Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.Juniorky odstartovaly novou sezónuRedakce

V neděli 27. 9. odehrály juniorky úvodní zápasy letošní sezóny. O první body se bojovalo na Vinohradech.

30.9.Champions Cup startuje v pátek! Lvice čeká norská SveivaFlorbal Chodov

Poprvé v historii si chodovský zástupce zahraje na Champions Cupu. V přísném systému nové podoby turnaje čeká na chodovské lvice v úvodním zápase norský mistr Sveiva IB.

30.9.Elitní dorostenecký tým vstoupil do sezóny vítězně!Florbal Chodov

Chodovští dorostenci vstupují do sezóny jako jedni z favoritů soutěže. Opravňují je k tomu letní úspěchy na Czech Open i G2 Challenge. Ty samozřejmě týmu zvedly sebevědomí, ale také z něj udělaly zajímavý terč pro každého soupeře.

30.9.ZTRÁTAVeronika Sováková
29.9.Chodovské lvice napravily ostuduCHO - BOH 13:2, 3.kolo | Ženy A

V pondělním svátečním utkání se utkaly hráčky Chodova s městským rivalem z Bohemians. Lvice měly jasný úkol, odčinit sobotní výprask.

29.9.Petr Pražák se stal šestým stovkařem!Florbal Chodov

Kromě souboje Chodova s Litvínovem si diváci v pondělí užili i jeden slavnostní ceremoniál. Po skončení zápasu byl totiž prezidentem oddílu Michalem Bauerem oceněn Petr Pražák, který v prvním kole proti FBC Ostrava vstřelil svou 100. branku v dresu Chodova v základní části.

29.9.Termíny turnajů - mlžkyVeronika Sováková
29.9.Termíny turnajů - elévkyVeronika Sováková
28.9.JUNIOŘI VYBOJOVALI V DERBY VÍTĚZSTVÍ | Junioři

Juniorský tým veden Radimem Cepkem dokázal v neděli večer vybojovat

nejen tři důležité body ale především cenné vítězství nad mistrem republiky

v juniorský kategorii.

28.9.Miloš Tyl čtyřmi brankami sestřelil Litvínov!CHO - BLI 8:4, 3.kolo | Florbal Chodov

Ve druhém domácím zápase nové sezóny přivítal Chodov nováčka z Litvínova. Historicky první střetnutí těchto dvou týmů v rámci nejvyšší soutěže nakonec skončilo 8:4 pro Chodov, byť Bivojové nadali svou kůži vůbec lacino.

27.9.Ondrušek a Dóža zničili Bohemku!BOH - CHO 5:7, 2.kolo | Florbal Chodov

Bohemka je v posledních letech na vzestupu a na Chodově rozhodně nepatří k oblíbeným soupeřům. O to cennější je tříbodová výhra v jejím domácím prostředí, kde musí soupeři bojovat kromě soupeře i ze zúženým hřištěm a špatným osvětlením.

27.9.White zahájili sezonu v prvním košiJan Bezpalec, Foto: Gabrielová Zuzana 2
27.9.Fiasko na DubiněVIT - CHO 8:1, 2.kolo | Florbal Chodov

V sobotu 26. 9. se odehrála repríza loňského semifinále proti Vítkovicím. Na rozdíl od minulého roku, kdy lvice tým z Dubiny přemohly, tak tentokrát pokazily téměř vše, co mohly. A tak se výsledek zastavil až na děsivých 8:1 pro domácí celek.

27.9.První turnaj starších žákyňEliška Hofmanová a Dagmar Strnadová

Tuto sezónu hrají oba týmy starších žákyň soutěž 3+1. Nedělní turnaj byl proto velice slibnou premiérou našich svěřenkyň. A tým dokonce turnaj dokázal vyhrát s celkovým skóre 56:12 a zajistil si tím postup do vyššího koše.

24.9.Céčko – Postup hned na úvodstarší žáci C

Na 1.kolo ligy jsme vyrazili na neoblíbenou cestu do Kutné Hory, tentokrát jěště prodlouženou dvěma uzavírkami se semafory. Ve skupině nás čekaly zápasy s TJ Sokolem Královské Vinohrady a s odvěkým rivalem Tatranem Střešovice B.

23.9.JUNIOŘI MĚLI BLÍZKO K ZISKU ŠESTI BODŮ, ZISK BYL JEN TŘI...Junioři

Juniorský tým rozehrál letošní G2 ligu a získal první důležité a cenné body.

22.9.Lvice na úvod rozstřílely Židenice, trefily se i posilyFlorbal Chodov

V první kole ženské extraligy narazil Chodov na soupeřky z Brna - Sokol Brno Židenice Florbal.com. Naposledy se tyto týmy potkaly na letním turnaji Czech Open, kde hráčky Chodova porazily Židenice 5:0.

21.9.Starší žáci "A" v TOP 4RedakceV sobotu 19.září se opět rozjel kolotoč ligových soutěží a do bojů zasáhly i tři naše starožákovské týmy. Na domácí hale Jedenáctka navíc „áčko“ pořádalo, a tak jsme mohli v domácím prostředí z blízka pozorovat letošní rozložení sil mezi jednotlivými týmy.
21.9.Vydřené vítězství nad Ostravou přineslo první 3 bodyFlorbal Chodov

První zápas nové sezóny přinesl neskutečné drama a nakonec i vítězství Chodova, který doma přetlačil FBC Ostrava 5:4 a připsal si první 3 body do tabulky Tipsport Superligy.

20.9.Informace ke klubovým kartám na sezónu 2015/16Florbal Chodov

Stejně jako v minulých letech i letos nabídneme fanouškům našeho klubu možnost získat Klubovou kartu, která umožní navštěvovat zdarma domácí utkání a využívat další klubové výhody. Bohužel kvůli chybě dodavatele nebudou k dispozici na prvním domácím utkání. Nicméně zájemci si mohou zakoupit poukaz, který následně vymění za klubovou kartu v kanceláři K1, na chodovském Veletrhu či na dalším domácím zápase.

Další stránky
12>>

Generální
partner

Partneři
klubu