Po dlouhých letech se značkou Asics mění Chodov dodavatele obuvi a od sezóny 2019/20 budeme nosit Mizuno. I nadále trvá úspšné dlouholeté partnerství se Sanasportem, prostřednictvím kterého budou členové Chodova, ale i celé Floorball Group, obuv odebírat. 

Důvodem pro změnu byl příklon značky Asics směrem k běžeckému sportu a zároveň velký zájem Mizuna o vstup do dalšího elitního florbalového klubu. Důkazem tohoto zájmu jsou i vylepšené podmínky pro všechny členy Chodova i Floorball Group. Zůstává zachován komfort pražské prodejny Sanasport nebo e-shopu www.sanasport.cz a zároveň se zvyšuje sleva. Informace o uplatnění slevy a její výši naleznou všichni členové Floorball Group v Členské sekci. 

S japonskou značkou Mizuno se na trhu setkáváme již více než sto let. Její založení se datuje do roku 1906, kdy Rihachi Mizuno, spolu se svým bratrem, založil první Mizuno Store v Osace. Přes historické úspěchy s vybavením pro golf, lyžování či plavání zakotvuje Mizuno na přední příčce světových výrobců běžecké obuvi a obouvá například i tenisty, volejbalisty, házenkáře, fotbalisty a v posledních letech i florblisty.


Generální
partner

Partneři
klubu