Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2021 vyšly tyto články:

30.9.Tatran mi ukázal, že se nemusím bát. Chtěl bych být jako M. VávraFlorbal Chodov

Matěj Netrefa, seznamte se! Osmnáctiletý útočník v úterý proti Tatranu (4:8) prožil svůj debut v Livesport Superlize, dal štempl na osobně velmi vydařené léto. Ač se s ním do sestavy prvního týmu možná tolik nepočítalo, hlavního trenéra Davida Podhráského přesvědčil na přípravném turnaji v Zugu i utkáních domácího poháru. „Do letní přípravy jsem dal maximum, jsem rád, že to nese ovoce,“ usmívá se drobný forvard.

29.9.Konec Lukáše Procházky? Doteď nevím, jak ho pojmoutFlorbal Chodov

LEGENDY | Florbal Chodov v letošní sezoně slaví 30 let od svého vzniku. Výjimečnou klubovou historii, obnášející kruté roky v suterénu nejvyšší soutěže i euforie po zisku mistrovských titulů, formovaly výjimečné osobnosti. Některé už své místo v Klubu chodovských legend mají, jiné na své uvedení stále čekají. Jiné možná ani neznáte… Vytvořili jsme dotazník, který postupně klíčoví hráči naší historie zodpoví. Bez nich by náš klub nikdy současné slávy nedosáhl. Po Marcelu Pudichovi, Michalu Schwanovi a Jiřím Prosovi odpovídal Petr Šochman.

28.9.Mám se pořád hodně co učit. Proč proti SKV neslavil gól?Florbal Chodov

Brzy uplyne půl rok, kdy Chodov s pompou oznámil jeho příchod na Jižní Město. Martin Skřivánek uzmul roli centra v nabušeném útoku s křídly Tomem Ondruškem a další posilou Mikulášem Komárkem. Po utkání s SKV (13:7) jsme urostlého centra, který na Vinohradech řadu let úspěšně působil, přizvali k obsáhlému rozhovoru.

27.9.Junioři postupují mezi elitu!Redakce

První část sezony mají chodovští junioři úspěšně za sebou. Ovládli kvalifikační skupinu a zajistili si vstupenku mezi 12 nejlepších týmů republiky. Nyní čekají na dokompletování elitní společnosti a následně rozehrají skupinu, ve které se bude bojovat o mistrovský titul.

23.9.Hrát se sestrou v jedné pětce? Rozhodně výhoda, tvrdí Emilie SkalíkováFlorbal Chodov

Do nové sezony naskočila do sestavy Lvic sedmnáctiletá Emilie Skalíková. Nadějná útočnice, která patří i do kádru juniorské reprezentace, ve dvou zápasech posbírala už 5 kanadských bodů a řadí se tak do čela produktivity týmu po bok Magdalény Pláškové. „Ani jsem nedoufala, že bych mohla dostávat takovou porci minut v zápasech,“ přiznává.

22.9.O Švédech, Říčanech, Majklovi i dvou úmrtíchFlorbal Chodov

LEGENDY | Florbal Chodov v letošní sezoně slaví 30 let od svého vzniku. Výjimečnou klubovou historii, obnášející kruté roky v suterénu nejvyšší soutěže i euforie po zisku mistrovských titulů, formovaly výjimečné osobnosti. Některé už své místo v Klubu chodovských legend mají, jiné na své uvedení stále čekají. Jiné možná ani neznáte… Vytvořili jsme dotazník, který postupně klíčoví hráči naší historie zodpoví. Bez nich by náš klub nikdy současné slávy nedosáhl. Po Marcelu Pudichovi a Michalu Schwanovi odpovídal Jiří Pros.

20.9.Mám smíšené pocity. Za brankářský tým na Chodově jsem vděčnýFlorbal Chodov

Tři zápasy na startu nové sezony Livesport Superligy, všechny chytané Vojtěch Šimůnkem. S brankářskou jedničkou elitního týmu jsme v obsáhlém rozhovoru probrali jak páteční porážku v prodloužení od úřadujících šampionů z Mladé Boleslavi, tak nedělní nepodařený duel na Spartě. Chodovu se ziskem čtyř bodů patří v průběžné tabulce osmá příčka. „Kdybych si měl dát známku jako ve škole? Zvolil bych dvojku,“ hodnotí své výkony 20letý gólman.

