Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2020 vyšly tyto články:

29.7.Praži v Usteru: Paddy, fatály, trest a koupený paddleboardFlorbal Chodov

BLOG MARTINA PRAŽANA | 249 utkání, dva mistrovské tituly, jedno vítězství v Poháru. Martin Pražan je jednou z nejvýraznějších postav chodovské historie, proto by byla škoda, kdyby přestupem do Usteru jeho svazek s naším klubem definitivně skončil. Kdo ví, co přinese budoucnost... Proto společně s reprezentačním obráncem budeme psát z jeho prvního zahraničního působení měsíční zápisník. Vítejte u prvního dílu.

13.7.Chodov na PG: Zlato + tři finále i individuální oceněníFlorbal Chodov

Tak trochu jiné Prague Games, které riziko nákazy COVIDEM-19 ochudilo o tradiční účast elitních mládežnických družstev ze zahraničí, došly v neděli svého konce. A pro Chodov šlo v konkurenci českých a sedmi slovenských mančaftů o vydařené vystoupení, na největší úspěch a zlaté medaile dosáhly dívky v kategorii G14! Kromě toho hrály modrobílé celky i další tři finálová klání. Všem účastníkům gratulujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu!

3.7.12 odchodů, hodně otazníků. Kdo bude hrát za ženy Chodova?Florbal Chodov

Jedna kapitola končí, další příběh začíná. Pokud odmyslíme letošní předčasně ukončený ročník, chodovské ženy během posledních pěti let čtyřikrát hrály Superfinále, jednou zvedaly nad hlavu vítěznou trofej. Klobouk dolů, obrovské díky všem zúčastněným. Do sezony 2020/21 ale půjdou jiné Lvice, notně omlazené. Hlavní trenér Lukáš Procházka skládá po vlně odchodů nový mančaft, jaká bude jeho podoba? V článku naleznete výčet příchodů i odchodů, stejně tak stávající soupisku ženského kádru. K situaci se kromě Procházky vyjádřil i sportovní manažer Chodova Ondřej Neuman.

Generální
partner

Partneři
klubu