Dne 24. září 2016 se odehrálo první ligové utkání našich juniorek. Holky porovnaly síly s juniorkami z Liberce a připsaly si tak hned na začátek tři body, jelikož Liberec přestřílely v poměru 13:3. Největší bodový úspěch zaznamenala Tereza Peštová, která svými 7 body (5+2) značně přispěla k vítězství. Svojí premiéru v chodovském dresu a zároveň v české lize si odbyla naše slovenská posila Kristina Belicová alias Slinky, která vsítila do branky soupeře hned tři góly. Na Slinky jsme si tudíž připravili pár otázek.

Slinky, začneme otázkou, jak jsi na Chodově spokojená? Jak se ti líbí kolektiv? Co říkáš na úroveň florbalu v Čechách? Najdeš oproti Slovensku veliké rozdíly?

Za Chodov hrám veľmi krátku dobu, som tu nováčik a moje prvé dojmy sú veľmi pozitívne. Na kolektív som si celkom rýchlo zvykla, vďaka dievčatám v týme. Čo sa týka hodnotenia ligy, nemožem posúdiť, je to eště skoro.

Jak se ti hrál první zápas za juniorky? Vedlo se ti? Co říkáš na soupeře, tedy Liberec?

Prvý zápas sa mi hral ťažko, snažila som sa, ale súperky boli hodne útočné, hlavne v osobních kontaktech. Na druhej strane mám veľkú radost z toho, že som v tomto úvodnom zápase střelila svoj prvý gól v lige.

Jak bys hodnotila týmový výkon? Myslíš, že výsledek odpovídá kvalitě hry?

Myslím, že štart sa vydaril, hrali sme dobre, aj keď niektoré góly do našej brány boli zbytočné.

A poslední otázka… Řadila bys tento zápas mezi těžká nebo spíš lehčí utkání?

Jednoznačně by som tento zápas zaradila medzi tie ľahšie zápasy.

Děkuji moc a přeji mnoho úspěchů v chodovském dresu!


Generální
partner

Partneři
klubu