Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

4.7.LETNÍ SPORTOVÁNÍ DĚTÍFlorbal Chodov

Chceš sportovat, ale propásl si registrace na všechny sportovní kurzy či kempy? Nevěš hlavu! Přímo pro tebe nabízíme možnost zasportovat si společně s námi.

28.6.LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ FLORBALOVÉ KEMPY 2022Florbal Chodov

Novinkou pro rok 2022 jsou florbalové příměstské kempy, které pořádá Florbal Chodov společně s kluby Floorball group. Baví děti florbal a chtějí zažít týden zábavy?. Neváhejte a přihlašte děti na jeden ze tří termínů v červenci 2022.

23.6.Lechnerová okusí SSL, oblékne dres MalmöFlorbal Chodov

Výborné výkony našich lvic v posledních sezónách vzbudily zájem mezi zahraničními kluby. Nově českou stopu ve švédské SSL rozšíří také Kristýna Lechnerová, která míří do Malmö. Přestup “Kiki” Lechnerové je zároveň také už posledním přestupovým odchodem před novou sezonou.

10.6.Nejsportovnější Peugeot všech dob je právě na turné. Nepropásněte ho!Florbal Chodov

Také náš partner, značka Peugeot, má svou závodní sezónu. Cílem je během dvouměsíčního maratonu realizovat co nejvíc testovacích jízd. Tato akce se jmenuje Peugeot Emotion Day, rozjela se 1. června a během dvou měsíců navštíví 38 českých a moravských měst.

3.6.Keprtová míří do SSL! oblékne dres RönnbyFlorbal Chodov

Chodovské lvice hlásí další odchod. Do švédského Rönnby Tigers totiž míří kometa letošní sezóny Vanessa Rebecca Keprtová. Vanessa má za sebou druhou kompletní sezónu za A-tým žen. A byla to sezóna velmi vydařená. Jedna z nejtalentovanějších hráček českého florbalu vlétla do Extraligy ve velkém stylu. Důkazem jsou statistiky, kde jenom v základní části zaznamenala chodovská univerzálka v 18 zápasech 32 bodů, dalších 13 jich pak přidala ve vyřazovacích bojích. Fantastická forma měla za následek také premiérovou pozvánku na prosincové mistrovství světa žen.

30.5.Neuvěřitelných 8 medailí z Kalmaru!Florbal Chodov

Po dvouleté odmlce jsme se opět vydali do kolébky florbalu na mezinárodní turnaj. Falun jsme tentokrát vyměnili za Kalmar a hned na úvod je třeba říct, že to byla výprava nadmíru úspěšná. Chodov vyslal do boje 10 týmů, z čehož 9 bojovalo o medaile (přípravka nepočítala výsledky) a 8 týmů ji také získalo! Po jednom týmu pak v rámci Floorball Group dodal kunratický Start a Traverza. Celkem týmy Floorball Group odehráli v Kalmaru 77 zápasů, na samotný Chodov připadá 67.

25.5.Kalmarsund Floorball Cup 2022Florbal Chodov

Po dvouleté odmlce vyrážíme do Švédska. Po letech, kdy jsme navštěvovali turnaj ve Falunu, vyzkoušíme novou destinaci. Tou je město Kalmar, které bude hostit premiérový ročník Kalmarsund Floorball Cupu. Hrát se bude od čtvrtka do neděle a v akci bude více než 200 hráčů a hráček klubů Floorball Group.

24.5.Muži sází na Chodovské mládí!Florbal Chodov

V pondělí 9. května proběhly vstupní kondiční testy a v pondělí 16. května už se naplno rozběhne tvrdá příprava na nový ročník Livesport Superligy. Do ní nastoupilo 25 hráčů a 3 brankáři, kteří se poperou o místa v kádru pro sezonu 2022/23. Mezi těmito hráči již nebyla pětice Petr Majer, Michal Strnad, Martin Řezáč, Ondřej Plíhal a Adam Balatka.

20.5.Informace o konání Členské Schůze Spolku FLORBAL CHODOV z.s.Tisková zpráva

Vážení členové našeho klubu. Rádi bychom Vás informovali, že dne 22. 6. 2022 proběhne Členská Schůze

našeho Spolku FLORBAL CHODOV z.s. Níže přidáváme základní informace k plánovanému setkání.

