Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2018 vyšly tyto články:

26.9.LEGENDYFlorbal Chodov

Na této stránce si můžete přečíst krátké povídání i statistická fakta o každém z členů Klubu legend FLORBAL CHODOV. Osobnosti jsou řazeny tak, jak byly do Klubu legend uváděny.

20.9.Muži míří k mládežnickým týmům, budou z nich patroni!Redakce

Na úplném začátku sezóny jsme jako velkou organizační novinku spustili Členskou Sekci a nyní přicházíme i s velkou sportovní novinkou. S výchovou našich mladých nadějí pomohou hráči mužského A-týmu, kteří se stanou patrony jednotlivých kategorií. V pilotním projektu začínáme u elitních chlapeckých týmů, věříme však, že se brzy stejný projekt rozběhne i na úrovni lvic a dívčích týmů a samozřejmě v budoucnu budeme chtít zahrnout i "white" týmy. 

16.9.Muži zvítězili na půdě mistra!MBL - CHO 5:6, 4.kolo | Florbal Chodov

Poslední roky se Chodovu na půdě Mladé Boleslavi nedařilo. Několikrát měli hosté dobře našlápnuto, ale zápas ztratili. Tentokrát však Chodov tlak domácích ustál a odvezl si z horké boleslavské půdy všechny 3 body. V nové sezóně tak muži ještě neztratili ani bod. 

14.9.Muži v domácí premiéře rozstříleli Znojmo!CHO - ZNO 13:4, 3.kolo | Florbal Chodov

První domácí utkání sezóny odehráli muži v rámci FAT PIPE CUPU, takže zápas sledovali i zástupci Plzně, Tachova nebo Židenic a velmi dobře se bavili! Viděli totiž domácí vítězství 13:4!

10.9.Muži si zastříleli na hřišti Brna, zvítězili 12:2BRN - CHO 2:12, 2.kolo | Florbal Chodov

Muži zvládli i druhý moravský výjezd během 3 dní. Tentokrát se o výsledek strachovat nemuseli, neboť po 40 minutách vedli už 10:0 a nakonec na hřišti Bulldogs Brno zvítězili 12:2 a po prvním víkendu mají 100% bilanci.

8.9.Muži první zápas sezóny zvládli!OSR - CHO 6:8, 1.kolo | Florbal Chodov

Muži Chodova otevřeli sezónu na půdě FBC Ostrava, odkud sice nakonec přivezli všechny 3 body, ale pořádně se při tom zapotili. Na půdě nepříliš oblíbeného soupeře zvítězili 8:6 a lehce tak pokazili oslavu 25 let fungování místního klubu.

6.9.Lvice startují sezónu proti Panterkám!Florbal Chodov

V neděli 9. září odstartují letošní extraligovou sezónu obhájkyně ligového stříbra z Chodova. V prvním zápas budou lvice hostit v souboji šelem pražské Panterky a bude to opravdu zajímavý souboj, který okoření mnoho bývalých hráček Chodova na straně soupeře.

6.9.Muži zahájí sezónu tripem na Moravu!Florbal Chodov

První dvě kola má v pátek a v neděli v plánu Tipsport Superliga, ale na první domácí vystoupení chodovských mužů si fanoušci ještě musí počkat. Prvné dvě utkání totiž Chodov odehraje na Moravě! V pátek se obhájci ligového bronzu představí v Ostravě, v neděli pak v Brně.

1.9.Permanentky na novou sezónu!Florbal Chodov

Permanentní vstupenky na sezónu 2018/19 jdou do prodeje! Přinášíme vám je za velice výhodnou cenu 300 Kč. A kde všude můžete permanentku využít? Samozřejmostí jsou domácí zápasy základní části Tipsport Superligy a Extraligy žen, které jinak vyjdou návštěvníky na 30 Kč. Návdavkem přidáváme i domácí zápasy play off obou soutěží, domácí zápasy obou částí Poháru České pojišťovny. Úplnou novinkou pak je, že permanentku můžete využít i na zápasy týmů Floorball Group. Vyrazit tak můžete na domácí zápasy Startu v 1. ligu i na domácí zápasy NFL v podání Traverzy Mukařov!

1.9.Pravidelný režim sezóny se rozjíždí!Florbal Chodov

Konec prázdnin se blíží a od pondělí se nám rozjede standardní režim sezóny 2018/19! Věnujte proto pozornost novému rozpisu tréninků, který již od června visí v sekci KLUB > TRÉNINKY.

1.9.Chodov spouští členskou sekci!Florbal Chodov

Na startu nové sezóny přinášíme pro všechny členy klubu i jejich rodiče velkou novinkou. Touto novinkou je nový komunikační kanál klubu s názvem Členská sekce. Ta se v průběhu několika týdnů stane prakticky jediným komunikačním kanálem mezi klubem v čele s trenéry a hráči a jejich rodiči.

Generální
partner

Partneři
klubu