Oba tvrdí muziku na pozici obránce, svými výkony si vysloužili pevná místa v juniorské reprezentaci, jeden z nich dokonce zvedl nad hlavu pohár pro světového šampiona. Oba na svém dresu nosí číslo 11. A to není vše, mladé chodovské naděje Marie Havlíčková a Šimon Doubek tvoří sympatický pár. Podívejte se, jak vypadá jejich obyčejný "den".

Doubek modrobílé chodovské barvy navléká od roku 2014, v 19 letech je navíc podepsán pod největším úspěchem v historii českého florbalu. Coby člen národního týmu juniorů si v květnu pověsil na MS na krk zlatou medaili.

Rok 2019 byl pro Doubka úspěšný i v osobním životě, symbolicky od 1. ledna (proto vytetovaná jedenáctka na jeho levém předloktí) randí s Havlíčkovou. Stejně stará juniorská reprezentantka, kterou MS čeká letos v květnu ve švédské Uppsale, přesídlila do hlavního města v roce 2017. Jejím rodištěm je Deštné v Orlických horách.

"Trénuju čtyřikrát v týdnu, třikrát s ženským týmem, jednou s juniorkami. A o víkendu mám někdy i tři zápasy," poodkrývá velkou časovou náročnost elitního florbalu na Chodově Havlíčková. Její partner z tréninkového procesu na konci roku načas vypadl, poprvé v kariéře se musel vypořádat s vážným zraněním.

"22. prosince v zápase s mistrovskými Vítkovicemi mi v jednom ze soubojů zlomil soupeř klíční kost. První vyšetření v nemocnici zlomeninu neprokázalo, průkaznější byla až druhá kontrola u klubového doktora," přiznal Doubek, který musel přes měsíc absentovat.

I proto jsme obě velké naděje sezvali v průběhu ledna na natáčení do prostor SB Centra, které sídlí pár set metrů od chodovské haly Jedenáctka. Doubek si v tamním fitness odjel individuální trénink, Havlíčková mohla po náročném víkendu zregenerovat. Následně si oba sedli před kameru a začali jímavě vyprávět.

O čem byla řeč? Třeba o tetování, kterému oba holdují ve velkém. Také společném času mimo florbalové mantinely i fórcích, které na jejich adresu lítaly poté, co se provalilo, že jsou spolu. Stejně tak oba prozradili, při čem si nejlépe odpočinou, a jak o své tělo pečují ve volném čase.

Velké díky do SB Centra, že natáčení na své půdě umožnilo! "Jsme sportovně relaxační zařízení, které chce propojit příznivce Florbalu Chodov. A proto tento úspěšný klub podporujeme. Spolupráce je na perfektní úrovni, to nás velmi těší. Chceme v ní nadále pokračovat, ještě více propojovat vzájemné aktivity a tím oslovit novou klientelu," popsal manažer SB Centra Michael Uzel.

A spokojenost a vděk panuje i na straně trojnásobných mistrů republiky. "Spolupracujeme už tři roky, a to nejen na bázi sportovní, ale i společenské. V tamní restauraci jsme zahájili letošní sezonu, odstartovali úspěšný charitativní projekt Růžový říjen pro nadační fond Pink Bubble, který podporuje onkologicky nemocné pacienty. Jsem velmi rád, že naši elitní hráči a hráčky můžou využívat tamního skvělého zázemí," zakončil David Bohumínský, generální manažer Chodova. 


Generální
partner

Partneři
klubu