19.5.Duo Chudá + Suchá odchází do ŠvédskaFlorbal Chodov

Ženský A-tým dozná před novou sezónou dalších změn. Po Elišce Trojánkové, která zamířila do Švýcarska, vyrážejí na zahraniční štaci také Eliška Chudá s Karolínou Suchou.

18.5.Peugeot hlásí: Dohráno, tituly posbírányFlorbal Chodov

Světové ženské auto roku je něco jako ženská liga v autech. Titul je vysoce prestižní, mezinárodní a značka Peugeot ho za 12 historie ankety získala poprvé. Konkrétně se jedná o nový Peugeot 308. Prorazil v konkurenci 65 nově uvedených modelů a získal si srdce poroty složené z významných motoristických novinářek ze 40 zemí a 5 kontinentů. I Česká republika má v této porotě zastoupení, a to šéfredaktorku webového portálu zenavaute.cz, Sabinu Kvášovou.

13.5.Změna v realizačním týmu. Milan Šindelář posílí juniory!Florbal Chodov

Start přípravy na novou sezonu Livesport Superligy se blíží a chodovský mužský tým do ní vstoupí s lehce pozměněným realizačním týmem. Hlavním trenérem bude i v další sezoně David Podhráský, který prodloužil smlouvu s klubem už v průběhu února. Bývalý chodovský hráč tak vstoupí do své 10. sezony v pozici hlavního trenéra chodovských mužů. Jeho kolegou bude další bývalý chodovský hráč Adam Štegl, který se připojil v průběhu ročníku 2019/2020 a od té doby je nedílnou součástí realizačního týmu.

11.5.Florbalové dny jsou tady!Florbal Chodov

Venku je krásné počasí a byla by velká škoda trávit čas pouze ve sportovních halách. Proto jsou tu Florbalové dny, které dostávají florbal na venkovní hřiště. V pondělí 9. května vyrostly na Praze 11 hned 3 venkovní florbalové arény se speciálním povrchem a mantinely. Jedna je postavena v útulném prostředí areálu ZŠ Donovalská, další dvě vyrostly v areálu ZŠ Květnového vítězství za Sportovní halou Jižní Město.

10.5.Posilujeme managementFlorbal Chodov

Ještě než se naplno rozběhnou sportovní přípravy jednotlivých týmů a kategorií na sezonu 22/23, je třeba se podívat o patro výš. Pro vedení našeho klubu začala sezona 22/23 již dávno a v našem elitním týmu dochází k několika změnám. Stejně, jako se mění a vyvíjí sportovní týmy našeho klubu, tak moc rádi informujeme o dalším vývoji a posílení našeho managementu. I zde dostanou prostor jak „odchovanci a klubisté“, tak i „posily přicházející na přestup“. Znovu se navíc podařilo zapracovat na rozvoji spolupráce našich klubů v rámci Floorball Group, a proto se na posílení a zkvalitnění našeho chodu dočkají všechny kluby a mnoho společných oblastí jejich řízení. Ke každé posile přidal svůj komentář sportovní ředitel Ondřej Neuman.

25.4.Bari a Dejv (48): Zase stříbrné Lvice, "zlatá" mládežFlorbal Chodov

Jan Barák, David Podhráský a speciální host Markéta Svačinová v zevrubném a více než hodinu dlouhém povídání detailně rozebrali ženské Superfinále, které popáté v řadě skončilo slzavým údolím chodovského týmu, a pověnovali se také fenomenální finálové sérii juniorů Chodova a Tatranu, stříbrné jízdě juniorek i mistryním ČR čili dorostenkám Chodova. Děkujeme za přízeň a přejeme příjemný poslech! O čem byla řeč?