15.9.Tři přesilovkové hry, tři góly. Plášková se po návratu zaskvělaFlorbal Chodov

Do nové sezony 2021/22 vstoupily chodovské ženy vítězně. Na hřišti florbalistek z Mladé Boleslavi se postupně rozstřílely, a nakonec soupeřkám nadělily výsledek 11:1. Lvice rozhodly především druhou dvacetiminutovkou, ve které udeřily hned šesti brankami. V tabulce po prvním kole jim patří druhá pozice za Rytířkami z Vítkovic, jež vedou jen díky většímu rozdílu ve skóre.

13.9.Zápas od zápasu budeme lepší. Komárek skvěle zapadlFlorbal Chodov

Muži Chodova slaví zisk prvních tří bodů v nové sezoně, v otevíracím kole Livesport Superligy uhájili v Otrokovicích těsnou výhru 7:6. Nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen obránce Radim Slunečko. „K ideálnímu výkonu měla naše hra hodně daleko, nakonec ale převládla spokojenost z vítězství,“ přiznal upřímně 20letý zadák, který nastoupil v první obraně s Jiřím Bauerem.

13.9.Objednejte si vstupenky či permanentky z pohodlí domova! Florbal Chodov

Sezona nejvyšších soutěží začala o uplynulém víkendu. Oba elitní chodovské týmy se představily na hřištích soupeřů, ale tento týden již budou hrát doma ve Sportovní hale Jižní Město. Muži v pátek přivítají Mladou Boleslav, ženy v neděli Panthers.

13.9.Z Majera může být lídr. Co se dělo na baru v Sezimáči?Florbal Chodov

LEGENDY | Florbal Chodov v letošní sezoně slaví 30 let od svého vzniku. Výjimečnou klubovou historii, obnášející kruté roky v suterénu nejvyšší soutěže i euforie po zisku mistrovských titulů, formovaly výjimečné osobnosti. Některé už své místo v Klubu chodovských legend mají, jiné na své uvedení stále čekají. Jiné možná ani neznáte… Vytvořili jsme dotazník, který postupně klíčoví hráči naší historie zodpoví. Bez nich by náš klub nikdy současné slávy nedosáhl. Po Marcelu Pudichovi odpovídal Michal Schwan.

8.9.Bronz řadím nejvýš v kariéře. Skalp Švédek nám nikdo nikdy nevezmeFlorbal Chodov

Přes půl zápasu o bronz švýcarská gólmanka deptala české střelkyně. Tu předvedla zákroky maskou, tu úžasný tygří skok. Nakonec ale Svenja Schöni povolila... Inkasovala pětkrát, jeden gól padl do prázdné branky, Češky zvítězily 6:2. A v součtu pod rovnou polovinou zásahů se skvěl podpis Vanessy Rebeccy Keprtové, pozdější členky All Star Teamu. 18letá univerzálka odehrála skvělé MS juniorek a z Uppsaly si odvezla, stejně jako její čtyři chodovské kolegyně, kýženou medaili.

7.9.Kvůli Chodovu jsem plakal jen jednou. Dojetím…Florbal Chodov

LEGENDY | Florbal Chodov v letošní sezoně slaví 30 let od svého vzniku. Výjimečnou klubovou historii, obnášející kruté roky v suterénu nejvyšší soutěže i euforie po zisku mistrovských titulů, formovaly výjimečné osobnosti. Některé už své místo v Klubu chodovských legend mají, jiné na své uvedení stále čekají. Jiné možná ani neznáte… Vytvořili jsme dotazník, který postupně klíčoví hráči naší historie zodpoví. Bez nich by náš klub nikdy současné slávy nedosáhl. Prvním respondentem je Marcel Pudich.

6.9.Juniorky přivezly z MS bronz!Florbal Chodov

Týden po zlaté tečce za MS juniorů v Brně je tu další juniorská medaile! Ma MS ve Švédsku ji získala reprezentace juniorek, která měla v kádru i 5 chodských lvic. Juniorky prošly turnajem s jedinou prohrou a to v semifinále proti Finsku, které den poté získalo zlato.  

3.9.Chodov slaví 30 let!Florbal Chodov

V roce 1991 založila parta kamarádů kolem Michala Bauera na Jižním Městě florbalový klub. Spolu se střešovickým Tatranem se tak stal Chodov prvním českým florbalovým klubem. Od momentu založení uběhlo v tomto roce neuvěřitelných 30 let a my si v průběhu podzimu celou chodovskou éru připomeneme.

Generální
partner

Partneři
klubu