Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2020 vyšly tyto články:

31.8.Sezóna 2020/21 startuje!Florbal Chodov

Netradičně již 31. srpna startuje na Chodově sezóna 2020/21. Tréninky se rozbíhají na všech halách s výjimkou ZŠ Campanus, kde se rozběhou o den později, tedy 1. září se startem školního roku. Situace kolem COVID-19 náš klub zatím nezasáhla a trénuje se tak bez výrazných omezení. Přesto prosíme o důsledné dodržování základních hygienických pravidel jako je dezinfekce rukou při vstupu do haly. 

26.8.Bauer pálí dál. Chodov porazil v poháru i SpartuFlorbal Chodov

Ledově klidný Tom Ondrušek se v úterý večer dvakrát postavil v UNYP Areně k nájezdu. Dvakrát tasil forhendovou kličku, dvakrát vykoupal reprezentačního kolegu a brankáře Sparty Martina Beneše. Díky šikovnosti svého elitního střelce Chodov porazil pražského rivala 7:6 po nájezdech a po třetí výhře ovládl svou skupinu ve Vrcholové části Poháru Českého florbalu. A hodně vidět byla i posila z FBC Ostrava Jiří Bauer.

24.8.Teambuilding, výhra nad Ústím, postup v PoháruFlorbal Chodov

Splněno! Mužské áčko po demolici Karlových Varů zvládlo i druhé utkání Vrcholové části Poháru Českého florbalu. V sobotu před více než dvěma stovkami diváků v hale Sluneta porazili muži Florbal Ústí nad Labem 7:4, zajistili si s předstihem postup do osmifinále a o první místo ve skupině BV zabojují v úterý od 17:30 proti Spartě.

14.8.Muži v Poháru vypráskali Vary!Florbal Chodov

Po dlouhých 5ti měsících nastoupili muži k soutěžnímu zápasu. V rámci vrcholové části Poháru Českého florbalu přivítali na domácím hřišti prvoligové Karlovy Vary. Vítěze základní části posledního ročníku 1. ligy zasypali 20 brankami a utkání naprosto jednoznačně ovládli.

13.8.LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2020 - živý článekFrantiška Kutnarová

Prázdniny jsou v plném proudu, a přestože se virus snaží znepříjemňovat nám život, jako každý rok i letos se další měsíc ponese ve znamení letního soustředění naší mládeže. V letošním roce budeme za zpřísněných hygienických opatření "okupovat" Smržovku. V tomto článku pak budeme průběhy jednotlivých soustředění a kategorií tradičně sledovat a přinášet Vám aktuální informace. Sledujte proto nejen tento článek, ale samozřejmě také naše oficiální kanály na sociálních sítích.

10.8.Lvice braly na Czech Open 3. místo, junioři sbírali zkušenostiFlorbal Chodov

Czech Open 2020 skončil a nejdůležitější zprávou je, že se mu snad COVID vyhnul. Lvice sehrály 6 kvalitních zápasů a nakonec si odnesly z turnaje krásné 3. místo, junioři statečně bojovaly proti výrazně starším protivníkům a turnaj zakončili s bilancí dvou výher, jedné remízy a tří proher.

Generální
partner

Partneři
klubu