- dojmy z prohraného Superfinále, kontrast loňská euforie (7:8 v prodloužení s Vítkovicemi) vs. letošní zklamání (2:4 s FBC Ostrava)
- pozápasová bezradnost Lukáše Procházky, za 60 minut se nepovedlo nic změnit
- zlaté FBC Ostrava, čemu letošní sezonu přikládat, kouzlo Jakuba Robenka vs. zmar hegemona z Vítkovic a tahání za vlasy
- poděkování a sbohem legendě Haně Ranochové
- sonda do mužského Superfinále, má tento koncept budoucnost?
- stříbné juniorky, prohra 1:2 s Olomoucí, 306 diváků v hale, nevýhoda domácího prostředí
- kdo v týmu má perspektivu skrz A-tým žen, Lucie Bohumínská, kapitánka týmu
- Olomouc aneb rodí se nová mekka ženského florbalu?
- finálová série v juniorech, 1447 fanoušků, skoro 300 na každý duel
- výkony hráčů Duffek, Kafka, Horký, Hodík, kdo zasáhne do přípravy s áčkem?

🎧 Spotify - https://spoti.fi/3KgQUsK

🎧 Apple Podcasts - https://apple.co/3veDMQR

🎧 SoundCloud - https://bit.ly/3vEvUXL

🎧 Anchor - https://bit.ly/37LbSml

📺 Youtube - https://bit.ly/3k7NYE7

22.4.WE ARE CHODOV! Dufek o stříbru s puncem zlata, gólmanech i divácíchFlorbal Chodov

Stříbro chodovských juniorů je nejlepším výsledkem v této kategorii za 30 let existence klubu. GRATULUJEME! DĚKUJEME! Finálovou sérii s Tatranem, která ve středu skončila před čtyřmi stovkami diváků porážkou 4:7 v rozhodujícím pátém duelu, jsme probrali s klíčovou postavou modrobílého týmu, útočníkem Jakubem Dufkem.

19.4.Dorostenky slaví titul, junioři a juniorky stříbroFlorbal Chodov

Hodně našlapané Velikonoce měly chodovské týmy. Oba dorostenecké týmy absolvovaly MČR na na moravském poli a juniorky odehrály v pondělí rozhodující finále ligy. Největší radost nám udělaly dorostenky, které svoje MČR ovládly!

15.4.Procházka: Jako by chyběla lehkost a sebevědomí v rozhodujícím momentuFlorbal Chodov

Znovu nechybělo moc, ale i tak chodovské ženy zakončily sezonu 2021/22 stříbrně. A opět byl hlavním kormidelníkem střídačky Lukáš Procházka. Čtyřiačtyřicetiletý kouč celkově s Lvicemi přidal v právě skončeném ročníku i druhé místo v Poháru, navíc se stal před pár týdny trenérem ženské reprezentace.

11.4.Eliška Trojánková odchází do ChuruFlorbal Chodov

Po stříbrném sobotním superfinále oznamujeme první pohyb v kádru našich lvic. Od další sezóny nebude na Chodově působit Eliška Trojánková, která přestupuje do švýcarského týmu Piranha Chur.

10.4.Doba stříbrná pokračujeFlorbal Chodov

Ženské superfinále 2022 přineslo Chodovská smutek. Skoro 8 tisíc skvělých diváků sledovalo vyrovnanou bitvu, ve které nakonec slavily poprvé v historii hráčky FBC Ostrava, když porazily chodovské lvice 4:2.

8.4.Peugeot: Blahopřejeme k postupu do Superfinále!Florbal Chodov

Peugeot má lva ve znaku už od roku 1850 a od té doby se v logu značka vystřídalo už jedenáct lvů. Víme tedy líp než kdo jiný, co znamená lví síla. A přesně tu ukázaly chodovské lvice. Bojovaly s mocnou lví silou a zaslouženě postoupily. Dokázaly, jak silného a odhodlaného partnera v klubu Florbal Chodov, máme. Jménem značky Peugeot chodovským lvicím blahopřeji k postupu a přeji jim hodně štěstí v Superfinále.

Marco Venturini, ředitel značky Peugeot v ČR

5.4.Superfinále v O2 areně? Splněný dětský sen, říká KeprtováFlorbal Chodov

Lvice to znovu dokázaly a počtvrté v řadě si zahrají o zlaté medaile. A to už v sobotu, kdy se představí v O2 areně v rámci Superfinále. Souboj o titul ale nebude mít očekávanou podobu, soupeřkami Chodova se totiž staly florbalistky ostravského FBC. „Rozhodně si to nenechte ujít, přijďte nás podpořit, protože vás budeme potřebovat,“ vzkazuje Vanessa Rebecca Keprtová, která v rozhovoru promluvila o play-off.

