Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2020 vyšly tyto články:

30.9.Hodík o válce s Hattrickem, nešťastné lásce, vzorech i bouračkách na motorceHAT - CHO 6:7, 5.kolo | Florbal Chodov

Zlomená ruka Michala Rebra, která brankářskou jedničku Chodova vyřadí ze hry minimálně na měsíc, kopla pod světla reflektorů jeho mladší kolegy. Vojtěch Šimůnek lapal v sobotu proti Ostravě (5:9), v pondělí si svůj debut v Livesport Superlize odbyl 17letý Karel Hodík. Zvládl to, v závěru utkání zkrotil nebezpečnou střelu a udržel důležitou výhru 7:6.

30.9.Polívková: Nemám stažený TikTok a nemusím sbírat míčky a rozlišovákyFlorbal Chodov

Ve čtvrtém kole na lvice čekaly pražské Panthers. Velmi nepříjemný soupeř, jenž třeba na srpnovém turnaji Czech Open dělal favorizovanějším týmům velké problémy, střešovický Tatran dokonce porazil. V sezoně si panterky zatím připsaly jednu výhru.

To lvice si chtěly spravit náladu po prohře ve Vítkovicích v posledním kole. A podařilo se. Střetnutí, které se odehrálo na Jižním Městě, nakonec skončilo 6:1 pro chodovské ženy. Nejlepší hráčkou byla vyhlášena Adéla Polívková a právě ona se po vítězství rozpovídala o průběhu utkání, návratu k florbalu a také o státnicích v době COVIDU-19.

27.9.Ostrava? Totální nezodpovědnost, nechápe Podhráský. Co řekli Sýkora a Binder? CHO - OSR 5:9, 4.kolo | Florbal Chodov

Muži Chodova dál čekají na první domácí výhru v letošní sezoně Livesport Superligy. Po vysoké porážce 3:9 s Vítkovicemi nezvládli v sobotu ani duel s FBC Ostrava a padli 5:9. Ráz duelu ovlivnilo katastrofálních úvodních jedenáct minut, během kterých pětkrát inkasovali. O své postřehy se s námi podělil kouč David Podhráský, obránce Tomáš Sýkora a brankář FBC Jan Binder, který v utkání proti bývalým spoluhráčům předvedl 37 úspěšných zákroků.

25.9.Sobotní dvojzápas elitních týmů, v pondělí sváteční BrnoFlorbal Chodov

Chodovským elitním týmům se zatím epidemie koronaviru vyhýbá a mohou se tak těšit na další zápasový víkend. V sobotu 26. září bude Sportovní hala Jižní Město patřit chodovskému florbalu. Od 13:30 vyzvou junioři Milevsko, od 16:30 přivítají muži FBC Ostrava a den zakončí lvice proti Panthers. Tento zápas začíná v 19:15.

23.9.Vávra: Sladkého teatrálnost je úsměvná! Co by si vzal z Matejčíka?LIB - CHO 2:5, 3.kolo | Florbal Chodov

Z „víkendového“ dvojboje vyrýžovali muži Chodova tři body. V pátek v domácím prostředí schytali krutý direkt 3:9 od Vítkovic, v neděli na půdě neoblíbeného Liberce slavili výhru 5:2. Oběma utkáními Livesport Superligy nás v otevřeném rozhovoru provedl kanonýr Marek Vávra. Dle jeho zvyklostí byl hodně upřímný. „Moc vyladění nejsme,“ neschovával se za fráze.

22.9.Frantíková: Doktoři mi dali zelenou!VIT - CHO 7:4, 2.kolo | Florbal Chodov

Lvice za sebou již mají dvě úvodní kola ženské Extraligy. V prvním duelu, jenž se odehrál na Jižním Městě, uspěly v souboji s Olomoucí 6:3. Na druhé utkání odcestovaly do Ostravy, kde se utkaly ve šlágru víkendu s Vítkovicemi. Hala na Dubině však i nadále zůstává pro chodovské ženy zakletá. Velmi mladý a obměněný tým ani tentokrát na 3 body nedosáhl. Po uplynutí základní hrací doby svítil na ukazateli skóre stav 7:4 pro domácí florbalistky.

