Ženy pokořily švýcarské mistryně, postupují do semifinále nejprestižnější klubové soutěže.

Obrovský úspěch našich žen, které se i ve venkovním zápase ve švýcarském Klotenu dokázaly poradit s nejlepším týmem švýcarské ligy a po těsné výhře 2:1 postupují do semifinále.

Těsné utkání s množstvím šancí na obou stranách. Tak by se dal charakterizovat druhý zápas, za kterým vyrazily ženy do švýcarského městečka poblíž Curychu.
Skóre zápasu otevřela po hezké akci z protiútoku Barbora Vávrová po přihrávce Barbory Lovíškové. Švýcarkám se sice ještě ve druhé třetině podařilo vyrovnat, nicméně to bylo z jejich strany vše. Pevná chodovská obrana odolala náporu domácích a minutu a půl před koncem zápasu pečetila do prázdné brány Kateřina Kovaříková.
Chodov si tak zajistil vstupenku mezi čtyři nejlepší týmy světa a na konci listopadu se utká se švédským týmem Pixbo Wallenstam. Série se hraje opět na dva zápasy, na první zápas ženy odcestují do švédského Göteborgu, druhé utkání sehrají ženy doma o týden později. Datum zápasů ještě nebylo stanoveno.