Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

10.7.5 chodovských medailí z Prague Games 2018!Florbal Chodov

Další ročník největšího mládežnického turnaje je úspěšně za námi. Přestože nakonec Chodovu nepřipadla žádná zlatá medaile, tak se jedná o pravděpodobně nejúspěšnější ročník v historii, neboť Chodov bral hned 5 medailí!

8.7.DŮLEŽITÉ LETNÍ INFORMACEFlorbal Chodov

Věnujte pozornost článku, který se týká dvou důležitých letních akcí našeho klubu a rozvrhu tréninků na novou sezónu. V první části článku naleznete informace k soupiskám, tréninkům a přátelským utkáním před startem Prague Games, ve druhé části pak informarmace k odjezdu na soustředění.

4.7.Lvice jsou v plné přípravě!Florbal Chodov

Lvice skončily v loňské sezóně těsně pod vrcholem a i v příští sezóně budou mít ty nejvyšší ambice. V tuto chvíli probíhá první fáze přípravy, ve které hráčky absolvují tři kondiční tréninky, jeden halový a samozřejmě nezbytnou individuální přípravu a regeneraci. S týmem se připravuje 25 hráček včetně několika juniorek, které v uplynulé sezóně získaly titul. Přípravu vede zkušený kondiční trenér Petr Brabec, který tak doplnil úspěšný realizační tým z loňské sezóny.

28.6.Rozpis Prague GamesFlorbal Chodov

Letošní ročník Prague Games startuje již za 14 dní. 12 chodovských týmů bude od 11. do 14. července bojovat o tituly z největšího mládežnického turnaje na světě. V základních skupinách čeká chodovské týmy 38 zápasů a z nich 20 proti zahraničním soupeřům. Tady je rozpis zápasů.

23.6.Nela Jiráková a Míša Marešová vládnou anketámFlorbal Chodov

Anketa Florbalista sezony 2017/2018 už zná vítěze všech svých kategorií a hned 3 ceny putovaly do chodovských rukou. Hned dvě ocenění si odnesla Nela Jiráková, jednu trofej pak přidala Michaela Marešová.

23.6.David Podhráský: "Náš tým bude mít novou tvář!"Florbal Chodov

Pomalu končí první část přípravy mužského týmu na novou sezónu, a tak je ideální čas položit několik otázek hlavnímu trenérovi týmu Davidu Podhráskému. Dotkneme se minulé sezóny, kondiční přípravy, nových posil i cílů do další sezóny.

15.6.Muži zahájí sezónu na půdě OstravyFlorbal Chodov

V těchto dnech probíhají losování soutěží a jako první se tradičně rozhodlo o rozložení zápasů Tipsport Superligy. Muži zahájí sezónu na půdě FBC Ostrava, doma se poprvé představí ve 3. kole, když v rámci 3. kola přivítají v pátek 14. září Znojmo. Tento zápas se bude hrát v rámci FAT PIPE KIDS CUPu.

11.6.V úterý se ruší veškeré tréninky, sejdeme se v SB Centru!Florbal Chodov

Školní rok se blíží ke svému konci, florbalová sezóna 2017/18 je za námi a většina týmů už se připravuje na tu novou. Proto je ideální čas sejít se a společně se ohlédnout za uplynulou sezónou, která opět přinesla pro náš klub úžasné úspěchy jako například zlaté medaile juniorek a starších žáků, stříbro lvic či bronz mužů. I letos se sejdeme v krásném prostředí SB Centra a aranžmá bude velmi podobné tomu loňskému. Sejdeme se v úterý 12. června, startujeme v 17 hodin!

11.6.Jiří Koutný doplní na Chodově svého bratra!Florbal Chodov

Ještě jednu posilu hlásí Chodov. Jako reakci na odchod Michala Strachoty se podařilo přivést Jiřího Koutného, který poslední sezónu strávil ve švýcarské nejvyšší soutěži, kde hájil barvy Zugu. Jiří Koutný se tak v šatně potká se svým starším bratrem Martinem, který se chystá na svou čtvrtou sezónu v chodovském dresu. Zároveň se bude jednat už o třetí bratrskou dvojici v mužském týmu.