3.4.Lvice urvaly bod v sedmém semifinále a znovu si zahrají o titul! Florbal Chodov

Chodovské florbalistky nebudou chybět v blížícím se Superfinále, jež se koná již 9. dubna v O2 areně. O své účasti rozhodly v semifinále s pořadovým číslem sedm, které v kulisách zaplněné haly na Jižním Městě dokázaly dotáhnout do vítězného konce. Tatran porazily 3:1.

31.3.Povzbuďte o víkendu naše naděje!Florbal Chodov

Sportovní hala Jižní Město bude o nadcházejícím víkendu patřit budoucím florbalovým hvězdám! Do boje o medaile a postupy totiž vyráží junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky. Pokud tedy chcete vidět budoucí Chodovská opory v akci, přijďte si užít florbalový víkend do domácí arény!

29.3.Petr Majer odchází do Finska!Florbal Chodov

Nejproduktivnější chodovský hráč uplynulé sezony pro příští ročník opouští modrobílý dres a vyzkouší si nejvyšší finskou soutěž. V rámci F-liigy bude působit v týmu Westend Indians. Na předměstí Espoo již krátce hrál v ročníku 2020/21 během covidové pauzy českých soutěží. Tehdy však nastupoval pouze za tým do 23 let, nyní by měl nastupovat za elitní tým Indians, který včera vypadl ve čtvrtfinále letošního ročníku F-liigy.

28.3.Christianová: Konce zápasů, kdy holky skákaly do střel, ukázaly, jak moc jsme chtěly vyhrátFlorbal Chodov

Vítězný comeback. Takový byl další semifinálový víkend, který znamenal pro Lvice velkou vzpruhu. Díky dvěma výhrám se totiž naplno vrátily zpátky do série proti Tatranu. Pražské derby tedy je po výsledcích 4:3 a 3:1 srovnané a nervy drásající klání pokračují dalším soubojem už ve středu od 19:30, kdy se hraje na Jižním Městě.

22.3.Zatím rozhodují přesilovky. Musíme být aktivnější i efektivnější, ví PláškováFlorbal Chodov

Úvodní víkend semifinále proti Tatranu se Lvicím nevydařil, po dvou těsných porážkách si odnáší oba body do série soupeřky. Alespoň vyrovnání ale nebylo daleko ani v jednom případě, o čemž vypovídají výsledky 3:4 a 2:3. Za tohoto stavu se derby přesouvá do Střešovic, kde se bude za pár dní hrát o všechno.

15.3.Lukáš Procházka povede reprezentaci žen!Florbal Chodov

Ženskou reprezentaci přebírá Lukáš Procházka. Úspěšný chodovský trenér nahradil dosavadního kouče Saschu Rhynera. Poprvé národní tým povede na květnovém kempu. „Mým cílem je samozřejmě medaile, osobně bych chtěl hrát finále mistrovství světa. Potenciál na to tady je,” netají se nový trenér se svými cíli.

14.3.Semifinále bude náročné fyzicky i psychicky, zní z chodovského A-týmu Florbal Chodov

Opět po roce. Vítkovice sáhly po ostravském FBC a na Lvice znovu čeká v semifinále soupeř v podobě městského rivala ze Střešovic. Proti sobě tak nastoupí druhý tým základní části se čtvrtým a můžeme očekávat, že o postupujícím do Superfinále rozhodne celá řada napínavých bitev.

10.3.Zpověď kapitána: Chodov mimo TOP 4? Něco se musí změnitFlorbal Chodov

Vyřazení 1:4 na utkání od Vítkovic ve čtvrtfinále play off Livesport Superligy znamená, že mužský elitní tým poprvé od roku 2016 vypadl mezi nejlepší čtyřku nejvyšší mužské soutěže. Náhoda? Realita? V čem byl soupeř lepší a proč se nepodařilo uhlídat Marka Matejčíka? Odpovědi zkusil nalézt Ondřej Vošta, který byl pro play off určen za kapitána Chodova.

Generální
partner

Partneři
klubu