Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2021 vyšly tyto články:

29.7.7 chodovských nadějí jede na MS!Florbal Chodov

V posledních dnech byly zveřejněny konečné nominace obou juniorských reprezentací, které na přelomu srpna a září čekají světové šampionáty. V nominacích se objevilo 7 chodovských jmen a my všem přejeme hodně štěstí a jejich počínání na MS budeme pečlivě sledovat.

26.7.O Emirátech, touze být nejlepší i utržené achillovceFlorbal Chodov

Pochází ze Španělska. Studoval v Norsku, působil ve Spojených arabských emirátech. A nakonec zakotvil na Jižním Městě. O kondici elitního ženského týmu Chodova se nově stará Christian Morcillo Gallardo. Sympaťák s výbornou erudicí i češtinou, a ještě lepším životním příběhem. Pojďme po jeho stopách. 

19.7.Změny v kádru lvic. Vrací se Plášková, přichází Trojánková a ProntekerováFlorbal Chodov

Přestože byla sezóna dlouhá a úspěšná, vedení chodovského ženského týmu rozhodně nespí. V těchto dnech se dolaďují přestupy tří výrazných posil s reprezentačními zkušenostmi. V souvislosti s tím proběhne i několik odchodů, především se jedná o hráčky, které by nemusely mít adekvátní herní vytížení svému věku či pozici.

15.7.Lvice posílí slovenská reprezentantka Brodňanová!Florbal Chodov

Chodovské lvice mají za sebou velmi úspěšnou sezónu, ale rozhodně nemohou usnout na vavřínech. I proto trenér Lukáš Procházka pracuje na okysličení kádru. První oficiální posilou je slovenská reprezentantka Alica Brodňanová. Ta se s chodovským týmem už v průběhu sezóny připravovala a nyní bude připravena naskočit do nového ročníku Extraligy žen.

10.7.Prague Games 2021 jsou minulostí, pětkrát to cinkloFlorbal Chodov

12 týmu a více než 160 hráčů vyslal Chodov v kooperaci s kunratickým Startem do bojů na letošních Prague Games. Ty byly pro mnoho hráčů a hráček první zápasovou akcí od října, a proto byla atmosféra skvělá a výkony snad ještě lepší. Chodov skončil turnaj se skvělou bilancí čtyř elitních medailí a jednoho „béčkového“ zlata. Ale pojďme popořadě od těch nejlepších.

6.7.Lepší se trápit teď než v září v lizeFlorbal Chodov

Kdo zastoupí Ondřeje Mikeše na pozici elitního centra Chodova ukáže až čas. Jméno člověka, který převezme kondiční agendu, kterou v uplynulé sezoně bývalý reprezentant vykonával, víme. Martin Pala, bývalý hokejista, hokejbalista, čerstvý absolvent Palestry. 24letého rodáka z Karviné, v jehož profesním CV najdeme i spolupráci s elitním kondičním trenérem Alešem Pařezem či hokejovou superstar Davidem Pastrňákem, jsme přizvali k velkému rozhovoru.

5.7.Ranochová brankářkou sezóny, bodovali i dalšíRedakce

V pondělí 5. července patřil hlavní vysílací čas na ČT Sport vyhlášení ankety Florbalista sezóny. V průběhu přenosu bylo o Chodovu hodně slyšet. Naši hráči a hráčky posbírali hned 8 umístění mezi nejlepší trojicí a brankářka Hana Ranochová svou kategorii dokonce ovládla.

4.7.12 týmů míří na Prague Games!Florbal Chodov

Právě skončený víkend patřil reprezentačním akcím, kterých se zúčastnilo hned 6 hráčů a 5 hráček, a nyní již naše zraky míří směrem k největšímu mládežnickému turnaji světa. Ve středu startuje další ročník Prague Games. Chodovské týmy, doplněné i o hráče a hráčky kunratického Startu, obsazují všech 12 kategorií a bude tedy co sledovat!

Generální
partner

Partneři
klubu