Ženy vstoupily vítězně do Champions cupu, víkend byl nabitý florbalem.

Vítězství na úvod Champions cupu, Festival florbalu a domácí premiéra mužů.

Velké vítězství na úvod čtvrtfinále Champions cupu.
Ženám se v prvním utkání podařilo porazit úřadující švýcarské mistryně a připsaly si první tři body. Utkání před skvělým publikem definitivně zlomily na svou stranu ve třetí třetině, když dokázaly uskočit na dva góly, ustály závěrečný tlak soupeře a v poslední minutě Barbora Vávrová pečetila do prázdné branky. Hattrickem se v již v první třetině blýskla hvězda večera Lucie Baldreichová.
Již v pátek se na půdě soupeře hraje odveta. Pokud ženy znovu vyhrají nebo remizují, postupují do semifinále. V případě prohry následuje prodloužení, případně nájezdy do rozhodnutí. Zápas můžete sledovat na platformě ceskyflorbal.tv v rámci předplatného.

Celý sobotní program v rámci Festivalu florbalu proběhl v krásném počasí s hojnou účastí členů FG. Od dopoledních hodin mohli všichni příchozí vyzkoušet svoje florbalové dovednosti na venkovních hřištích, potkat se s maskotem, dát si výbornou italskou zmrzlinu z pizzerie Trinita, nebo si zaskákat ve skákacím hradu od našeho partnera Bezvaparta.cz
Rodiče měli možnost vyzkoušet oblíbený stánek Proseccarium nebo se osvěžit pivem z pivovaru Chříč.

Na konci dne měli na programu zápas muži. V domácí premiéře proti nepříjemnému soupeři BA Sokoli Pardubice celý zápas tahali za kratší konec. Zejména trápení v produktivitě rozhodlo o tom, že tři body si nakonec odvezl soupeř.

V nedělním zápase žen v derby proti Bohemians dokázaly Lvice před televizními kamerami zdolat soupeře přesvědčivě 8:2.