29.5.Muži odstartovali přípravu na novou sezónuRedakce

Po více než měsíční pauze se v pondělí 21. května sešel mužský tým aby pod vedením kondičního trenéra Karla Frýda zahájil přípravu na novou sezónu. Na startu přípravy se sešlo 22 hráčů včetně nové posily Mikuláše Krbce, navrátilce Ondřeje Vošty a mnoha mladých hráčů z úspěšné klubové juniorky.

23.5.ZVEME VÁS NA KLUBOVÉ UKONČENÍ SEZÓNY!Florbal Chodov

Školní rok se blíží ke svému konci, florbalová sezóna 2017/18 je za námi a většina týmů už se připravuje na tu novou. Proto je ideální čas sejít se a společně se ohlédnout za uplynulou sezónou, která opět přinesla pro náš klub úžasné úspěchy jako například zlaté medaile juniorek a starších žáků, stříbro lvic či bronz mužů. I letos se sejdeme v krásném prostředí SB Centra a aranžmá bude velmi podobné tomu loňskému. Sejdeme se v úterý 12. června!

18.5.Start letní přípravy ročníků 06 a 07 blueFlorbal Chodov

V pondělí 21.5. začíná letní příprava. 2006/07 skupina Blue má sraz v 16:00 před halou. Sebou věci na ven na jakékoli počasí a pití. 2005 už míří tréninky Starších žáků. Hezký víkend!

17.5.Legendy se loučíFlorbal Chodov

Dvojice nejzkušenějších chodovských obránců a hrajících legend se rozhodla po bronzové sezóně ukončit kariéru v nejvyšší soutěži. Příští rok už nebudeme v chodovském dresu vídat budoucí členy Klubu legend FLORBAL CHODOV Michala Kotlase a Davida Boušu.

16.5.PŘÍPRAVA MLÁDEŽEFlorbal Chodov

Po krátké pauze, kterou jsme vyplnili odpočninkem a klubovým výjezdem do Falunu, se opět rozbíhají tréninky mládežnických týmů. Již v nových kategoriích začínáme v pondělí 21. května a trénovat se bude až do 29. června, kdy začne letní florbalová pauza, kterou u většiny kategorií ukončí až LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ.

15.5.Realizační tým mužů pro sezónu 2018/19Florbal Chodov

Realizační tým mužů pro nadcházející sezónu doznal drobných změn. Hlavním trenérem týmu zůstává David Podhráský, který je přímo podřízen prezidentovi klubu Michalu Bauerovi. Na pozici asistenta zůstává Milan Šindelář a vedoucím družstva bude nadále Karel Myšák. 

15.5.FLORBAL CHODOV A GDPRFlorbal Chodov

Vážení členové našeho klubu,

v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES vstupuje dne 26.5.2018 v účinnost tato úprava také v ČR a dotýká se i běžného života našeho klubu.

11.5.Chodov posílí Mikuláš Krbec!Florbal Chodov

Zatímco v minulých letech přicházeli na Chodov především ostřílení hráči se zahraničními zkušenosti, tak před novou sezónou přichází hráč, jemuž by měla patřit budocnost. Mikuláše Krbce nemusíme dlouze představovat, účastník posledního juniorského MS a člen kádru mužské reprezentace byl na hráčském trhu zřejmě největší rybou. 

9.5.Z Falunu živě!Florbal Chodov

Letošní výprava do švédského Falunu na Jalas Floorball Cup čítá více než 300 členů, kteří budou reprezentovat Českou republiku a také 5 klubů. Kromě Chodova budou ve Švédsku k vidění i dresy Slavie Plzeň, Paskova, Nehvizd a 101. Sportovní. V tomto článku můžete průběžně sledovat dění z Falunu, výsledky, odkazy a další novinky.

7.5.Starší žáci obhájili titul!Florbal Chodov

Rok se s rokem sešel a starší žáci opět kralují republice. Po loňském premiérovém triumfu zvládli i letošní složitou obhajobu a v takřka domácím prostředí Sokola Královské Vinohrady pozvedli pohár pro mistry republiky! A nutno říct, že se, kvůli posunutí přestupního termínu, jednalo o jedno z nejkvalitnějších MČR v historii.

30.4.Tréninková přestávkaChodov Mládež

Turnajová sezona je u konce a nastala tréninková přestávka, která trvá do 20.5. Tréninky opět začnou bude v týdnu 21.5.

