Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2019 vyšly tyto články:

31.7.Prague Games 2019 – Dívčí týmy dominovaly výpravě!Florbal Chodov

I letos se největší mládežnická akce na světě konala za účasti mnoha týmů Florbal Chodov. Celkově naskočilo do akce 12 Chodovských týmů, z nichž 8 bylo v kategoriích kluků. Největší úspěchy a však letos patřily zástupkyním něžnějšího pohlaví – v plně obsazených kategoriích G12, 14, 16 a 18 si nejlépe vedli dvojnásobnou finálovou účastí hráčky G16 a G14! Proto jsme o souhrn letošních Prague Games požádali šéftrenérku dívčích týmů a hlavní trenérku našich juniorek – Elišku „Elí“ Hofmanovou.

29.7.Lvice posílí zkušené duo Jarolímová - ŽůrkováFlorbal Chodov

V uplynulé sezóně protekla lvicím mezi prsty dvě finálová utkání a možná to bylo i kvůli nedostatku zkušeností. I proto se na Chodov vrací dvě zkušené hráčky Anet Jarolímová a Gabriela Žůrková. Obě v poslední sezóně působily v dresu extraligového Jičína obě již v minulosti nosily chodovský dres. Třetí posilou lvic je brankářka Hana Ranochová, která umlynulou sezónu strávila na hostování v Tatranu, a nyní nahradí dlouholetou oporu Kristýnu Provázkovou, která se rozhodla ukončit kariéru. Na extraligových kolbištích už nebudeme v chodovském dresu vídat ani další klubovou ikonu Petru Beránkovou. Důvody změn v ženském týmu popisuje sportovní manažer klubu Ondřej Neuman:

16.7.Ohlédnutí za Prague Games!Florbal Chodov

16-tý ročník největšího mládežnického florbalového turnaje na světě je za námi. I v letošním roce proběhl i s účastí týmů Chodova, nově ale zcela ve spolupráci s týmy a hráči Floorball Group, tedy Start98 a Traverzou. Připomeňme si nejvýraznější momenty turnaje v rozhovoru se sportovním managerem a trenérem juniorských týmů Ondřejem Neumanem.

9.7.Přezouváme do Mizuna!Florbal Chodov

Po dlouhých letech se značkou Asics mění Chodov dodavatele obuvi a od sezóny 2019/20 budeme nosit Mizuno. I nadále trvá úspšné dlouholeté partnerství se Sanasportem, prostřednictvím kterého budou členové Chodova, ale i celé Floorball Group, obuv odebírat. 

8.7.Novým partnerem klubu je FINEP!Florbal Chodov

Novým hrdým partnerem klubu je FINEP, jedna z největších developerských společností u nás, nabízející kompletní servis a služby ve všech oblastech souvisejících s bydlením.

3.7.David Podhráský: "V další sezóně chceme být úspěšnější!"Florbal Chodov

Víc než 6 týdnů přípravy na novou sezónu má za sebou mužský tým Chodova, proto jsme poprosili hlavního trenéra Davida Podhráského o rozhovor, který nás nechá vhlédnout do aktuálního dění kolem elitního mužského týmu.

Generální
partner

Partneři
klubu