Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2016 vyšly tyto články:

30.7.Muži nominovali na Czech OpenRedakce

24. ročník Czech Open startuje již příští čtvrtek a trenér mužského týmu David Podhráský zveřejnil nominaci 24 hráčů, kteří zasáhnou do tří přátelských utkání a do zápasů Czech Open. V nominaci se objevují všechny hvězdy včetně Patrika Dóži, mladíci z juniorky i čerstvá posila z Náchoda Ondra Hušek.

29.7.Tým lvic pro Czech OpenFlorbal Chodov

Czech Open je tradičním bodem přípravy elitních týmů a ani 24. ročník nebude výjimkou. Mezi favority ženské Elity se určitě budou počítat i chodovské lvice, které pár dní před startem turnaje zveřejnili soupisku pro prestižní turnaj. Trenérka Michaela Marešová nominovala do elitního týmu 16 hráček a dvě brankářky. Další hráčky a především pak juniorky nastoupí za druhý chodovský tým v kategorii Ženy.

24.7.Momenty a ohlédnutí za Prague Games 2016Redakce

Letošní Prague Games 2016 byly bezesporu nejúspěšnějším vystoupením Chodova v historii tohoto turnaje. S trochou prázdninového odstupu jsme se rozhodli ještě jednou si připomenout parádní chodovskou jízdu tímto krásným turnajem, která vrcholila trojnásobným zastoupením v sobotním finálovém programu a dokonce hned zlatým doublem, o který se postaraly týmy B12 a B14, doplněné stříbrnými B16. O celkový pohled na turnaj se s námi za chodovskou výpravu podělil Ondřej Neuman – šéftrenér naší mládeže. Tak si pojďme připomenout nejvýraznější momenty letošních Prague Games.

5.7.3 FINÁLE, 2 ZLATA!Florbal Chodov

Prague Games 2016 jsou za námi a byly to ty nejúspěšnější v historii Chodova! Z devíti kategorií, do kterých chodovské týmy zasáhly, jsme se třikrát dostali do finále, dvakrát jsme slavili vítězství a v další kategorii jsme se stali nejúspěšnějším českým týmem.

V kategoriích B12 a B14 naše týmy zvítězily a v kategorii B16 jsme brali stříbro. Kromě toho naši hráči posbírali i individuální ceny. Adam Cimoradský se stal nejlepším střelcem kategorie B12, Marek Poráč se stal ve stejné kategorii nejlepším brankářem. V kategorii B14 se stal Matěj Pěnička nejužitečnějším hráčem a Karel Pergler nejlepším brankářem. Tuto cenu získal pro Chodov i František Trojan v kategorii B16.

Aby toho nebylo málo, tak Daniel Mück vyhrál soutěž nájezdů, která se v rámci Prague Games každoročně pořádá!

Prague Games 2016 prostě sály za to a rozhodně bude na co vzpomínat! Děkujeme všem za reprezentaci klubu a těšíme se na viděnou na dalších akcích!

Generální
partner

Partneři
klubu