Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2020 vyšly tyto články:

19.6.Peugeot se s Chodovem vrací na florbalová hřištěFlorbal Chodov

Náš klub navázal nové partnerství se značkou Peugeot. Předmětem spolupráce jsou čtyři vozy značky Peugeot, které kromě plnění potřeb klubu, budou také přepravovat hráče na utkání. Florbal Chodov na druhou stranu zajistí značce Peugeot marketingovou podporu.

15.6.Maxa o první repre. Kdo na něj udělal dojem? Co obdivuje na Mikešovi?Florbal Chodov

Daniela Maxu na rozhovory moc neužije. Ostýchá se, raději nechával celý rok promlouvat ostatní členy soupisky. "Pré" mu ale skončilo - zkraje června absolvoval chodovský odchovanec poprvé v kariéře soustředění se seniorskou reprezentací. Ideální šance ho vyzpovídat, že? Jaké dojmy si z Hostivic odvezl? To i další věci jsme v povídání důkladně probrali.

7.6.Klubismus neexistuje! Bez Krbce budeme lepší, ženy potřebují restart Florbal Chodov

Kdo sledoval zatím proběhnuté přestupové rošády, musel zaznamenat, že letos skrz dění v obou elitních týmech Chodova odchody výrazně převyšují importy. Muže opustili Pražan, Matejčík, Krbec a Švajný, ženy se budou muset obejít bez Řepkové, Jirákové a Pláškové. A to ještě nemusí být konečný výčet ztrát... Co na to říká sportovní manažer Ondřej Neuman? Zeptali jsme se v posledním dílu série společných rozhovorů.

5.6.Sonda do Startu. Mnoha lidem se nelíbíme, ale děláme to správněFlorbal Chodov

Třeba v NHL jest to věc letitá a vyzkoušená. Elitní tým má o patro níž svou farmu, ze které se rekrutují mladí hráči, ze kterých následně "áčko" profituje. Ale ve florbalu? Pole neorané, na Jižním Městě přesto dostal odvážný projekt zelenou. Pod hlavičkou Floorball Group kooperuje Florbal Chodov, kunratický Start98 a Traverza Mukařov. A právě uplynulý ročník Startu byl hlavním tématem třetího dílu povídání s Ondřejem Neumanem.

3.6.Kladno? Můj největší trenérský kolaps! Kdo jsou mladé hvězdy Chodova?Florbal Chodov

Ve druhém díle povídání se sportovním manažerem Chodova Ondřejem Neumanem zabrousíme do historie. Nedávné, ale stále sakra bolestivé. Ve středu 11. března skončila prohrou v rozhodujícím pátém zápase osmifinále play off "jeho" juniorům sezona. Druhý nejlepší tým základní části nestačil na kvalifikanta z Kladna, to vše ještě před přerušením všech florbalových soutěží kvůli pandemii koronaviru. Deprese, tohle se věru nečekalo...

1.6.Chodov vs. COVID-19. Na klub jsem hrdý, říká NeumanFlorbal Chodov

Pandemie koronaviru se zdá být na ústupu, Chodov zvolna ožívá. Ve svých halách, na oválu, v posilovnách. Letní příprava je v plném proudu, sociální sítě plní příspěvky z tréninků jednotlivých kategorií. Vše se zvolna vrací k normálu. K analýze uplynulých tří turbulentních měsíců jsme pozvali sportovního manažera Ondřeje Neumana.

1.6.Lvice ovládly anketu Florbalista sezóny!Florbal Chodov

Hned tři vítězství si odnesly hráčky Chodova z virtuálního předávání cen ankety Florbalista sezóny, jejíž vyhlášení poprvé v historii odvysílal kanál ČT Sport. Nutno podotknout, že letošní ankety jsou ovlivněny absencí play off, které často rozhoduje o konečných výsledcích. Podíváme se na všechna umístění chodovských zástupců v elitní desítce jednotlivých kategorií. 

Generální
partner

Partneři
klubu