14.9.Mikeš: Lípa v play off nebude. Absenci Rebra tým neřešilCLI - CHO 4:6, 1.kolo | Florbal Chodov

Byl to boj, ale skončil zdárně, ziskem tří bodů. Muži Chodova porazili v 1. kole nového ročníku Livesport Superligy v sobotu domácí tým České Lípy 6:4. Vítězství řídila první formace, která se postarala o pět ze šesti branek. Tom Ondrušek zápas skončil s bilancí 2+1, Marek Vávra jeden gól dal a na dva přihrál, centr Ondřej Mikeš skóroval dvakrát. A právě poslední jmenovaný, který se zároveň stará o kondiční připravenost svých svěřenců, byl hostem našeho rozhovoru.

13.9.Lvice zahájily novou éru výhrou!Florbal Chodov

Po půl roce se konečně rozeběhla Extraliga žen a chodovské ženy do ní vstoupily v úplně jiném složení, než v jakém končily předchozí sezónu. Poté, co odešlo nebo skončilo hned 12 hráček, prošel tým generační obměnou a vstoupil do nové éry ženského florbalu na Chodově.

11.9.Suchá: Tolik odchodů? Šok! Proč nechtěla být kapitánkou?Florbal Chodov

Detailní sondu do mužského áčka a jeho rozpoložení před startem Livesport Superligy obstaral v minulém týdnu hlavní trenér David Podhráský, nyní jsou na řadě ženy. Průvodkyní turbulentním letním obdobím, během kterého opustilo kádr Lvic dvanáct hráček, vyměnili se asistenti kouče Lukáše Procházky, a nově složený tým se ctí zvládl Czech Open, je Karolína Suchá. Děkujeme, snad si obsáhlý rozhovor užijete!

9.9.Lvice začínají svůj restart proti Olomouci!CHO - OLO 6:3, 1.kolo | Florbal Chodov

Preventivní opatření v Česku se sice zpřísňují, ale florbal je odhodlán sezónu rozjet a také dokončit. Proto o víkendu 12. a 13. září startují obě nejvyšší soutěže. Zatímco muži vyrazí v sobotu na hřiště České Lípy, lvice čeká domácí premiéra v neděli proti Olomouci.

7.9.Neuvěřitelný příběh chodovského pruhu. Pastelky a inspirace z ragbyFlorbal Chodov

Florbalová sezona 2020/21 klepe na dveře. Elitní týmy mužů a žen do ní o víkendu vyběhnou v nových dresech. I když... Na hrudi ponesou naši hráči a hráčky logo nového partnera Peugeot, francouzská automobilka zaservisovala klub čtyřmi vozy. Děkujeme, je nám velkou ctí! Jinak design, jemuž už skoro deset let vévodí charakteristický modrý či bílý pruh táhnoucí se prostředkem dresu od krku dolů, zůstává neměnný. Zajímá vás, jak tento pro Chodov typický symbol vznikal? Kdo stál u jeho zrodu? A jak vypadaly další odvážné návrhy? Pojďme po stopách neuvěřitelného příběhu.

3.9.Podhráský o Spartě, progresu Koutného i vysněném cizinciFlorbal Chodov

Nový kondiční kouč. Brutální letní příprava. Tři vítězství v Poháru Českého florbalu. Teambuilding. A pokud nečitelný soupeř COVID-19 dovolí, za necelé dva týdny ostrý start Livesport Superligy proti České Lípě. Mužské „áčko“ prožilo náročné letní měsíce, kterými nás v obsáhlém rozhovoru provedl hlavní trenér David Podhráský.

1.9.PRAŽI V USTERU: Auto po mistru světa! Mluvil o čistce i kolísavé forměFlorbal Chodov

BLOG MARTINA PRAŽANA | 249 utkání, dva mistrovské tituly, jedno vítězství v Poháru. Martin Pražan je jednou z nejvýraznějších postav chodovské historie, proto by byla škoda, kdyby přestupem do Usteru jeho svazek s naším klubem definitivně skončil. Kdo ví, co přinese budoucnost... Proto společně s reprezentačním obráncem píšeme z jeho prvního zahraničního působení měsíční zápisník. Vítejte u druhého dílu.

Generální
partner

Partneři
klubu