společně Martina Řepková, Nela Jiráková a Magdaléna Plášková bojovaly o druhý chodovský ženský titul a jejich snahu překazil Covid-19, který paralyzoval celý svět a zastavil také florbalové soutěže. A jakmile se ligy opět rozběhnou, budou bojovat proti sobě ve švýcarské NLA. Řepková s Jirákovou už před nějakou dobou oznámily přestup do Churu a nyní je následuje i Plášková, která bude v příští sezóně nosit dres Red Ants Rychenberg Wintherthur.

15.5.Hlídá Chodov i akce pro 100 tisíc lidí: Semifinále s Tatranem? Masakr!Florbal Chodov

Když studoval na pošťáka a v rámci praxe za sebou tahal tradiční vozíček s dopisy, ani ho nenapadlo, že jednou bude šéfem jedné z nejváženějších bezpečnostních agentur v Česku – Ali 21. Alois Neuman píše krásný příběh. Se svými lidmi servisuje 400 akcí ročně a v srdci nosí kromě milované Viktorie Žižkov i Chodov. Možná i díky jeho přínosu se urodilo vůbec první Superfinále modrobílé historie. Díky za to!

11.5.Příprava začíná! V čele Mikeš, kdo z hráčů je v kádru?Florbal Chodov

Pandemie koronaviru je, tedy snad, na ústupu! A tak spolu s další vlnou rozvolňování opatření odstartují v pondělí 11. května chodovští muži přípravu na sezonu 2020/21. Tu minulou jim COVID-19 předčasně v průběhu čtvrtfinále s Tatranem Střešovice ukončil. Kondiční blok vede nově Ondřej Mikeš s projektem Floorball PREP v zádech. Lokace? Převážně atletický ovál a posilovna. Společný jmenovatel? Natěšení realizačního týmu i všech hráčů.

6.5.Letní režim 20/21 - tréninky začínajíFlorbal Chodov

Po nezvykle dlouhém období bez možnosti společného sportování způsobené situací ohledně pandemie COVID-19 se konečně i nám blýská na lepší časy. S ohledem na postupná rozvolňující se vládní opatření přinášíme aktuální informace k návratu na hřiště a do tréninkového procesu všech našich týmů.

Generální
partner

Partneři
klubu