27.4.FALUN 2018 - důležité informaceFlorbal Chodov

Popáté se chodovská výprava chystá do Falunu! Pojede nás víc než 300 a bude to pecka!

23.4.Tereza Urbánková míří do Švédska!Florbal Chodov

Jak bývá v posledních letech zvykem, tak po úspěšné sezóně některá z chodovských hvězd míří na zahraniční angažmá. Letos je onou hvězdou kapitánka stříbrných lvic Tereza Urbánková, která si podruhé v kariéře vyzkouší nejlepší soutěž světa švédskou SSL. Příští dvě sezóny by měla strávit v dresu Malmö FBC.

22.4.Stříbrné lvice!Florbal Chodov

V ostravském pekle bojovaly jako skutečné lvice, díky brankám Terezy Urbánkové a Kristíny Belicové dvakrát dotáhly náskok Vítkovic, ale na branku v prodloužení už reagovat nemohly. Chodovské lvice tak na Jižní Město vezou stříbrné medaile a zakončily tak sezónu druhých míst, neboť na stejné příčce skončily i v Poháru České pojišťovny.

19.4.5 otázek pro kapitánku před startem Superfinále!Florbal Chodov

Trochu z druhé vlny letos útočnil tým kapitánky Terezy Urbánkové na účast v Superfinále. Jako třetí tým základní části vyřadily lvice v semifinále loňské mistryně a v sobotu je čeká bitva o mistrovský titul proti favorizovaným Vítkovicím. V týmu lvic nalezneme mnoho osobností, ale nade všemi ční duo Martina Řepková - Tereza Urbánková a právě druhou jmenovanou jsme před odjezdem do Ostravy vyzpovídali.

16.4.Juniorky královnami republiky!Florbal Chodov

Fantastickou sezónu korunovaly juniorky ziskem zlatých medailí, když v rozhodujícím třetím zápase finálové série porazily vítěze základní části Vítkovice na jejich hřišti a získaly poprvé v historii titul v této kategorii.

12.4.Lvice jsou v Superfinále!Florbal Chodov

5. zápas semifinálové série proti Ivanti Tigers rozhodl o postupu chodovských lvic do ostravského Superfinále! Oplatily tak jihoměstským rivalkám loňské vyřazení a po roční pauze si opět zahrají o titul!  

12.4.Tisková zpráva k projektu FLOORBALL GROUPFlorbal Chodov

Dnes oznámili zástupci tří významných florbalových klubů vznik společného partnerského projektu FG FLOORBALL GROUP. Skupina FG bude strategicky propojovat superligový FLORBAL CHODOV, prvoligový START 98 Kunratice a tým Národní ligy TRAVERZU Mukařov, díky čemuž vznikne doposud jedinečné sportovní florbalové seskupení v České republice.

6.4.Spouštíme projekt Floorball GroupFlorbal Chodov

Vážení členové našeho klubu,

Rádi bychom Vás informovali o vytvoření unikátního florbalového projektu pod názvem FG FLOORBALL GROUP, kterého se spolu s naším klubem účastní také kluby START98 Kunratice a TRAVERZA Mukařov.

5.4.Lvice čeká domácí semifinále, juniorky fináleFlorbal Chodov

Další náročný play off víkend čeká elitní chodovské týmy a hned 3 z nich se představí doma na Jižním Městě. Lvice za stavu 1:1 na zápasy pokračují v semifinálové sérii proti Tigers. Juniorky zahájí finálovou sérii proti Vítkovicím a junioři zahájí pouť za bronzovou medailí proti Ostravě. Muži se pak představí ve Vítkovicích, kde budou odvracet hrozbu konce sezóny.

23.3.Martina Řepková: "Play off je o emocích a týmovosti!"Florbal Chodov

Martina Řepková září na českém florbalovém nebi a zažívá individuálně nejpovedenější sezónou kariéry. V základní části ovládla tabulkui střelkyň i kanadské bodování (69 bodů, 45 branek) a v podobném tempu vstoupila i do play off. Aktuálně je v kanadském bodování na 2. místě za spoluhráčkou Terezou Urbánkovou a tabulku střelců opět vede. Na její hlavou krouží lasa zahraničních velkoklubů, ale ona má jedinou myšlenku. Získat pro chodovské lvice titul!

Před startem semifinále jsme Martině položili několik otázek.

Generální
partner

Partneři
klubu