Až nečekaně vysoké vítězství nad Panthers! V dalším zápase se lvice utkaly s Panthers Praha. S tímto celkem se potkaly ve čtvrtfinále loňského playoff a také během letní přípravy, ve všech těchto duelech chodovské ženy dokázaly zvítězit, takže role favorita nebyla, i vhledem k již odehraným zápasům letošního ročníku a aktuální formě lvic, překvapivá. Panterky si navíc prozatím nepřipsaly ani bod.

Od počátečního buly bylo znát, že lvice opět budou mít navrch. Skóre otevřela dalekonosnou střelou Nela Jiráková, chvíli po ní se prosadily Gabriela Tožičková s Karolínou Suchou a chodovský náskok začínal narůstat. Jasná převaha pak vyústila v branku Terezy Hanzlíkové a tato třetina tak skončila 4:0. 

Druhá část nabídla téměř totožný obraz hry, po pár vteřinách skórovala znovu Karolína Suchá, na kterou navázala Gabriela Žůrková. Poté následovala chodovská střelnice, kterou nezastavily ani změny v sestavě, díky kterým si zahrály všechny chodovské hráčky. Trefily se Magdalena Plášková, Jana Vávrová, Martina Řepková, Tereza Peštová, dvakrát Anet Jarolímová a opět Gabriela Tožičková. Vedení 13:0 bylo zcela zasloužené. 

Třetí třetina nabídla odlišnou hru, při které hráčky Panthers začaly více napadat a Lvice spíše jen kontrolovat náskok. Gólově se ale jako první prosadila Magdalena Plášková. Poté však přišly šance soupeřek, nejdříve snížily na 1:14 a pak neproměnily trestné střílení po chybě v obraně Lvic. Chodovský trenér si dokonce musel vzít oddychový čas, po kterém se chodovské ženy znovu uklidnily a do konce utkání ještě dvakrát skórovaly, konkrétně Jana Vávrová s Anet Jarolímovou. Celkově utkání skončilo 16:1 pro Chodov. Lvice tedy vyhrály i potřetí v řadě s velkým náskokem, přesto nemohly být s výkonem zcela spokojené, tempo hry se například s derby nedalo srovnávat. Pozitivem dál zůstávají výkony brankářek, v tomto zápase skvěle zachytala Hana Ranochová. Nejlepšími hráčkami se staly za Chodov – Anet Jarolímová, za Panthers – Dominika Tůmová. 

Komentáře: 

trenéra Chodova Lukáše Procházky - ,,No, dnes tedy žádná hitparáda, pár pasáží bylo ok, ale jinak pomalé na míčku, dost nepřesností, prachbídné tempo.‘‘ 

trenéra Panthers Lukáše Jenšíka - ,,Chodov byl dnes jednoznačně lepší, nicméně jsme rádi, že jsme si zkusil pár nových věcí do hry a že jsme mohli dát šanci našim mladým hráčkám. Dneska jsme na soupeře neměli. Danečku, derby je naše!‘‘


Generální
partner

Partneři
klubu